Skocz do zawartości
comsio

Majowe Spotkanie Karawaningowców w Ziołowym Zakątku

Rekomendowane odpowiedzi

Ralff Mal
Napisano (edytowane)

Chciałbym podziękować organizatorom za super zabawę, taką imprezę to będzie się długo wspominać i to Towarzystwo. Wycieczka do Ciechanowca bardzo ciekawa, podziękowania dla przewodnika.

4 godziny temu, lbuster napisał:

A ja powiem tak. Pierw chciałem nakrzyczeć na ekipę Malinki :klnie:, jednak teraz jestem Im bardzo wdzięczny, bo tak udanej wyjazdowej niedzieli (i to na trzeźwo) nie miałem :lol:Ale fakt, była to bardzo specyficzna końcówka :jump:

Takiego zakąńczenia to najlepsi pisarze by nie wymyślili.

42 minuty temu, Pierzasty napisał:

A przepraszam, jaka jest nagroda, bo moja Dorcia zdaje się że wygrała 

Po nagrodę to chyba do Comsia i Dorcia wygrała jednogłośnie, nawet bez urządzenia od kolegi Slugera.

Edytowane przez Ralff Mal (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s
55 minut temu, Pierzasty napisał:

A przepraszam, jaka jest nagroda, bo moja Dorcia zdaje się że wygrała 

No właśnie tu jest dylemat czy wygrywa ta, która osiągnęła najwyższy wsaźnik czy najniższy :lol:

Konkurs wyszedł spontanicznie. Następnym razem zasady ustalimy przed konkursem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster
6 minut temu, gusia-s napisał:

No właśnie tu jest dylemat czy wygrywa ta, która osiągnęła najwyższy wsaźnik czy najniższy :lol:

Ja Was pogodzę, zrobimy nagrodę pocieszenia dla ostatniego miejsca (taką samą, jak za pierwsze miejsce) i wtedy wszyscy będą zadowoleni :jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
comsio

To mamy okazję pomyśleć o następnym spotkaniu.

Choć by wręczyć nagrodę Dorcie. 

Zostały 3 szt seniorom,i juniorom dużo gadżetów zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bolek830

@lbuster Jak oglądamy film od @Sluger i foto od @Tomaszgd i @gusia-s to tylko utwierdzamy się w przekonaniu, że trzeba było wziąć L4 i zostać do końca na zlocie :)
My również chcieliśmy podziękować wszystkim poznanym załogom (i nie poznanym również) za super spędzony czas. Na pewno na przyszły zlot rozsądniej zaplanuje wolne tak aby zostać do końca. Dziękujemy również organizatorom za super kreatywne podejście do organizacji zlotu - aby tak dalej.

Pozdrawiamy !!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Malinki
14 godzin temu, Ralff Mal napisał:

Takiego zakąńczenia to najlepsi pisarze by nie wymyślili.

To jest : Samo Życie

A impreza jak u dobrego gospodarza i po Bożemu: Spożywali dobre napoje do końca.......

I To jest "magia" naszych spotkań, ledwo się skończyło jedno a My marzymy i wyczekujemy  kolejnych :pub:

11 godzin temu, comsio napisał:

Choć by wręczyć nagrodę Dorcie. 

Zostały 3 szt seniorom,i juniorom dużo gadżetów zostało.

Wiesiu nasza ekipa jest ciut młodsza i bardzo rozrywkowa :gitara: więc wspólnie znajdziemy coś wystrzałowego!

@bolek830jak zauważyłeś jeden weekend to mało czasu do ogarnięcia tylu ekip. Myślę że kolejnym razem spotkamy się na kawce na którą już dziś zapraszam.

PS

Przekażcie Wszystkim Dzieciaczkom (tym mniejszym i tym większym) podziękowania za wspólną zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster

Najprawdopodobniej po tym spotkaniu mam dwie krótkofalówki więcej, niż przed wyjazdem. Dajcie znać, komu ubyło:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi