Skocz do zawartości

Videorejestrator - oferta


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak jak pisałem - G1WH bije wszystkie  :]​  Najczęściej była kupowana, bo była tania i w miarę dobra.

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie poddałem się konsumpcjonizmowi , odświeżenie softu bardzo pomogło, działa bardzo ładnie 

niemniej trzeba za gopro się rozglądnąć na przyszły rok 

kumpel używa tej kamerki i jest mega zadowolony, tylko cena to ponad 1,5 tysia.

nie to samo, Twoja ma tylko chipset ten sam .

aha chociaż tyle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel używa tej kamerki i jest mega zadowolony, tylko cena to ponad 1,5 tysia.

 

 

Cenę jakoś przeżyję , jak ma być dobra i niezawodna to warto. Sjcam kosztowała koło 300 zł i była wzięta na próbę, czy w ogóle ma to sens. Teraz można zainwestować trochę wyżej bo widzę że czasem warto nakręcić filmika a i w samochodzie przyda się na stałe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi zrobiło fajną kamerę. W końcu coś co wygląda minimalistycznie.

 

843697af59b560868fb35b53b8c3f684.jpg5623d79e4a14addab2adafade2245280.jpg442e0b5d9cd833e178edc7237a00e392.jpg106c6a5a9c5deec52c83c402f7a5e4cf.jpg

 

Ok 150 zł. Zamówię do testów w styczniu.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja znalazłem taką New arrival Xiaomi 70 Minut Inteligentny WiFi Samochód DVR 1080 P full HD Obiektyw

http://s.aliexpress.com/e6NVve6b

(from AliExpress Android)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja znalazłem taką New arrival Xiaomi 70 Minut Inteligentny WiFi Samochód DVR 1080 P full HD Obiektyw

http://s.aliexpress.com/e6NVve6b

(from AliExpress Android)

Ja zawsze xiaomi kupuję w Gearbest. Polecam sam sklep. Nie wiem czemu taka cena na aliexpress :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze xiaomi kupuję w Gearbest. Polecam sam sklep. Nie wiem czemu taka cena na aliexpress :(

Jestem ciekaw tej kamerki :)

Ogólnie to u mnie jest jeden poważny problem z kamerką w aucie, drgania na wolnych obrotach, obraz jest wtedy poruszony i kamera nie łapie dobrze ostrości, w czasie jazdy jest już dużo lepiej ,nie wiem na ile to brak dobrej stabilizacji a ile uchwytu który byłby krótki i ograniczał możliwość drgań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tej kamerki :)

Ogólnie to u mnie jest jeden poważny problem z kamerką w aucie, drgania na wolnych obrotach, obraz jest wtedy poruszony i kamera nie łapie dobrze ostrości, w czasie jazdy jest już dużo lepiej ,nie wiem na ile to brak dobrej stabilizacji a ile uchwytu który byłby krótki i ograniczał możliwość drgań

Też jestem ciekawy. Narazie kupiłem kamerkę Xiaomi do monitorowania domu. Chciałem pośledzić psa czy nie spi na kanapie jak nas nie ma. Jakość obrazu fantastyczna, dynamicznie śledzie poruszającego się psa. W nocy też super, na podczerwień. Wszystko za 79 zł :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy. Narazie kupiłem kamerkę Xiaomi do monitorowania domu. Chciałem pośledzić psa czy nie spi na kanapie jak nas nie ma. Jakość obrazu fantastyczna, dynamicznie śledzie poruszającego się psa. W nocy też super, na podczerwień. Wszystko za 79 zł :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

To taniocha, ja chce sobie sprawić na urodziny Xiaomi yi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.