Skocz do zawartości

Kemping 247 w Kretowinach oraz ogólna uwaga o PFCC


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Teraz jest tam Vertigo Narie i ma sporo lajków na fejsbuku.

 

Czy ktoś tam ostatnio był, może?

 

Bardzo by mi pasowało tam przenocować. A może jest coś godne polecenia w okolicach Morąga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w zeszlym roku - kemping sie wiele nie zmienil, dalej jest fajny, wyremontowane sanitariaty i wokol nowe domki  a raczej male pensjonaty, mozna smialo jechac - w weekend tlok, ale tam tak zawsze bylo.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 2014 z sentymentu dla miejsca wyskoczyliśmy z żoną i namiotem. Kiedyś miejsce miało swój klimat i niewiele już tego klimatu pozostało ( kiedyś był widok z parceli na jezioro a teraz jest widok na chaszcze). Miejsce fajne ale zaniedbane. trawa nie koszona, liście gałęzie, zielsko i inne pozostałości leżą sobie tak jak spadły. Sanitariaty niby wyremontowane ale sprzątane raz czasem dwa razy dziennie. Trudno to też nazwać sprzątaniem. To tylko rozmazanie brudu po całej powierzchni tak że jest przez chwilę mniej widoczny. Taki sposób sprzątania powoduje, że często z sanitariatów "wali jak z murzyńskiej chaty". I za te wszystkie atrakcje dwie osoby z małym namiotem i bez prądu 65pln za dobę.  Lubię Kretowiny i jezioro narie, byłem tu wielokrotnie ale sam kemping jest bardzo zaniedbany i nie można oprzeć się wrażeniu że chodzi tylko o wyciągnięcie maksymalnej kasy przy minimalnym koszcie. Na jedną noc w trasie da się, dłużej to tylko dla tych co lubią takie klimaty za duże pieniądze. właściciel musiał dużo zapłacić PFCC za rekomendację swojego kempingu bo nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nyłem tu 1 noc...

Chaszcze, toalety chyba sprzątane, ciepła woda była.

W nocy imprezowali praktykanci drąc się na całe gardło i jeżdżąc po asfalcie taczką na żelaznym kole. Masakra....

 

Może w sezonie będzie lepiej. Miejsce z niesamowitym potencjałem i super jeziorem, szkoda, że tak zarządzane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Byłem dwa lata temu i podzielam uwagi z lat minionych.

Da się przetrwać ale zarządzający obiektem maja lekko mówiąc odmienne poczucie estetyki.

Byliśmy w sezonie poza weekendem (lipiec/sierpień) i było spokojnie oraz luźno ale drogo.

Sanitariaty nienajgorsze choć daleko im do standardów europejskich i ciepła woda w cenie bez limitu.

Warunkiem pobytu było przystosowanie sanitariatów dla osób niepełnosprawnych, co zostało potwierdzone telefonicznie - "niezależna łazienka". Jak się okazało, dostaliśmy klucz do prywatnej... nie da się tego opisać. Z plusów to była ciepła woda i ceramiczna muszla ale cała reszta wyglądała jakby od 30 lat nikt tam nie sprzątał a 5 minut przed naszym przyjazdem trochę odgracono pomieszczenie i nieco przetarto. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć. Aby dostać się do drzwi tego przybytku, musieliśmy poprosić aby usunięto hałdę liści (pewnie te z 2008 roku). Jesteśmy z żona mało wymagający ale gdyby nie dzieci którym bardzo podobało się miejsce a zwłaszcza niewielka plaża przy ośrodku, to byśmy wiali stamtąd.

Nie wrócimy tam raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
14 godzin temu, mundek28 napisał:

W chwili obecnej na stronie Vertigo Narie widnieją fotki całkiem niezłych kibelków i natrysków, czy to aktualny stan czy wirtualny obraz?

Łazienki przeszły lifting chyba już dwa albo trzy sezony temu - jednak ja nie byłem tam dobre 12  lat. Trzeba tam zajechać i sprawdzić. Ten kemping kiedyś to było na prawdę coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.