Skocz do zawartości

Chce kupić przyczepkę


czajka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne forum.Chcę kupić przyczepkę ,jest to przyczepka angielska .Jak na moje oko jest w porządku ,ale wolał bym aby ktoś spoglądnął fachowym okiem.

Poniżej dodaję zdjęcia które  udało mi się zrobić ,trochę ich napstrykałem ,właściciel był cierpliwy ,jak by coś to mam więcej zdjęć.Pozdrawiam

DSCN0495.JPG

DSCN0499.JPG

DSCN0506.JPG

DSCN0507.JPG

DSCN0505.JPG

DSCN0224.JPG

DSCN0243.JPG

DSCN0517.JPG

IMG_20180123_144421.jpg

IMG_20180123_144442.jpg

IMG_20180123_144558.jpg

IMG_20180123_144758.jpg

IMG_20180123_145449.jpg

IMG_20180123_145502.jpg

IMG_20180123_145513.jpg

IMG_20180123_145649.jpg

IMG_20180123_145522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach nic niepokojącego nie widać. Zastanawia kto i po co odkręcał karnisze i czemu są przykręcone w nieoryginalne miejsca? (zdjęcie nr 11). No i jak widzę jakiś zapaszek łazienkowy w przyczepie to zapala mi się zawsze czerwona lampka:

DSCN0224.JPG.2908701fad158615d5ed78677ed6b68d.thumb.JPG.2dcf176ede689d64f61ae6f828507369.JPG

 

No i jeszcze mała uwaga. Fotki są robione w lato. Minimum pół roku temu. Co się działo przez ten czas z przyczepą? Dlaczego się jeszcze nie sprzedała? Zważywszy, że mowa prawdopodobnie o handlarzu.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chłopak ,którego rodzice mieszkają i pracują w Anglii,jak wracają na jakieś święta to zawsze coś przytargają,z tego co mówił 3-4 przyczepy rocznie,także handlarz dorabiający się.Co do faktu to także zapytałem czemu tak długo stoi .Mówił ,żę ogłaszał wrzesień -pażdziernik ,pózniej zaczoł od początku stycznia

6 minut temu, jacek00 napisał:

Na fotkach nic niepokojącego nie widać. Zastanawia kto i po co odkręcał karnisze i czemu są przykręcone w nieoryginalne miejsca? (zdjęcie nr 11). No i jak widzę jakiś zapaszek łazienkowy w przyczepie to zapala mi się zawsze czerwona lampka:

DSCN0224.JPG.2908701fad158615d5ed78677ed6b68d.thumb.JPG.2dcf176ede689d64f61ae6f828507369.JPG

 

No i jeszcze mała uwaga. Fotki są robione w lato. Minimum pół roku temu. Co się działo przez ten czas z przyczepą? Dlaczego się jeszcze nie sprzedała? Zważywszy, że mowa prawdopodobnie o handlarzu.

Ten zapaszek to pochłaniacz wilgoci ,ogólnie przyczepa bez żadnych zapachów toi toi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czajka napisał:

Ten zapaszek to pochłaniacz wilgoci ,ogólnie przyczepa bez żadnych zapachów toi toi

No to ok. Na zdjęciach ta przyczepa wygląda bardzo dobrze. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedż.Powiedzcie na co jeszcze musiał bym zwrócić szczególną uwagę,żona już się pali do zakupu ,ale zawsze jest jakieś ale,trochę ją hamuję z  tym zapałem :)  Jak zauważyliście jest to przyczepa angielska,która na tym forum ma już wyrobioną markę(: ,na co zwrócić jeszcze uwagę  przy tego typie przyczepy,głównie chodzi mi o jej jakieś miejsca szczególnie narażone na wilgoć.Na pierwszy rzut oka wszystko jest na cacy ,sprzedawca bardzo wyrozumiały i pomocny ,sprzęt jest sprawdzony (działa),tak jak wspomniałem przyczepa nie obszabrowana ,sprzedawca dołożył wszystko co powinno być na wyposażeniu ,nawet aż ponadto (dołożył drugi przedsionek ,taki krótszy rozkładany przy środku przyczepy,dołożył jakiś wąż  z zaworem do podłączenia bezpośredniego do kranu i wiele innych dodatków),łączenia bez oznak silikonu,podłoga twarda ,opony w super stanie .Jak już wspomniałem bardzo prosił bym o jakieś pomysły w celu dokładniejszej weryfikacji przyczepy.Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mac napisał:

Zdjęcie nr 1 na klapą serwisową z przodu co to?

Zdjęcie nr 11 nad roletą, nad oknem "rozejście" tapety - sprawdź.

