Skocz do zawartości

Burstner Proszę o pomoc :(


wachumlody1

Rekomendowane odpowiedzi

"cała,kompletna tylko do umycia z zewnątrz" - od 0 do 10-12 tys. PLN, jak napisał Pierzasty.

"cała" - zachowanie integralności przyczepy jeszcze nie stanowi o niczym, ważna jest szczelność, brak zawilgoceń, stan podłogi (czy nie jest wygnieciona)

"kompletna" - tzn. w wyposażeniu fabrycznym, czy doposażana (widać markizę, bagażnik na dyszku), kompletność sprzętów i akcesoriów w kpl. z przyczepą też się liczy (przedsionek? podłoga do przedsionka? koo zapasowe? kliny? butla? reduktor? wąż gazowy? przedłużacz? podkładki pod łapy? zbiornik na wodę szarą? ew. solar? itd.) - co dostajesz z cepą, też wpływa na cenę.Poza kompletnością liczy się też to, czy to co jest na stanie, działa. Np. lodówka. Bo jak nie, to już może być problem (np. skorodowane rurki i brak amoniaku - lodówka nie zadziała   i trzeba szukać nowej, bo naprawa nie ma sensu). Każdy nie działający element wyposażenia, to zwykle koszty w setkach złotych, każda pierdoła się ceni. Ważne jest podwozie, tzn. stan urządzenia najazdowego, poprawność działania, hamulce - jak to szwankuje, to lipa, oczywiście jest do ogarnięcia ale można się zdziwić

"tylko do umycia z zewnątrz" - oby.

Dobrze jej z oczu patrzy, ale jeśli chcesz ją kupić,  trzeba się upewnić, czy pod przyjemną facjatą nie kryje się wredna jędza, która uprzykrzy Ci resztę życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dziękuje wam za pomoc :)

w większości takie przyczepy są zdezelowane czy tak naprawdę gotowe do użycia?

tak naprawdę to nic o niej nie wiem bo kupiłem ją w ciemno.

a jaki to model? :)

lepiej sprzedać taką przyczepę czy wynajmować w sezonie?

jest wgl popyt na takie starsze cuda? :)

nie ukrywam,że co chwilę mogę miec inną i bardziej dostosowaną pod siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to nic o niej nie wiem bo kupiłem ją w ciemno.

a jaki to model?

lepiej sprzedać taką przyczepę czy wynajmować w sezonie?

jest wgl popyt na takie starsze cuda?

 

 

Kupiłeś coś, nie wiesz co, i jeszcze chcesz biznes zrobić naszymi rękami, dziwne zachowanie. Zaczynasz handlować zgniłkami?

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , z tych lat przyczepa wymaga dokładnych oględzin, aby ocenić stan (a zarazem wartość) . Bywa, że takie przyczepy są w dobrym stanie, ale w PL ogół jest zgoła inny. Więc jeśli kupiłeś ją w ciemno, być może straciłeś kasę (oby nie). 15 tyś , to za dużo za taką przyczepę. Może jak by była w stanie idealnym i z bogatym wyposażeniem, to może ...Ja LMC z 95r. w świetnym stanie sprzedałem rok temu za 12tyś. A LMC w moim mniemaniu jest lepszą marką od Burstnera.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/groups/1572471126378852/permalink/1805508129741816/?sale_post_id=1805508129741816

Na fejsie 5 godzin temu zapytanie i po sugestii, żeby skierować kroki na k.pl kolega się zarejestrował i zrobił:D

Nie rozumiem jak można coś kupić nie mając bladego pojęcia co się kupuje:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będę ukrywał,że kupiłem ją z myślą na handel.
Dlatego napisałem do was ludzi,którzy mają o tym ogromne pojęcie.
Jak przyczepa już do mnie przyjedzie wtedy dokładnie będę mógł ocenić jej stan.
Patrząc ile jest warta i ile za nią zapłaciłem,nie będzie mi się opłacało jej sprzedawać.
Nie ukrywam,że zawsze chciałem mieć swoją przyczepę.
Z tego co wiem,jest w bdb stanie poza wybitą tylną szybą oraz ma wszystko sprawne z całym kompletem wyposażenia.
Oczywiście jest to zabezpieczone a w środku nie ma wody i nie jest mokro.
Mam jeszcze pytanie do was ile np. kosztuje OC na rok takiej przyczepy oraz czy opłaca się wynajmować ją w okresie letnim?

Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedź

Pozdrawiam

Włodek :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.