Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto posiada knausa 550 fsk


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

50 minut temu, Pierzasty napisał:

Tzn. Ta którą Ci zapodałem to 2004-2006 , w 2006 wszedł lifting -trochę inne malowanie i fajniejsze szafki w środku, trochę inne szafki w łazience. Tak było do bodajże 2009 r. Później weszły już malowania którym jeszcze bliżej do dzisiejszych knausów.

To co ona ma w papierach, to oczywiście zaniżone DMC. Na tabliczce jest 1600, A w dowodzie 1500. Myślę że można by w niej obniżyć DMC i było by git, ale nie w ten sposób. Pozostałe wpisy w dowodzie to MW 1200, ładowność 400, a DMC 1500, więc sami widzicie. 

Dziękuję za ogólny zarys sytuacji modelowej :ok: co do papierów bardziej by mi pasowało na błąd niż szacher macher, trzebaby spojżeć w poprzednie papiery, bo podejżewam że sprowadzana, w zagranicznych papierach by było. Nie wiedziałem że mogą mieć 1600, jakby tak było byłbym przehappy :) 

56 minut temu, w79 napisał:

Posiadam 2005r.Z tego co kojarze male zmiany byly w 2008r, ale to tylko kosmetyka. Pozniej zlikwidowano scianke pomiedzy lozkiem malzenskim a czescia jadalna:). Dopiero co kupielm, wiec wieksze wraznie z jazdy w marcu:) 

Dziwne jest to ze mam nieco inne wykonczenie niz te w ofercie, a to ten sam rocznik. Do tego inna tapicerka.... Za to to samo DMC tj. 1500

Poszło na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobacz na ten link. Też z 2005r. I takie wykończenie jak moja. Jest różnica w szafce przy wejściu obok łóżka piętrowego, inna ścianka pomiędzy łóżkiem a stolikiem oraz inne płółki na WC, Zwróć uwagę na podane wagi. Na okrągło zgadza się z moimi.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=252425921&ambitCountry=DE&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=13300&makeModelVariant1.modelDescription=550+fsk&pageNumber=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&searchId=759b4537-2c69-5225-ee75-e7a167d01ec0

Z tego co wiem to ważone 

9 minut temu, Voku napisał:

Tak tylko zapytam, ten knaus nie ma MW 1200KG?

W dowodzie mam 920..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jacekzoo napisał:

Prawie 200kg mniej niż moja obecna, aż trudni uwierzyć...

A jak CI się jeździ, bo planuje zmianę holownika na C4 Grand Picasso z silnikiem  2,0. Mam teraz ten silnik ale w Pługu 5008 i jestem bardzo zadowolony...

22 minuty temu, Voku napisał:

Tak tylko zapytam, ten knaus nie ma MW 1200KG?

W dowodzie mam 920..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobacz na ten link. Też z 2005r. I takie wykończenie jak moja. Jest różnica w szafce przy wejściu obok łóżka piętrowego, inna ścianka pomiędzy łóżkiem a stolikiem oraz inne płółki na WC, Zwróć uwagę na podane wagi. Na okrągło zgadza się z moimi.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=252425921&ambitCountry=DE&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=13300&makeModelVariant1.modelDescription=550+fsk&pageNumber=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&searchId=759b4537-2c69-5225-ee75-e7a167d01ec0

Z tego co wiem to ważone 

W dowodzie mam 920..

Tyle to mają przyczepy 400-450. Niemożliwe aby miała takie MW. Ktoś kiedyś musiał się chyba gdzieś machnąć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szacunek dla Knausa. Przyczepa ponad 7m i waga poniżej 1t :P Chyba dali więcej styropianu :D Moja Hobby 460 ważyła więcej jakieś 200kg a dużo mniejsza jest

Ważyłeś ją?

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zupełnie goła, bez koła, butli, płynów itd ma te 920 kg. Chociaż pamiętam wątek o tym ze Niemcy podają inne wagi , ale chyba przepisy unijne są jednolite w tym zakresie np. co do hipotetycznego 70 kg kierowcy. Moje auto ma wpisana MW 1670 kg. Sam dokonałem ważenia auta w stanie jakim jeżdżę codziennie i swoja skromna osoba tj ok 100 kg i wyszło....1560...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.