Skocz do zawartości

przyczepa angielska na rynek europejski ??


Beataxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  .. mam pytanie co do przyczepy angielskiej w wersji europejskiej , czy to faktycznie warte uwagi ??  jest na pewna lekka i to dla mnie ważne , jest w dobrym stanie ,  czy ktos mi cos pomoże i poodpowie ?? ja raczkuje w tym temacie i niewiele mam pojecia , na pewno wiem zeby wystrzega c sie sprowadzanych z Anglii bo nasiakniete jak gąbka :)  i to juz zdąrzyłam zauważyc :) ale ta przyczepka mnie kusi jednak coś mi mówi by zrobic docentralizację w jej sprawie :)  https://www.otomoto.pl/oferta/swift-super-490-przyczepa-kempingowa-bardzo-zadbana-z-holandii-ID6zei3d.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#offer-video mam nadzieję żze ktos dośwaidczony cos mi poradzi :)  dziekuje i czekam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani ekspertem, znawcą ani nawet doświadczonym karawanigowcem, ale jak na mój gust ta cepka jest warta grzechu. Tylko kwestia ceny ale tu już w ogóle nie czuję się... Angielka ale układ funkcjonalny zdecydowanie lepszy niż w typowej angielce - widać "europejski, kontynentalny. Sam cytujesz żeby "wystrzegać się sprowadzanych z Anglii bo nasiąkniete jak gąbka" ale ja nie do końca się z tym zgadzam. A u nas nie pada? Ubiegły rok to chyba bardziej niż w Anglii.  Wszystko zależy od wykonania, eksploatacji i dbałości. Ta przyczepa jest podobno z Holandii - naród zacny, znamienity -  skrzyżowanie niemieckiego porządku z polską serdecznością ale bez wad zawiści i prób robienia z ludzi wała. Powinno być ok. Jak Ci pomóc? Prawie wszystko na portalu zostało opisane. Polecam lekturę. Na filmiku wydaje mi się że są drobne "kwiatuszki" w kibelko-łazience. Przyjrzyj się temu. Wilgoć, zapach po trzykroć. Zwróć uwagę na jakieś napęcznienia (nawet tapety) w narożnikach, na łączeniach. No i niech sprzedawca zademonstruje uruchomienie i działanie pszczególnych urządzeń. Zarezerwuj czas od rana do popołudnia czyli co najamniej kilka godzin na oględziny i testy. POWODZENIA!!!  Wrazie czegoś jak nie ta to inna. Wypadałoby też podać więcej danych o sobie. W razie cóś pobliscy doświadczeni forumowicze też mogą pomóc. Czytaj i pytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Angielkę Elddis z Holandii (produkcja na rynek europejski). Drzwi wejściowe, gniazdka normalnie. Nie trzeba bawić się w przejściówki. Poza tym nie zauważyłem różnic od angielki z Anglii.  Możesz rozważyć zakup,  osobiście bym nie kupował, nie podobają mi się ani w środku, ani z zewnatrz. Wydają się słabsze konstrukcyjnie. Ale to tylko moje zdanie. Pozdr.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to g...... widać na tym filmie, angielki przede wszystkim charakteryzują się gazowym podgrzewaniem wody w tej tego nie ma a przynajmniej nie widać i nie ma w opisie, łazienka do bardzo wnikliwej weryfikacji ze względu na wodę z prysznica która leje się po ścianach i widać jakieś plamy na suficie, 

moim zdaniem przyczepa dla 2 osób + 1 dziecko, no chyba że dzieci są wstanie spać razem lub rodzice z każdym z nich  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.