Skocz do zawartości
lukpyr

Nocleg w Budapeszcie

Rekomendowane odpowiedzi

lukpyr
Napisano (edytowane)

Witajcie. Od niedawna stałem sie bezdomny :(.Cóż, trzeba było podjąć takie kroki aby zakupić na przyszłość lepszy holownik:przyczepa:. Mówiąc wrócimy jeszcze do karawaningu :yes:. Teraz juz teraz muszę sie przebranżowić szukając noclegów na wakacje  i to nas z małżonką przeraza:bzik:. Jedziemy na Węgry do Bogacs na tzw kwatery na 6 dni . Później chcemy zwiedzić Budapeszt dlatego  szukamy jakiegoś noclegu  3 osoby plus pies. Bedzie to nasz pierwszy rodzinny wyjazd za granice a szczególności dla naszej córki:serducha: .Co oczekujemy , oczywiście aby pies był akceptowalny ,aneks kuchenny , jakiś parking a najlepiej bliskość do głównych atrakcji turystycznych:]. Pewnie , zwiedziłem już w poszukiwaniach portale które oferują noclegi typu booking itp ale możne ktoś z was posiada własne sprawdzone miejscówki albo o nich słyszał i mógłby podać oczywiście abym z butów nie wyskoczył cenowo  . :blagac:

Dzięki za opinie i namiary . 

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
2 godziny temu, Cezarr napisał:

Fajne miejsce i blisko do metra

http://pl.arenacamping.eu/dom-goscinny/

Z tą bliskością do metra to bym jednak uważał. Te 2-3 przystanki autobusem trzeba podjechać :) Warto o tym wspomnieć, bo każdy może inaczej interpretować tą bliskość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
7 minut temu, Cezarr napisał:

20 minut spacerem to jest daleko :hmm:

https://goo.gl/maps/g8QAMSuC35C2

Dla jednego daleko, dla drugiego blisko. Wszystko zależy od punktu widzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Jacek no ja  Cię proszę chciałeś aby to metro zajeżdżało na ten kemping :D
to są wakacje trzeba się trochę poruszać a nie wszędzie tyłek wozić, a jak zajadą tym metrem do centrum Budapesztu
to co dalej, taksówka czy może rikszą będą ich tam wozić. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Cezarr napisał:

Jacek no ja  Cię proszę chciałeś aby to metro zajeżdżało na ten kemping :D
to są wakacje trzeba się trochę poruszać a nie wszędzie tyłek wozić, a jak zajadą tym metrem do centrum Budapesztu
to co dalej, taksówka czy może rikszą będą ich tam wozić. :hmm:

Ale ja przecież tylko stwierdziłem fakt, że dla jednego blisko, a dla innego daleko :) Każdy sam oceni czy mu pasuje taka odległość. Już na forum były narzekania na Arenę, że daleko wszędzie. Ja tam byłem i mi pasowało. Do centrum nie było strasznie daleko

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

A no tak faktycznie może tak być, ale po drodze jest fajna knajpka można schłodzić organizm :piwko:
zresztą bardzo blisko jest autobus można do metra dojechać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukpyr

Dzięki za linka przeglądniemy , co do chodzenia to 20 min a nawet 30 to nie straszna rzecz wiec spoko a jeszcze po drodze knajpka ooooo :piwo:

Kurcze coraz bardziej denerwują mnie szukania lokum . Przedtem wsiadałeś i jechałeś gdzie oczy pozwolą i zona haha:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tsport

My w zeszłym roku wizytowaliśmy na 1 noc: http://hallercamping.hu/.

O ile dobrze pamiętam nie było tam "kwater", więc pozostaje pewnie namiot. Lokalizacja fajna, blisko centrum, czysto, obsługa komunikuje się po angielsku. Na zwiedzanie Budapesztu na 1-2 noce mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PYNIUS

I to jest bardzo dobry kamping polecam byłem już parę razy i zawsze tam wracam POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi