Skocz do zawartości

Rozszyfrowanie wag na tabliczce znamionowej - hobby


legendarny

Rekomendowane odpowiedzi

@legendarny, kolega Zoltanno ma rację! Szukaj tabliczki na prawej stronie z przodu swojej cepki, tam masz też VIN.

Ja mam 2 Hobby i obie mają tabliczki w tym samym miejscu. U mnie to wygląda tak- http://forum.karawaning.pl/topic/22781-hobby-440/?tab=comments#comment-499120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mandrol napisał:

@legendarny, kolega Zoltanno ma rację! Szukaj tabliczki na prawej stronie z przodu swojej cepki, tam masz też VIN.

Ja mam 2 Hobby i obie mają tabliczki w tym samym miejscu. U mnie to wygląda tak- http://forum.karawaning.pl/topic/22781-hobby-440/?tab=comments#comment-499120

Kolego Mandrol tabliczkę masz z przodu na zewnątrz przyczepy na ścianie bocznej ?

Podobno drugi Vin powinien być nabity tam gdzie butla z gazem jest, tak mi powiedzieli w komisie z przyczepkami hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na Hobby 460 rocznik w przedziale 2002-08

Tabliczka powinna być na zewnątrz obok drzwiczek do wyciągania kasety z kibelka + wybity numer na ramie praktyczne na tej samej wysokości. 

Mniej więcej jak tutaj Przy światełku obrysowym

Hobby-460-422ca06e93380005-large.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno rocznik 2005, ale nie ma pewności.

Czy bojler na ciepłą wodę i butla z gazem  powinien być na wyposażeniu standardowym ?

Pytam bo to mój pierwszy zakup cepki i nie wiem do końca co oprócz grzejnika , kuchenki gazowej zlewozmywaka i lodówki powinno być.

carawan 6.jpeg

carawan 3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojler powinien być Truma 5l w tym modelu pewnie pod łóżkiem.

565897336_4_644x461_przyczepa-kamper-pod

Butla z gazem nie koniecznie to już zależy od sprzedającego, tak samo jak koło zapasowe.

Standardowe DMC tej przyczepy to 1350kg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, legendarny napisał:

oło zapasowe nie występuje w standardzie ? A niech to.

A co z akumulatorem żelowym, to już chyba powinien być ?

 

Koło zapasowe to nie standard. Podobnie jak aku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Hobbach nie występuje aku ? Myślałem że w każdym kampingu jest.

Czy da się sprawdzić czy urządzenia działające na 12 v są sprawne bez aku ? chyba nie, chyba że ma na wyposażeniu w standardzie przetwornicę prądu z 220 na 12 v, 

Co myślicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Voku napisał:

Wygląda na Hobby 460 rocznik w przedziale 2002-08

Tabliczka powinna być na zewnątrz obok drzwiczek do wyciągania kasety z kibelka + wybity numer na ramie praktyczne na tej samej wysokości. 

Mniej więcej jak tutaj Przy światełku obrysowym

 

Na tej co mam oglądnąć widać ze zdjęcia że nie ma tabliczki na prawej stronie boku.

Czyli bez tabliczki nie ma co kupować , bo będzie problem z rejestracją w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.