Skocz do zawartości

Przyczepa do 20.000 zł


archivi

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj czekaj... Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Toaleta jest z tyłu przyczepy. Lewy tył to umywalka. Prawy tył to prysznic. Prawy środek to kuchnia, Lewy lodówka+grzanie+blat. Z przodu jest łóżko.

Sprostujmy - mokrego nie widziałem. Widziałem bąble przy szafce, poniżej umywalki po lewej prawej stronie umywalki. Ten niby zaciek którego na żywo nie widziałem (do weryfikacji czy to przebarwienie, czy tylko jakieś odbicia) są nad umywalką po lewej stronie przyczepy. W załaczniku zdjęcie tego rogu od zewnątrz.

lewy-tył.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 minut temu, archivi napisał:

jest wątpliwość, trzeba ją na żywo wyjaśnić

tylko i wyłącznie, nigdy nie odrzucam auta czy przyczepy na podstawie zdjęć, takie coś jak może, chyba, wydaje mi się
to do mnie nie przemawia. Oczywiście nie dotyczy zdjęć gdzie ewidentnie jest trup i kleszcz. 

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezarr no zgadza się. Ale im więcej rad, skąd to może być - tym lepiej tą wątpliwość mogę wyjaśnić. Ja sprawę zbagatelizowałem - byłem przekonany, że woda rozchlapana na umywalce, ściekała po ścianie. Może się mylę, a tak jak ktoś tu zauważył, jest zaciek wyżej. Pierwsze do czego pójdę jak tam drugi raz się pojawię, to właśnie to miejsce.

 

jacekzoo - mistrzu painta mi się włączył... szybciej, łatwiej i lepiej bylo by w photoshopie, no ale skoro już tyle nabazgrałem, to wklejam :). Miejsce oznaczone nr 1 jest widoczne na zdjęciach. Miejsce nr 2 nie widać na zdjęciach, te bąble również występują ale w dużo mniejszym stopniu. Podłoga tam była jak na mój gust OK.

 

lewy-tył2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pokumałem ten układ :) jest ta kratka wentylacyjna również na zewnątrz. 

Najbardziej by pasowało, jeźeli to przeciek na listwie aluminiowej nad oknem, przy narożniku ze ścianą. Jeżeli na tylnej ścianie też są bąble to nie wygląda to na rozchlapane z umywalki, zwłaszcza że tapeta ma inny odcień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem o czym mówisz... No nic, wejdę tam, popatrzę... Tak jak pisałem - wszystkie połączenia na rogach wyglądało jakby były dobrze, ładnie zasylikonowane... Nie wiem czy to normalne czy nie. Szczerze mówiąc, widząc jak ta woda jest przerażająca, też bym się zastanawiał, czy na początku takiego zabiegu dla profilaktyki nie wykonać...

No jeszcze na plus tych bąbli jest to, że one są tylko poniżej umywalki. Może, ale nie musi oznaczać to zacieku właśnie z jej używania... No nic - postaram się to obejrzeć dokładniej.

 

Sprzedawca mówi, ze to jego druga próba wystawienia tej przyczepy (widziałem ją w listopadzie). Jeśli w najbliższym czasie się nie sprzeda, to zostawia ją sobie na ten sezon bo boi się, że nie zdąży kupić mniejszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz mam wyrzuty :).

Spoko - dzięki Wam za podpowiedzi. Rozejrzę się jeszcze co mam w okolicy do kupienia. Wydaje mi się, że teraz powinno zacząć się pojawiać więcej przyczep. Sezon się zbliża, więc chciałbym coś upolować.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam bardzo spodobała nam się ta przyczepa czy ktoś może pomóc czy warta swojej ceny 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abbey-4-6-osob-wazny-przeglad-i-oc-przedsione-CID5-IDzuzYL.html

 

A jeśli już nie czy ktoś może mi pomóc w szukaniu większej budy , do dopuszczalnej kat.B . Województwo opolskie , dolnośląskie i śląskie i okolice .

Edytowane przez Anitkaa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anitkaa napisał:

Witam na dzo spodobała nam się ta przyczepa czy ktoś może pomóc czy warta swojej ceny 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abbey-4-6-osob-wazny-przeglad-i-oc-przedsione-CID5-IDzuzYL.html

cyt. Super wypasiony kemping dla rodziny dla rybaka i strażaka   :lol:

a schowek na sieci rybackie i kask strażaka to gdzie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maras napisał:

cyt. Super wypasiony kemping dla rodziny dla rybaka i strażaka   :lol:

a schowek na sieci rybackie i kask strażaka to gdzie jest ?

A jeśli już nie czy ktoś może mi pomóc w szukaniu większej budy , do dopuszczalnej kat.B . Województwo opolskie , dolnośląskie i śląskie i okolice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anitkaa napisał:

 jeśli już nie czy ktoś może mi pomóc w szukaniu większej budy , do dopuszczalnej kat.B . Województwo opolskie , dolnośląskie i śląskie i okolice .

A dlaczego nie  ,mało która ma dużą szafę na garnitur ,sukienki i inne wypasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.