Skocz do zawartości

Zabezpieczenie kampera, przyczepy


keri

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lewand2004 napisał:

Często nocowaliśmy na dziko było ok .Okradziono nas na strzeżonym  monitorowanym kempingu ośrodek  Bachus o 5 rano.Złodziej wyciął szybę boczną i zwinął portfel ,i poco zabezpieczenia

Czyli portfel zostawiłeś na wierzchu? Skąd wiedział, które okno wyciąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co by było gdyby tak mu rączkę "przytrzasnęło" podczas sięgania po nie swój portfelik?

Wtedy byliby na miejscu antyterroryści, Policja i Bóg wie kto jeszcze. Prawdopodobnie był byś zatrzymany bo człowiekowi krzywda się stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lewand2004 napisał:

Zrobiłem  po Polsce w 2017r 5000km i nigdzie nic złego mnie oraz mojej rodziny  nie spotkało . Powiem więcej spotkałem wielu wspaniałych i życzliwych ludzi

dla przeciwwagi dodam, że przez wszystkie lata włóczenia się z namiotem, kamperem i budą wszystkie niemiłe sytuacje miałem na polskich kempingach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla tego trzeba się w miarę własnych możliwości zabezpieczyć
Tylko to nie zawsze działa w ten sposób, zauważ prostą zależność - skoro są zabezpieczenia to znaczy że jest coś co trzeba zabezpieczać, a skoro jest coś wartościowego to może warto by sprawdzić co i ewentualnie zabrać.

Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lewand2004 napisał:

Zrobiłem  po Polsce w 2017r 5000km i nigdzie nic złego mnie oraz mojej rodziny  nie spotkało . Powiem więcej spotkałem wielu wspaniałych i życzliwych ludzi

kiedyś może być ten pierwszy raz????? może a nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie słyszy, ale kiedyś na W CZ  czy SK zdarzałoy się również kradzieże z użyciem narkogazu. Dostałem teraz w spadku po poprzednim właścicielu czujnik gazu/narkogazu/tlenku węgla.  Taki https://sklep.klaja.pl/pl/p/Czujnik-gazu-Alarm-TriGas-CO-12V/5904     Mam nadzieję że się nie przyda. Ale cieszę się że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś próbowano okraść w nocy na kempingu na Helu. Spałem w przedsionku częściowym do małego kampera. Złodziej rozciął ścianę, ale pies był szybszy:D Od tego momentu zabezpieczam przedmioty wartościowe i nie kładę się spać bez sprawdzenia czy wszystko ok. Nie kładę  rzeczy wartościowych na widoku. Okazja czyni złodzieja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja trochę o zabezpieczeniu ale na postoju, kiedy budki/kampera nie używamy a nie parkujemy go u siebie na ogrodzonej posesji. Jest fajna opcja, wczoraj kumplowi busa opędzlowali i zgłebił temat, jest w solidzie fajna opcja, ok 700zl montaż a później 35zl miesięcznie. Zakładają gps z funkcją powiadamiania kiedy jest przechył, np wciąganie na lawete, nieautoryzowane otwarcie drzwi itp. Jest to o tyle fajniejsze od zwykłego alarmu z powiadamianiem bo od razu chłopaki z solidu jadą na miejsce. Wydaje mi się to ciekawe zwłaszcza przy kamperach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.