Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto posiada knausa 550 fsk


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem... Ten Knaus z Raszyna na pewno miał 1200 MW. Generalne 1000 kg MW to ma mój Sudwind 450fu z 2004r

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przyczepa duża, więc samo powietrze. A tak serio, z doświadczenia polecam Caravelair, jeśli komuś zależny na niskiej wadze. Osobiście jeździłem Antaresem 440, który z klimą, kołem i butlą nie przekraczał 1190 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pierzasty napisał:

Tzn. Ta którą Ci zapodałem to 2004-2006 , w 2006 wszedł lifting -trochę inne malowanie i fajniejsze szafki w środku, trochę inne szafki w łazience. Tak było do bodajże 2009 r. Później weszły już malowania którym jeszcze bliżej do dzisiejszych knausów.

To co ona ma w papierach, to oczywiście zaniżone DMC. Na tabliczce jest 1600, A w dowodzie 1500. Myślę że można by w niej obniżyć DMC i było by git, ale nie w ten sposób. Pozostałe wpisy w dowodzie to MW 1200, ładowność 400, a DMC 1500, więc sami widzicie. 

Tak patrze że lifting wszedł jeszcze w 2005r 

tutaj jest ta z warszawy i ma jeszcze stare szafki w łazience

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-550-fsk-super-stan-jak-hobby-560-kmfe-ID6zrZ9E.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

A tu też jeszcze z 2005r ale już szafki w kibelku inne, ale szafki przy aneksie wyglądaja na jednakowe

https://m.mobile.de/wohnwagen-inserat/knaus-südwind-550-fsk-mit-etagenbetten-bad-bentheim-gildehaus/252425921.html?ref=srp

Ale z zewnątrz tak patrze, że różni się tylko tym malowaniem pod przednim bocznym oknem, czy są jeszcze inne różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Tak patrze że lifting wszedł jeszcze w 2005r 

tutaj jest ta z warszawy i ma jeszcze stare szafki w łazience

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-550-fsk-super-stan-jak-hobby-560-kmfe-ID6zrZ9E.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

A tu też jeszcze z 2005r ale już szafki w kibelku inne, ale szafki przy aneksie wyglądaja na jednakowe

https://m.mobile.de/wohnwagen-inserat/knaus-südwind-550-fsk-mit-etagenbetten-bad-bentheim-gildehaus/252425921.html?ref=srp

Ale z zewnątrz tak patrze, że różni się tylko tym malowaniem pod przednim bocznym oknem, czy są jeszcze inne różnice

Dla porzadku, wydaje mi sie ze to jest rocznik 2005,ale model 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to końcówka roku 2005, pewnie jakieś rodzynki się trafiały, ale właśnie o ten lift mi chodziło.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Voku napisał:

Raczej to samo około 2m w środku 2,5/2,6 po zewnątrz

No właśnie muszę się dowiedzieć, moja ma 2,4. A wiate max co będę mógł wycisnąć to 2,8. Jakby buda miała 260 plus jakaś klima albo wyższe okienka to nie wlezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.