Skocz do zawartości

Poszukiwania Pierzastego


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:( Czyli co radzisz?

 

Wiadomo, nie kąpać się ;) Broń boże nie ograniczać zimowych wyjazdów, jeśli takowe ktoś lubi 

 

PS. Pierwsze to rzecz jasna żart. Ja bym się zupełnie nie przejmował, i normalnie użytkował przyczepę + osuszanie czy coś i mikrowentylacje

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-pewex.com/550-profesjonalny-miernik-wilgotno%C5%9Bci-drewna-i-materia%C5%82u-testo-616.html

Takim sprzętem bez uszkodzeń zamierzysz wilgotność w zakresie 3-5 cm i dokonując pomiaru całości, znając pewne punkty odniesienia jesteś w stanie określić czy jest aktywne źródło wilgoci czy nie....

jeśli pomiarowo wyjdą prawidłowe wartości to można sądzić, że wszystko jest ok i być może jest to przebarwienie w miejscu kondensacji pary wodnej, a może ktoś coś mokrego tam wrzucił i zapomniał i sobie czas jakiś leżało.

I co radzisz kupić urządzenie na 1,5 tysia aby sprawdzić przyczepę :bravo:

To ja bym jeszcze to kupił, jak szaleć to szeleć

http://allegro.pl/ridgid-cd-100-detektor-czujnik-wykrywacz-gazow-ce-i6297649685.html

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel masz nową, luksusową przyczepę że wszystkimi wygodami i patrzysz na wszystkich z góry...

Czy Ty się kolego przypadkiem nie rozpędziłeś zbytnio z taka opinia co do mojej osoby? Ochłoń troszkę.

 

.

Tymczasem połowa forumowiczów nie ma pojazdów zdolnych do wygrzebania się z podwórka zimą.

Miałem wiekową zupełnie nie luksusową adrie (cokolwiek to znaczy) i też jeździłem i to znacznie więcej i dalej. Może czas Ci ruszyć dupsko zamiast wygadywać pierdoły ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co radzisz kupić urządzenie na 1,5 tysia aby sprawdzić przyczepę :bravo:

A nie można wypożyczyć/ pożyczyć?

Jak można miernik lakieru do samochodu, czy tester, to tym bardziej takie urządzenie...

Przy gotowaniu żaden, ale przy kąpieli już gorzej :)

Nie wydaje mi się, żeby ktoś sie kąpał 30min. Po kilku min. kąpieli co za problem z otworzeniem okna i wentylacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko że chyba za bardzo to poszło z tą plamą, ja wiem że trzeba wszystko dobrze sprawdzić

aby się nie nadziać na minę, ale nie można w używanej przyczepie czepiać się każdej plamki :hmm:

Czepiać może i nie, ale sprawdzić dla własnego sumienia chyba warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niewielkie doświadczenie w karawaningu, ale coś zaczynam wiedzieć.

A jak czytam co część z Was tutaj pisze to chyba zrezygnowałbym z łazęgowania z przyczepą... Po tym co czytam to strach się spocić w budce, bo...zawilgotnieje, nie gotować...to po co kuchenka ? Nie myć się- to po co łazienka?  Będę gotował w budzie, będę się w niej mył i będę jeździł jak będzie zimno :) Aaaa i w butach też będę w niej chodził jak mi się zechce :) A jak będę szukał kolejnej budy, to kupię 1L Bushmills`a i pojadę do Focusa po urządzenie- coś znajdziemy razem. Na pewno dziurę w całym :D

Nie mniej jednak- każda plama i zawilgocenie to problem przy zakupie, bo...ciekawe skąd. Każdy z nas nora się pod spodem, pod łóżkami i szuka dziury w całym- naturalne. 

Tak, szukamy ideału- a że każdy z nas jest inny to inne ma kryteria :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.