Skocz do zawartości

Dezynfekcja zbiornika i instalacji wody czystej


S&A

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, vrs napisał:

Masz jakiś konkretny namiar?

z płynem z toi toi chodzi o to że nie ma go oficjalnie w sprzedaży po prostu pracownicy obsługujący toitoie kradną go swojemu pracodawcy i sprzedają  "za flaszkę"

komu takie rozwiązanie odpowiada ten kupuje.

12 minut temu, Piotr caravan napisał:

testowałeś go ? jest lepszy w stosunku do thetforda ?   thetford  w pięciolitrowym opakowaniu wychodzi  28 zł/l

jeśli chodzi o mnie to do tej pory używałem płynu niebieskiego thetforda, od tego sezonu używam saszetek thetforda - jak narazie same zalety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

z płynem z toi toi chodzi o to że nie ma go oficjalnie w sprzedaży po prostu pracownicy obsługujący toitoie kradną go swojemu pracodawcy i sprzedają  "za flaszkę"

komu takie rozwiązanie odpowiada ten kupuje

Ale ktoś ten płyn produkuje. Chodziło mi o nazwę i firmę ;)

Też używam saszetek Thetforda, są OK. Na pewno lepsze od Dometic’a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vrs napisał:

Ale ktoś ten płyn produkuje. Chodziło mi o nazwę i firmę ;)

Też używam saszetek Thetforda, są OK. Na pewno lepsze od Dometic’a 

bardziej chodziło mi o wyjaśnienie lakonicznej odpowiedzi kolegi @PolariS , na wypadek jakby nie każdy wiedział o co chodzi ;)

co do nazwy i firmy nie pomogę bo porostu nie wiem , jakby ktoś zdradził ten sekret sam mogę przetestować.

choć w sumie czy to ma sens ?  saszetki theetforda zdały mi egzamin nawet w południowych upałach, skoro działają i nie trzeba się z niczym babrać przelewać itd to po co drążyć ??

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 08:59, PolariS napisał:

Potwierdzam, domestos robi robotę. Kiedyś już to pisałem. W mojej budce węże od wody były czarne, puratank nie dał rady, rozpuszczony domestos w cieplej wodzie zaciągnięty do instalacji usunął glony z rur, potem płukanie wodą, wodą z kostką od zmywarki i na koniec puratank dał ładny zapach. Po puratank również przepłakałem wodą. Takie działania musiałem zrobić po poprzednich właścicielach, mnie nie udało się zapuścić do takiego stanu instalacji.  Do kasety w toalecie bardzo dobrze sprawdził mi się płyn od toitoi, zdecydowanie skuteczniejszy od tych ze sklepu campingowego. 

W jakiej proporcji dodawałeś domestos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ed napisał:

W jakiej proporcji dodawałeś domestos?

W takiej że dało się rozprowadzić po dnie zbiornika i wolałem letniej wody żeby dało radę zaciągnąć pompką w instalacje. Nie odmierzalem tego aż tak po aptekarsku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.