Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Jarosław69 napisał:

Jeśli pontony z silnikami wyciągane są na plac to niezbyt to dobrze świadczy o "spokoju" w okolicy.

Według mnie jest spokojnie. Inni nie wyciągają. Dwa pontony Niemców i od wczoraj  jeden Polski. 

IMG_20180725_085638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Benior napisał:

Mój jedyny sprzęt pływający to materac ale leży złożony w boksie dachowym. 

No to nie masz przynajmniej dysków zagrożonych gdyby była opcja nr 3   .......    :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana się zachmurzyło więc to dobry czas aby obadać teren. Byliśmy na wszystkich podpowiedzianych, na tych najmniejszych brak miejsc a te duże że słabymi miejscówkami. Jak bym miał się wspinać kilka razy dziennie do przyczepy i z powrotem do wody to bym chyba umarł. 

Co do Paradiso to chyba każdy da radę zjechać ale pod górę może być różnie, tu z pomocą przychodzi traktor i wyciąga budki na samą górę. Nawet bym nie próbował podjazdu niech zapina i jedzie. Po przejrzeniu  wolnych parceli a jest ich wiele, nawet nad wodą wolne są trzy ale kible jak sprzed kilku lat słabe. Cena za nasz zestaw 200kun 

Co do kempingu nad Divna to są wolne miejsca, nie pierwsza linia ale są. Chcą 20e za dobę i to jest chyba dobra cena ale są i minusy, patelnia, tłum ludzi bo plaża krótka, no i toalety gdzieś w gaju oliwnym u namiociarzy. Dojazd i powrót a głównie powrót wygląda na trudny. 

Na razie dogadaliśmy się z panią z dredami, że będzie nam szukała równie ładnej miejscówki bo w piątek ma się poluzować. Chyba tu zostaniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Benior napisał:

Na razie dogadaliśmy się z panią z dredami, że będzie nam szukała równie ładnej miejscówki bo w piątek ma się poluzować. Chyba tu zostaniemy :)

I to jest dobra wiadomość :)

Kondycję trzeba na urlopie podtrzymywać :)

My na Nevio chyba tylko 2x byliśmy na plaży ale zawsze tak mamy, że na więcej nue ma okazji gdyż uprawiamy zawsze szwedaczkę po bliskiej i dalszej okolicy więc zwyczajnie brakuje czasu na plażę przy kempingu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj wieczorem wyruszyliśmy w stronę Chorwacji , jechaliśmy całą noc. Dzisiaj od rana postój w Lenti http://www.lentikemping.hu. Polecam serdecznie, spokój, baseny w cenie, jest co robić z dzieckiem, honorują kartę CCI. Jutro do Plitvickich.
7d80baa8c221689b71bda74862e534a9.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, borek6 napisał:

My wczoraj wieczorem wyruszyliśmy w stronę Chorwacji emoji1082.png, jechaliśmy całą noc. Dzisiaj od rana postój w Lenti http://www.lentikemping.hu. Polecam serdecznie, spokój, baseny w cenie, jest co robić z dzieckiem, honorują kartę CCI. Jutro do Plitvickich.
7d80baa8c221689b71bda74862e534a9.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Przyczepa fajna, auto ladne, PIES CUDOWNY:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowaliśmy zmienić kemping. Po drodze zakupy w winnicy i jesteśmy na kemping Divna. Zjazd nie był taki straszny jak dla mojego zestawu ale z szerszym i dłuższym nie wiem czy bym się odważył. Zobaczymy jak pójdzie z wyjazdem. Dużo tu os i szerszeni, oczywiście 5 min po przyjeździe jeden mnie użądlił w dużego palucha ale zniosłem to dzielnie :] Świeże pieczywo dostarczają prosto z piekarni i w zależności od fal przypływa pan łódką ze świeżymi owocami i warzywami. Nasza przyczepa jestu jedyna poza inna pozostawioną na stałe. Tu jest pięknie :serce:

 

IMG_20180729_103959_HDR.jpg

IMG_20180729_085633_HDR.jpg

IMG_20180728_103047.jpg

IMG_20180728_093401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stromości się nie obawiam bo mam już spraktykowane wdrapywanie więc mocy nie zabraknie lecz raczej przyczepności, np. szutry lub igliwie w dużych ilościach i stromy podjazd to już może być kłopot. Zwis tylny też mam długi ale dosyć wysoko stoi bo jeszcze nie przysiadł na resorach.

130KM MultiJet. Napęd na przód ale jest pieruńsko skrętny, wije się jak żmija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtEwa napisał:

Mi również się podoba. Benior, zapodaj fotki z kempingu, mój kamper tam chyba wlezie skoro widzę inne?

330cm wysoki jest więc gałęzie są istotne.

Jutro Ci zrobię fotki całego kempingu. Duże kampery tu wjeżdżają i wyjeżdżają więc bez obaw. Stare J5 i nówki Ducato. Jeden miał lusterko urwane ale to z wypożyczalni i gbur. Kampery mają inny wjazd niż namiociarze, żadna wysokość nie ogranicza. Można sobie zarezerwować pierwszą linię od morza, my stoimy ciut dalej i jest niby wolne miejsce ale zaraz bym musiał zwolnić. Nie będę się składał i rozkładał. W czwartek pewnie w stronę polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.