Skocz do zawartości

Zakopane kemping USTUP


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecywałem kilka fotek z kempingu " USTUP" prowadzonym przez Pana Macieja.

Sam kemping położony przy drodze, co może czasami nieco przeszkadzać, jednak natężenie ruchu nie jest wielkie i głównie jeżdżą samochody osobowe. Dodatkowo zaraz za ogrodzeniem przepływa rzeczka, której kojący szum zagłusza odgłosy miasta. Obsługa czyli Maciej i Maciejowa są cały czas dostępni i pomocni. Toalety i prysznice czyste i pachnące. Toalety sprzątane na bieżąco to znaczy że po każdym skorzystaniu Obsługa czeka i czyści. Może to powodować pewien dyskomfort kiedy wychodzę z pod prysznica a tam już Maciejowa czeka by posprzątać. Niestety do mycia naczyń brakuje ciepłej wody. Jednak właściciele zawsze są czujni i każdy kto zbliża się z naczyniami do mycia dostaje miskę gorącej wody. Na kempingu nie ma placu zabaw(są jakieś resztki ale zagrodzone).

 

W pobliżu znajduje się tani minimarket, jest też pizzernia, i MacDonald z placem zabaw. Ok 300m od kempingu jest wyciąg krzesełkowy Halendra, a znacznie bliżej kemping Halendra.

 

Ceny są umiarkowane Maciej nie zdarł ze mnie. Za dwie doby 140zł.

post-53692-imported-61b256a1-e6bb-4cc9-ab4a-d8a78f7cffdf_thumb.jpg

post-53692-imported-63c523f6-4b63-49fc-bbe3-41a77a88a6b9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo polecam ten camping, bylismy tam z mężem w zeszłym roku, za cały dzień , wszystkie opłaty było około 60zł. Pole ogólnie duże, ładny zadbany teren, dużo przyłaczy do prądu :] Blisko przystanku z busami, mc donald za rogiem(opcja dla żarłoków) :slina:  za płotem rzeczka i wyciąg narciarski, całoroczne wjazdy na szczyt wyciągiem.Ważna rzecz dla posadaczy śierściuchów:można zabrać ze sobą, niestety ceny nie podam bo nie pytałam. Sanitariaty dosłownie na błysk! o każdej porze czyste i pachnące, niewiele takich widziałam :yay:

Dla mnie jeden minus: brak atrakcji dla dzieci.Gospodarz bardzo miły i uczynny, o każdej porze dostepny i pomocny(nam nawet pizzę zamówił z dostawą pod cepkę :blagac: )

 

Tutaj link do ich strony:

http://www.camping-ustup.pl/

 

A to kilka fotek :

 

DSCN1158_zps21ef3ff9.jpg

 

DSCN1157_zpsc04cdfba.jpg

 

DSCN1159_zps7db3899c.jpg

 

DSCN1161_zps12f732e3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srawdzimy, pan Maciej obiecał ruszć od Wielkanocy my się wybieramy do nich w termine 19 -21 .04 na święt :-)

Tomek jedź, jedź

i zobaczysz że wszystko się zgadza co powiedzieli przedmówcy!

a, ja ze swej strony dodam tylko tyle że tam się przekonasz co to znaczy 'utrzymanie czystości w kibelkach' !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje,że właściciel się wywiąże z obietnicy i wpuści nas na święta na camping :-)

he Tomek jak śniegiem nie sypnie to się wywiąże

i pamiętaj o jednym

jak z każdym GÓRALEM.....negocjuj cenę, bo warto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

przerabiam temat zakopca od lat i chyba wypróbuję Mrowce 17a (4x tańsze od pozostałych)

jedź po powrocie zdaj relację :D

ja od siebie dodam że mój ostatni pobyt w USTUP-ie, rozpoczął się od tego że pojechałem na kemping jakieś 300 metrów dalej( bo było taniej), spędziłem tam dwie noce i szybko uciekałem do Pana Macieja....

Edytowane przez Spablo1
Ortografia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.