Skocz do zawartości

Zakopane kemping USTUP


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejki faktycznie nie mam (nie mogę się jakoś zebrać żeby kupić) ja stałem zestawem (jak w opisie) drugie zdjęcie  przyczepa z namiotem w cieniu stacjonowałem od 08 wieczorem do 16,07. Nie zagadałem bo jakoś nie było bardzo okazji. Pozdrawiam Bursztynka ( może się gdzieś jeszcze spotkamy, to na pewno zagadam) po 22,08 jadę gdzieś w Bieszczady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta z namiotem ? Toyota verso ? Ja w Bieszczady tym roku nie dam rady już.ale może jeszcze jakieś jezioro.

Pamiętam ze Maciej mówił ze Wy tez chyab byliscie 15.08 w piątce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie w piątek byliśmy w dolinie 5 stawów, My z kempingu na szlak wyjechaliśmy kolo 7:30 rano doszliśmy do schroniska- czarnym od zielonego, obeszliśmy stawy do niebieskim i z powrotem zielonym do drogi na Morskie Oko. A Wy jaką trasę obraliście?

Edytowane przez Hansen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam.o której wyjezdzalismy Ale chyba po was.wchodziliśmy od wodogrzmotow przy siklawie przy stawach.potem podzieliliśmy się i mąż z dzecmi schodził czarnym a ja z siostrzenica przez swistowke do morskiego oka. Spotkaliśmy się równo w samochodzie.lubię ta trasę i dokładnie w tym kierunku a bie odwrotnie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzien pobytu na kempingu wita nas taka pogodą

post-68-0-96954000-1470488202_thumb.jpg

Jeszcze wczoraj bylo tak

post-68-0-93477900-1470488856_thumb.jpg

 

Ale deszcz był w planach. W przyczepie trwa integracja z dzieciakami. Radujemy się komfortem jaki mamy - jedzenie jest, gaz, farelka, woda, wc, gry, zabawki itd... Jest godz. 15.00 a jeszcze nosa za drzwi nikt nie wystawił.

Plany na kolejne dni obejmują Morskie oko i Kasprowy z Giewontem. Pogoda ma byc oczywiście.

 

Bursztynka, Hansen poruszaliscie sie autem czy busem? Ja planuje busem dojechac na start zeby mniej klopotu z autem bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look:  stoisz prawie w tym samym miejscu co ja :yay: , tylko troszkę bardziej na prawo, ja byłem bliżej rzeczki. My poruszaliśmy się autem (nam jest tak łatwiej, wszystko zależy w jakim wieku masz dzieci w załodze),bus jest dobrym  rozwiązaniem gdy wchodząc na szlak w innym miejscu kończysz, pod morskie oko jeśli zdecydujesz się jechać autem to jak najwcześniej, tak jak pisałem wcześniej my kemping opuściliśmy po 7 a auto parkowaliśmy na drodze, na parking już nie załapaliśmy się. Życzę słoneczka i ciepełka, nie z farelki tylko z prawdziwego słoneczka. :]

 

Bursztynka  trasę zrobiliśmy taką samą jak Twój mąż :yay: , tylko przy stawach w przeciwnym kierunku, może i gdzieś się minęliśmy się po drodze :hmm: . Pozdrawiam.

Edytowane przez Hansen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że jednak lepiej samochodem i dokładnie parking jest remontowany dlatego jest mniej pojemny gdy wracaliśmy to po drodze stały samochody po drodze i na łysej polanir i według drogi już bardzo niebezpiecznie przy zakrętach.jak wyjechał Hansen to pogoda w sobotę i niedzielę była taka że lało totalnie dwa dni i dwie noce a w korycie dudnily głazy.

My jeździliśmy w 5 osób więc średnio opłaca się busami.

Jeśli chcesz np.z kempingu jechać np do Kuźnic czy do zobacz przez Olcze czyli wyjeżdżając z kempingu w prawo do głównej w lewo i zaraz w prawo pod wiaduktem tam Ruch w miarę płynny i przez mrowce centrum masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.