Skocz do zawartości

Majowe Spotkanie Karawaningowców w Ziołowym Zakątku


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podziękować organizatorom za super zabawę, taką imprezę to będzie się długo wspominać i to Towarzystwo. Wycieczka do Ciechanowca bardzo ciekawa, podziękowania dla przewodnika.

4 godziny temu, lbuster napisał:

 

A ja powiem tak. Pierw chciałem nakrzyczeć na ekipę Malinki :klnie:, jednak teraz jestem Im bardzo wdzięczny, bo tak udanej wyjazdowej niedzieli (i to na trzeźwo) nie miałem :lol:Ale fakt, była to bardzo specyficzna końcówka :jump:

Takiego zakąńczenia to najlepsi pisarze by nie wymyślili.

 

42 minuty temu, Pierzasty napisał:

A przepraszam, jaka jest nagroda, bo moja Dorcia zdaje się że wygrała 

Po nagrodę to chyba do Comsia i Dorcia wygrała jednogłośnie, nawet bez urządzenia od kolegi Slugera.

Edytowane przez Ralff Mal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

55 minut temu, Pierzasty napisał:

 A przepraszam, jaka jest nagroda, bo moja Dorcia zdaje się że wygrała 

No właśnie tu jest dylemat czy wygrywa ta, która osiągnęła najwyższy wsaźnik czy najniższy :lol:

Konkurs wyszedł spontanicznie. Następnym razem zasady ustalimy przed konkursem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gusia-s napisał:

No właśnie tu jest dylemat czy wygrywa ta, która osiągnęła najwyższy wsaźnik czy najniższy :lol:

Ja Was pogodzę, zrobimy nagrodę pocieszenia dla ostatniego miejsca (taką samą, jak za pierwsze miejsce) i wtedy wszyscy będą zadowoleni :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lbuster Jak oglądamy film od @Sluger i foto od @Tomaszgd i @gusia-s to tylko utwierdzamy się w przekonaniu, że trzeba było wziąć L4 i zostać do końca na zlocie :)
My również chcieliśmy podziękować wszystkim poznanym załogom (i nie poznanym również) za super spędzony czas. Na pewno na przyszły zlot rozsądniej zaplanuje wolne tak aby zostać do końca. Dziękujemy również organizatorom za super kreatywne podejście do organizacji zlotu - aby tak dalej.

Pozdrawiamy !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ralff Mal napisał:

Takiego zakąńczenia to najlepsi pisarze by nie wymyślili.

 To jest : Samo Życie

A impreza jak u dobrego gospodarza i po Bożemu: Spożywali dobre napoje do końca.......

I To jest "magia" naszych spotkań, ledwo się skończyło jedno a My marzymy i wyczekujemy  kolejnych :pub:

11 godzin temu, comsio napisał:

Choć by wręczyć nagrodę Dorcie. 

Zostały 3 szt seniorom,i juniorom dużo gadżetów zostało.

Wiesiu nasza ekipa jest ciut młodsza i bardzo rozrywkowa :gitara: więc wspólnie znajdziemy coś wystrzałowego!

@bolek830jak zauważyłeś jeden weekend to mało czasu do ogarnięcia tylu ekip. Myślę że kolejnym razem spotkamy się na kawce na którą już dziś zapraszam.

PS

Przekażcie Wszystkim Dzieciaczkom (tym mniejszym i tym większym) podziękowania za wspólną zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.