Skocz do zawartości

Videorejestrator - oferta


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jakiś czas temu widziałem całkiem zgrabny film z wakacji w który wkomponowano sporą liość pięknych widoków nagranych przez pokładową kamerę. Moim zdaniem super sprawa, bo czasami zanim człowiek złapie za aparat ,to już jest po sprawie...

W związku z tym prosze znawców elektroniki o ocenę wybranego przeze mnie urządzenia. Nie ukrywam że zależy mi na dobrej jakości i o ile się da, to na niewielkich rozmiarach.

 

Znalazłem coś takiego: Prestigio RoadRunner 505

 

http://allegro.pl/kamera-full-hd-rejestrator-jazdy-trasy-samochodowy-i4224235200.html

 

 

PS. Uprzedzająć ew. złośliwe komentarze nadmieniam, że nie zamierzam być "łowcą" wykroczeń drogowych :] .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ustalmy coś panowie... sam sobie niczego nie wybiorę bo to zupełnie nie mój rewir :bzik: .

Dlatego też uprzejmie proszę o konkretne wskazani mi towaru palcem :-].

Uczono mnie kiedyś w szkole, że pokazywać palcem nie uchodzi :)

Pliki są nagrywane do wyczerpania miejsca na karcie, potem najstarsze są kasowane (przy karcie 10GB wchodzi do 8 godzin, w wysokiej rozdzielczości).

Diody podświetlające dają światła tyle co latarka w telefonie Nokii, więc na to nie patrz.

Długość nagrania nie ma znaczenia - i tak film trzeba potem zmontować, chyba że posadzisz gości na 8 godzin przed monitorem.

Określ się: ile masz wolnych środków, kiedy chcesz nagrywać (dzień / noc).

Edytowane przez piotrowin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie ten model, którego recenzowałem. Również na niego nie narzekam. Dodatkowo, ze względu na niską cenę, mogę bez większych obaw zamontować go na zewnątrz do dość ciekawych ujęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koder bardzo słusznie prawisz... szkoda, że nie ma filmiku jak widzi świat z drugiej strony szmochodowej szyby. Cena jest ok.

Jeśli chodzi o warunki użytkowania to oczywiście w dzień i bez zapisu non stop tylko uruchamianie wtedy kiedy warto.

I do kasku narciarskiego sobie mogę przypiąc :laugh:.

Wielkie dzięki :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielmy dwie sprawy, kamera bedzie tylko samochodowa czy też "przenośna".

Jedna moze nagrywać non stop druga tylko po włączeniu...

Wszyscy piszecze full HD a ktoś sprawdził ile to zajmuje miejsca na karcie (w wiekszości przypadków max32GB) ?

150/200mb 1min !!

Przy kamerze samochodowej max 3h i już będzie kasował to co nagrał.

Są dwie możliwości:

kamera samochodowa z przyciskiem "zabezpieczającym daną część nagrania" - droga zabawa

dobra kamera HD ready

 

Ja polecam MIO, tylko tanie i dobre to raczej w "erze" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.