Skocz do zawartości

Viatoll zimą?


Kubaszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

      Jak zapewne większa część z Was zimą nie podróżuję z przyczepką. Tym większe było moje zdziwienie, gdy dostałem korespondencję z Viatoll, w której wpisane jest, że w miesiącu lutym trzykrotnie skorzystałem z tego cudownego, ułatwiająceg nam życie wynalazku, przez co moje konto zostało uszczuplone o kilka pln. Za każdym razem dotyczyło to jednego odcinka na trasie którą pokonywałem (oczywiście pokonywałem bez przyczepki) a urządzenie od wakacji leży schowane w podłokietniku, zawinięte w metalizowana folijkę i schowane w kartonik (zgodnie ze wskazówkami operatora viatoll - zmień tryb lub schowaj do metalizowanej torebki).

     Teraz pytanie pierwsze - czy spotkaliście się z tym, że niektóre bramownice z większą intensywnościa doszukują się sygnału od urządzenia przez co standardowe zabezpieczenie (folijka metalizowana) nie wystarczy?

I pytanie drugie - gdzie w woj. łodzkim jest najkrótszy (najtańszy) odcinek viatoll?

     Bo przypomniała mi się taka akcja jak do pewnego Radia w pewnym momencie na wszystkich oddziałach poczty były wyłożone wypełnione kwitki do przekazu pieniężnego (odbierający przekaz pokrywał koszty przekazu) i była większa akcja z wpłatami po 1gr na konto tego radia - może gdyby przez 9 miesięcy w roku w danym miesiącu viatoll generował nie wiem -  po 20 gr przychodu, a w zamian wysyłał list z notą obciążeniową to może, podkreślam może ktoś w końcu by się zastanowił nad sensem obciążania opłatą za przejazd samochody osobowe z przyczepą kempingową...

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zawsze wyłączam, potem folia, pudełko. Trzymam w schowku w Vanie i nie zdarzyło się jeszcze aby coś skasowali.

 

Ale chyba zacznę zostawiać boxa w domu

 

 

Nic to nie da, kiedyś US przysłał mi notę na 5,90 płacąc za polecony 5 pln :)

 

Ale pomysł zacny, potem prokuratura za niegospodarność środkami publicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skumałem o ci Ci chodzi z tym radiem i tym 1gr :)

 

druga rzecz, to jest jakaś dodatkowa opcja że wysyłają jakieś rozliczenia? Nigdy nic nie dostałem, historię widzę po zalogowaniu się na mój profil na stronie. 

 

A w ogóle jaki macie problem? Przełączasz na tryb solo i niech wisi na szybie. Na eskach nie będzie kasować a na autostradach solo i tak musisz zapłacić, to nie wiem po co te kombinacje z chowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Dokładnie tak jest i u mnie... Co jakiś czas wysyłam SMS o stanie konta i jest takie samo...

Ja zastanawiam  sie tylko ile wytrzyma bateria na mrozie.

Jest fajna apka. Na bierząco masz wgląd do konta.

W moim służbowym box hulał 6,5 roku, działając praktycznie dzień i noc. Zmieniony był przy okazji przerejestrowania. W prywatnym właśnie mijają trzy lata i ani mi w głowie wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, benek napisał:

c4b2269d9a73bfbb854a60b18760f0f5.jpg

Na iOS jest nawet live widget.

Działa on-line.

Z tego samego korzystam. Zero problemów. Doładowanie w każdej chwili gdzie bym nie był, na bieżąco wgląd do stanu konta, każdy przejazd wyszczególniony. 

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kubaszyn napisał:

Witam.

    (...).     Teraz pytanie pierwsze - czy spotkaliście się z tym, że niektóre bramownice z większą intensywnościa doszukują się sygnału od urządzenia przez co standardowe zabezpieczenie (folijka metalizowana) nie wystarczy?

I pytanie drugie - gdzie w woj. łodzkim jest najkrótszy (najtańszy) odcinek viatoll?

   (...).

pzdr

Nie spotkałem się z takim przypadkiem. Boxa (ma już ponad 5 lat i działa) wożę opakowanego w folii (otrzymanej w punkcie obsługi) i schowanego w podłokietniku. Bramownice nie pobierają mi wówczas kasy.

Najkrótszy odcinek to Zduńska Wola Zachód - Sieradz Wschód, bodaj 3,5 km. Ale z Łodzi masz do niego za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, powolniak napisał:

wożę opakowanego w folii (otrzymanej w punkcie obsługi) i schowanego w podłokietniku

@powolniak Ale podaj jeden argument po co go pakujesz i chowasz?

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.