Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawostek to na campie prapratno lokalny sklepik zastąpiono mini marketem tommi. Ceny z gazetek obowiązują i piwo np kosztuje tyle ile w dużych marketach. Pierwszy raz widzę coś takiego.

Aktualnie trwa remont tunelu sv rok. Ruch jest dwukierunkowy. Panuje solidny smog, widać i czuć zadymienie. Zwężenie ma ok 10km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2018 o 01:48, dj85 napisał:

U mnie to samo termin od 15 lipca i nadal zero koncepcji dokąd.Masakra co roku to samo:lol:

Może ktoś ma jakieś pomysły na fajny kemping z ładną  (nie betonową) plażą?

Marina di Venezia - jedziemy ok.18.07. Plaża jest po prostu cudna - szerooooka :)

 

Edytowane przez aga7403
literówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem nie daleko. Ciekawe jak cenowo to wygląda?

W dniu 30.05.2018 o 16:16, aga7403 napisał:

Marina di Venezia - jedziemy ok.18.07. Plaża jest po prostu cudna - szerooooka :)

 

Kusząca propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może z szanownych forumowiczów na Campingu Šibuljina widziałem że plaża jest śliczna.

Camping Šibuljina Tribanj - Šibuljina 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie zdrowie z ta Chorwacja, po ostatniej eskapadzie /2 lata temu/ powiedzialem dosc. Moze jeszcze tam zawitam, ale dopiero wtedy, kiedy opamietaja sie z cenami - szczegolnie w restauracjach, tam dopiero kradna.To nie sa ceny zawyzone, tylko po prostu zlodziejstwo. Nie jestem sknera, ale to co tam wyprawiaja, to wola o pomste do nieba.Gwozdziem programu byla cena spaghetti / niby bolognese/, ktora byla wyzsza od noclegu dla dwoch osob w hotelu.Ja z nimi skonczylem, wole juz chocby do Niemiec ruszyc, bynajmniej zarcie jest tansze.

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kalapan napisał:

Macie zdrowie z ta Chorwacja

ja jeżdzę do chorwacji a nie do restauracji , ich ceny w knajpach mnie nie interesują bo już dawno stwierdziłem że to nie dla mnie, reszta cen jest normalna i nie widzę różnicy w porównaniu do reszty europy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, chris_66 napisał:

ja jeżdzę do chorwacji a nie do restauracji , ich ceny w knajpach mnie nie interesują

i slusznie - demokracje mamy, kazdy robi co chce...   Mam za male DMC zeby wozic na urlopy sloiki z przetworami, a po drugie nie mialbym sumienia zaganiac swojej polowicy do gotowania w przyczepie, dlatego preferuje cywilizowane eskapady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez większość roku jeżdżę i żywię się w knajpach, więc gotowanie w weekendy i na wyjazdach to dla mnie sama przyjemność, mi to nie sprawia kłopotu, połowica odpoczywa, dzieciaki lubią jak tata gotuje i chętnie pomagają.
Oczywiście czasem jemy na mieście, ale raczej tam gdzie jest smacznie i ceny normalne , czyli w zasadzie poza Chorwacją i norwegią wszędzie

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są z kosmosu, dla biedoty została pizza i cevapi ale bez popicia. Lody od 5 kun do 16 w Dubrowniku, piwo os 18-20 do 40 kun.

My gotujemy proste dania, na szybko sami. Dużo mamy mrożonek. Kiełbasę z grilla dzieciaki uwielbiają, leczo, frytki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam gdzies Chorwacje i wole jechac do Czarnogory.Ostatnio praktycznie na samej plazy w dosc dobrej restauracji zaplacilem za obiad dla dwoch osob lacznie z napojami i piwem 18 Euro.Dania byly bardzo smaczne i  porcje tak ogromne, ze nie dalismy rady wszystkiego zmeczyc.Ale zapakowali nam reszte  i mielismy dodatkowo boooska kolacje. I to rozumiem, dlatego w tym roku pewnie o Czarnogore zahaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też czasowo zrezygnowaliśmy z CRO. Czarnogóra Albania oraz Grecja wypadają cenowo dużo lepiej . Zarówno ceny kempingów jak i stołowania się na "mieście". Ale  po to jest caravaning żeby każdy mógł jechać tam gdzie mu lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maarec napisał:

Ceny są z kosmosu, dla biedoty została pizza i cevapi ale bez popicia. Lody od 5 kun do 16 w Dubrowniku, piwo os 18-20 do 40 kun.

My gotujemy proste dania, na szybko sami. Dużo mamy mrożonek. Kiełbasę z grilla dzieciaki uwielbiają, leczo, frytki itd.

A my ostatnio poszliśmy już w patologiczną biedotę i nawet ten najtańszy obiad (czyli pizzę) robiliśmy sami, rękami naszego dobrodzieja (bo sprzedał nam przyczepę) i za pomocą Ferrari (ci co mają wiedzą o co kaman)...

Ale zabawa była przednia, bo każdy z trzech ekip, które brały w tym udział, jakoś się przy tej robocie udzielał i w sumie 3 załogi pojadły pizzy, jaką trudno znaleźć;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.