Skocz do zawartości

Hyunday Tuscon


andrzej763

Rekomendowane odpowiedzi

Żona ma Quashqaia 1.2 turbo benzyna 115 koni, powiem Wam że nie widzę zupełnie tego auta pod przyczepę, w 4 osoby w aucie to naprawdę trzeba mierzyć i dusić żeby w miarę bezpiecznie wyprzedzić inne auta. Żałuję trochę że nie mogliśmy dłużej czekać bo byśmy zamowili 1.6 turbo. I podczas wymiany oleju okazało się że jest na wartości minimum więc są olejo żerne. Ja w Maździe od wymiany do wymiany nic nie dolewam a i strachu podczas wyprzedzania nie ma. Co to Tucsona, rodzice mają nowego z dieslem i AWD oraz ręczną skrzynie, i takim aż się chce ciągać cepe...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że małą benzyną miliona kilometrów nie zrobisz, ale ja am 1,4TSI 1800kg na haku i 4 lata gwarancji. Gdyby producent nie nie był pewny takiego połączenia, to bata by na siebie nie kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, borek6 napisał:

Żona ma Quashqaia 1.2 turbo benzyna 115 koni, powiem Wam że nie widzę zupełnie tego auta pod przyczepę, w 4 osoby w aucie to naprawdę trzeba mierzyć i dusić żeby w miarę bezpiecznie wyprzedzić inne auta. Żałuję trochę że nie mogliśmy dłużej czekać bo byśmy zamowili 1.6 turbo. I podczas wymiany oleju okazało się że jest na wartości minimum więc są olejo żerne. Ja w Maździe od wymiany do wymiany nic nie dolewam a i strachu podczas wyprzedzania nie ma. Co to Tucsona, rodzice mają nowego z dieslem i AWD oraz ręczną skrzynie, i takim aż się chce ciągać cepe...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Akurat 1,2 od Renault nie cieszy się najlepszą opinią. To co piszesz powtarzają wszyscy użytkownicy. Ale taki 1.2 od PSA to podobno przepaść w stosunku do 1.2 Renault. Towcar.info też to potwierdza. Ten 1.2 PSA jest porównywalny do 1.3 od Renault

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może popatrz na tego 1,6T-GDI ? 

Ja mam 2 litrowego ix35 (benzyna) z 2015r z napędem na przód. Ciągam tym tonową przyczepę i robi to bez żadnych problemów ale to 2L. Wkrótce będę go sprzedawał bo właśnie myślę o tym 1.6T :) 

1-6T-GDI  ma lepsze parametry od 2.0 GDI o 7KM i 60Nm 

 

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię benzynę bo moje przebiegi są dość małe. Na tym ixsie jeszcze nie mam 30tyś B) Nawet jak bym robił 20tyś rocznie to też wezmę benzynkę. 

O dieslu pomyśle jak będzie w cenie benzyny bo na razie to ok +10tyś i według wszelkich kalkulatorów ni jak się nie opłaca. Wiem, że niutki itd ale wolę w zimie mieć szybciej ciplutko w aucie.:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mialem zafire 1.9 cdti w automacie 120 km i 280 nm. Z przyczepa dmc 1200 jechalo sie super mocy wystarczalo wiec patrzac na parametry silnika to astra jest wydajniejsza i nie powinno byc problemu z holowaniem. Moim skromnym zdaniem nie mozna szalec z dmc przyczepy bo to lekkie autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągałem dwa lata Avondale MayFly (DMC 1150) Hondą Accord 1,8 V-tec benzyna 100KW. Jazda była w miarę po równym, problemy były przy ruszaniu, za niski moment obrotowy od dołu, przy upałach chłodnica klimy nie nadążała schłodzić układu. Obecnie ciągnę Hyundaiem 2,0 CRDI i komfort nieporównywalny  na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.