Skocz do zawartości

Cepka do oceny


suderin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Będę chciał obejrzeć taką cepkę - mam kawałek, ale może ktoś zauważy coś na zdjęciach albo ogólnie ma coś do powiedzenia na temat tej marki/modelu.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-440-zarejestrowana-lozko-malzenskie-dmc-1200-kg-ID6zCHCU.html#8ed5a6f875

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka , model porządny. Bez plastikowej bakisty. Produkowany w podobnej formie bardzo długo.

Jak dla mnie układ wnętrza taki sobie, jeśli przeznaczenie dla większej ilości osób niż dwójka.  Jeśli 2 osoby to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chris_66 napisał:

Układ beznadziejny, ale buda ok, sprzedawca też godny polecenia.

Wysłane z mojego Tapatalka
 

Krzysztof dla dwóch osób super :yes:, dla trzech - może być, dla 4 :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz byłem u tej Pani i naprawde przyczepki w pięknym stanie, niestety którą upatrzyłem posiadała ileś tam wad technicznych wyposażenia, ale była sucha, żonie się nie podobała, a reszta była poza moimi możliwościami finansowymi :(

szukam czegoś do maksymalnie 17 500, ale chętnie zejde do 15 :) jeśli macie jakieś info o jakiejś podobnej na sprzedaż, chętnie rozważe, układ który pokazałem w tej na górze jest dla mnie idealny, maksymalnie 2 osoby w przyczepie. Zależy mi właśnie na takim łóżku nieskładanym, sporej łazience, do tego właśnie taki stoilk nieduży z kanapami które można w jedno łózko złożyć, jedyne czego mi tutaj brakuje to bojlera na wodę, przyczepę planuję użytkować wędkarsko, więc wszystko pod akumulatorem + agregat do ewentalnego nagrzania bojlera.

Wielkosć byłe by 1 osiowa coś 4,5-5,5 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym dethleffsem będę chciał oglądać też

https://www.otomoto.pl/oferta/wilk-sport-500-mover-pojedyncze-lozka-ID6zAL52.html

ale już cenowo to dla mnie masakra, najwyżej żonie kupie 4 perły które i tak zawsze ja wypijam  :)

Edytowane przez suderin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jedna, ta by mi najbardziej pasowała, tylko co to za sprzedawca w Bieruniu?

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-lmc-dominant

tu na jednym zdjeciu znalazłem ślad zacieku, ale pod kratką wentylacyjną, czy to normalne?

oferta-przyczepy-uzywane-lmc-kr3p831-20.

Edytowane przez suderin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie przewertowałem forum i jest bardzo dużo zadowlonych klientów.

Zadzowniłem do nich, i Pan osobiście sprawdził to w przyczepie i powiedział że to nie jest kratka wentylacyjna tylko lampa na przestrzał, i z zewnętrznej strony szybka jest poluzowana więc pewnie tamtędy dostała się woda. Teraz pytanie jakie zostały tam poczynione straty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.