Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy


wadkow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej  :)

 

Jestem tutaj całkiem nowy. To forum do kopalnia wiedzy, trochę się już zagłębiłem w temat jednak dla kogoś kto jest jeszcze trochę "zielony" w temacie wybór odpowiedniej przyczepki może być trudny... :hmm: Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej przyczepy i znalazłem takie oto cudeńko ADRIA 410 Td:

 

https://www.olx.pl/o...html#282214a770

 

Co o niej myślicie?

Z tego co się dowiedziałem to przyczepa poza sezonem stoi w garażu, ogrzewanie, lodówka oraz piecyk sprawne.

 

Podróżowanie z namiotem czy z przyczepą nie jest mi obce bo całe moje dzieciństwo tak podróżowałem z rodzicami (jednak nigdy nie mieliśmy własnej przyczepy - same wypożyczone).

 

Z góry dziękuję za wszystkie porady  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Jestem tutaj całkiem nowy. To forum do kopalnia wiedzy, trochę się już zagłębiłem w temat jednak dla kogoś kto jest jeszcze trochę "zielony" w temacie wybór odpowiedniej przyczepki może być trudny... :hmm: Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej przyczepy i znalazłem takie oto cudeńko ADRIA 410 Td:

https://www.olx.pl/o...html#282214a770

Co o niej myślicie?

Z tego co się dowiedziałem to przyczepa poza sezonem stoi w garażu, ogrzewanie, lodówka oraz piecyk sprawne.

Podróżowanie z namiotem czy z przyczepą nie jest mi obce bo całe moje dzieciństwo tak podróżowałem z rodzicami (jednak nigdy nie mieliśmy własnej przyczepy - same wypożyczone).

Z góry dziękuję za wszystkie porady :)

Hej. Jeżeli miałeś trochę czasu i poczytałeś to wiesz napewno że najważniejsza jest szczelność. Sam szukałem podobnej przyczepki, trochę droższej ale podobny pułap i rozmiar. Jest tutaj na forum poradnik jak oglądać zdjęcia i na co zwracać uwagę. Jednak tutaj zdjęć jest mało i nie widać na nich zbyt wiele :-(

Daleko masz do tej przyczepy?

Poproś może o dokładniejsze zdjęcia łączeń na zewnątrz, wewnętrznych narożników i okolic szyberdachów.

Zastanawiałeś się czy ten układ Ci odpowiada?

Edytowane przez kokos1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko masz do tej przyczepy?

 

 

300 km. Układ jest dla mnie OK. Pasuje mi, że zamiast podkowy jest już włożony pełnowymiarowy materac bo i tak w przyczepie mało się siedzi a przynajmniej wygodniejsze spanie :) 

 

Kolego wszystko zależy czy masz dzieci jak tak to szukał bym z kibelkiem

 

Dzieci nie mam. Przyczepa ma głównie służyć do wypadów bliższych i dalszych ze znajomymi. W przyczepie z tego co wynika ze zdjęć jest toaleta turystyczna więc zawsze coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy na siku???? czym predzej do lekaza .. trzeba sie udac :)

Pewnie kiedyś osiągniesz taki wiek, że nie będzie Cię ten fakt tak dziwił, ale to tak tylko na marginesie napisałem  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.