Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co Tu taka cisza ? Nikt w tym roku nie jedzie do Chorwacji?


Paliwo podrożało :( może w przyszłym roku się uda. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dj85 napisał:

A co Tu taka cisza ? Nikt w tym roku nie jedzie do Chorwacji?

to tylko cisza przed burzą :) u nas ostre przygotowania do wyjazdu. Żona utknęła przy maszynie do szycia, ja wczoraj wymieniłem zębatki w rowerach aby dało się w Cro śmigać pod górkę :) robota na 20 minut a zbierałem się ponad 2 lata, nawet rowery były już na serwisie tylko podobno się nie dało, brak części itd. Musiałem więc zainwestować 2x15zł na zębatki i ogarnąć temat sam :), nawet łańcuch został nie zmieniony.

Dziś żona produkuje kilka słoików z mięsem na szybkie obiady, ja muszę zrobić w końcu półkę na dekoder TV, bo w końcu się rozpadnie od tych podróży..

Termin wyjazdu ? nie istnieje :) jedno jest pewne - mniej niż 12 dni, więcej niż 8 :)

karty Ekuz, ZK, ubezpieczenia itd - ogarnięte, za tydzień zakup viniet na Słowację i Węgry w wersji online, i można jechać, kierunek - Peljesac, pogoda ma być umiarkowana, woda może jedynie parzyć kończyny przy wchodzeniu do wody

https://www.whatsupcams.com/en/webcams/croatia/zadar/pakostane/pakostane-view-villa-ljubica/

morze.jpg

pogoda.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Termin wyjazdu ? nie istnieje :) jedno jest pewne - mniej niż 12 dni, więcej niż 8 :)

Fantastycznie :)

U nas termin wyjazdu też blisko ... gdzieś między 23 a 30 czerwca pewnie, tylko kierunku nadal brak :unsure:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dj85 napisał:

A co Tu taka cisza ? Nikt w tym roku nie jedzie do Chorwacji?

Spoko , Bałtyk zasmrodzony to cała Polska z Gusi przewodnikiem :thank: ruszy nad Adriatyk :lol:

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie czy nie jedzie, co za różnica, zobaczymy za tydzień Gdzie oczy poniosą chciałbym tym roku przed i po wakacjach posiedzieć nad morzem, wakacje gdzieś dalej na zachód

A co Tu taka cisza ? Nikt w tym roku nie jedzie do Chorwacji?

 

Wysłane z Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo termin od 15 lipca i nadal zero koncepcji dokąd.Masakra co roku to samo:lol:

Może ktoś ma jakieś pomysły na fajny kemping z ładną  (nie betonową) plażą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Valkanela 26.08-07.09. Jedziemy z Oleśnicy z noclegiem na trasie. Dodam tylko że Valkanela od 26 sierpnia oferuje zniżkę ACSI.

Acha! Jeśli ktoś pamięta zeszloroczną wichurę i chciałby mnie zniechęcić to powielam polskie przysłowie, że przecież piorun 2 razy w to samo miejsce nie pizgnie.

Edytowane przez Tharule (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas i nam się szykować. Mam zamiar jeszcze okręt wypróbować na pobliskim akwenie i w połowie czerwca wio gdzieś tam.

Może zrealizuję zaległości. Pag, Brać, a w rzeczywistości ciort jeden wie gdzie nas poniesie. Pewne jest że przydomowe kempingi i możliwość pływania w pobliski dzicz to jest to za czym tęsknię z ub roku i nad czymś podobnym będę koncentrował jakąś stałą miejscówkę.

Północ, dobranoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2018 o 18:36, Tharule napisał:

Camping Valkanela 26.08-07.09. Jedziemy z Oleśnicy z noclegiem na trasie. Dodam tylko że Valkanela od 26 sierpnia oferuje zniżkę ACSI.

Acha! Jeśli ktoś pamięta zeszloroczną wichurę i chciałby mnie zniechęcić to powielam polskie przysłowie, że przecież piorun 2 razy w to samo miejsce nie pizgnie.

Wlanie wczoraj wrocilismy z Valkaneli. Bylo lepiej niz w zeszlym roku bo ciszej. Polecam zabrac ze soba walizke pieniedzy. Wydaje mi sie, ze jest jeszcze drozej. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nastawilem sie, że będzie nisko budzetowo ;)

Masz na myśli ceny w markecie i jedzenia na samym campie, czy ogólnie w cro? Też mnie to martwi że ceny rosną odczuwalnie z roku na rok. Cena kwatery to już w ogóle kosmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tharule napisał:

A ja już nastawilem sie, że będzie nisko budzetowo ;)

Masz na myśli ceny w markecie i jedzenia na samym campie, czy ogólnie w cro? Też mnie to martwi że ceny rosną odczuwalnie z roku na rok. Cena kwatery to już w ogóle kosmos. 

 Jedna galka loda kosztuje 10 kuna. Puszka fanty w barze  28 kuna( markecie 9 Kuna). W Niemczech taka sama puszka kosztuje 90 centow. Jedzenie w restauracjach jest drozsze niz w Niemczech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wydra napisał:

Jedzenie w restauracjach jest drozsze niz w Niemczech!

I do tego w restaracjach próbują oszukiwać. Dają małe wg mnie za małę porcje, jak bierzesz jakieś patery dla niby kilku osób to zdecydowanie dostajesz mniej jedzenia. Obsługa kelnerska też pozostawia wiele do życzenia niestety.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.