Wygląda bardzo dobrze.

Dzięki mac za odpowiedż .Napisz mi tylko co żeś zauważył nad klapą serwisową ,bo ja tam nic nie widzę,a nad roletą oczywiście sprawdzę .Jutro jadę ją obejrzeć drugi raz i jak wszystko będzie w miarę ok to powinienem ją sfinalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to złudzenie, czy aparat, ale wydaje mi się że kolor wykładziny różni się od tej pod wyrkiem - to po pierwsze.

Na zdjęciu 2 zastanawiają mnie 3 śruby nad nadkolem i brak odblasku. W porównaniu z drugą stroną wygląda to podejrzanie.

Na 6 zdjęciu widać dziwne zakończenie / mocowanie przy oknie (jakaś biała blacha) - nie wiem czy tak ma być ale wg mnie warto sprawdzić. 

Kolejna rzecz to listwy przypodłogowe - nie są dokładnie po obwodzie więc może coś było wymieniane ? - dziwny montaż :huh:

Zasłonki są kombinowane ale to już koledzy wskazywali (mnie by to nie przeszkadzało).

11 zdjęcie - dziwne wykończenie tych listewek - nagle się kończy jakby brakło komuś materiału :D

 

Ogólnie wygląda pięknie - jakby była mniejsza na pewno bym sobie ją obejrzał :D  

Ile to cudo kosztuje ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Rheinlander napisał:

Nie wiem czy to złudzenie, czy aparat, ale wydaje mi się że kolor wykładziny różni się od tej pod wyrkiem - to po pierwsze.

Na zdjęciu 2 zastanawiają mnie 3 śruby nad nadkolem i brak odblasku. W porównaniu z drugą stroną wygląda to podejrzanie.

Na 6 zdjęciu widać dziwne zakończenie / mocowanie przy oknie (jakaś biała blacha) - nie wiem czy tak ma być ale wg mnie warto sprawdzić. 

Kolejna rzecz to listwy przypodłogowe - nie są dokładnie po obwodzie więc może coś było wymieniane ? - dziwny montaż :huh:

Zasłonki są kombinowane ale to już koledzy wskazywali (mnie by to nie przeszkadzało).

11 zdjęcie - dziwne wykończenie tych listewek - nagle się kończy jakby brakło komuś materiału :D

 

Ogólnie wygląda pięknie - jakby była mniejsza na pewno bym sobie ją obejrzał :D  

Ile to cudo kosztuje ?  

Dziękuję Rheinlander za twoje spostrzeżenia Kolor wykładziny taki sam (raczej złudzenie).Jeśli ją kupię to wykładzinka idzie na pierwszy odstrzał,jeśli chodzi o 2 zdjęcie to są to (nie wiem jak to nazwać :))takie haczyki czy coś w tym rodzaju na taką osłonkę na koło(oryginalne),co do 6 zdjęcia na pewno sprawdzę.Jeśli chodzi o cenę to ustaliliśmy ze sprzedającym 16400(chciał 17700),ale jutro jest nowy dzień i zobaczymy,może w kwestii finansowej coś się zmieni ,pozaglądam jeszcze tam gdzie szanowni koledzy sugerowali i dam znać czy kupiłem.Pozdrawiam

Rheinlander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stan faktyczny jest taki jak na zdjęciach, a co najważniejsze przyczepka jest sucha to cena jest bardzo dobra. Taka sama i z tego samego rocznika była wystawiona za 19 900 i bez stabilizatora alco.

W tej nie było tych śrub o których pisałem :blink:

12121.jpg.4ac2375ca20ff4ed290105e8a2d61212.jpg

Ta też tego nie ma, a wygląda identycznie - cena 23 900 :o

 

 

Inkedmnu_LI.jpg

Edytowane przez Rheinlander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Rheinlander napisał:

Jeśli stan faktyczny jest taki jak na zdjęciach, a co najważniejsze przyczepka jest sucha to cena jest bardzo dobra. Taka sama i z tego samego rocznika była wystawiona za 19 900 i bez stabilizatora alco.

W tej nie było tych śrub o których pisałem :blink:

12121.jpg.4ac2375ca20ff4ed290105e8a2d61212.jpg

Ta też tego nie ma, a wygląda identycznie - cena 23 900 :o

 

 

Inkedmnu_LI.jpg

Mimo wszystko przyglądnę się temu uważniej,zapomniałem dodać,że posiada także Moto Mover  (oczywiście sprawny) i to także przemawia za jej kupnem.Widziałem coś takiego u kolegi ,piękna sprawa w parkowaniu o utrudnionych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.