Skocz do zawartości

Boks dachowy


Piotr24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Bardzo przepraszam,że może powielam temat....ale już opadam z sił w poszukiwaniu jakich kolwiek informacji na temat boxa ktory zakupiłem na niemieckiem Eb...u. https://photos.app.goo.gl/gURrC2kf5zNcnORG3

Nie moge znaleźć zadnych informacji na temat tego czy to jest box orygilnalny czy tylko naklejone emblematy.

Box jest otwierany na obie strony, dl 225cm. Strzemiona zebatkowe szybkiego montażu. Może ktoś widzial takie cudo?Chyba warto. Ma wszystkie naklejki certyfikaty.

Oraz czy taka długość nie jest za duża do Nissana?

Dzięki za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na jakiś budżetowy box te przetłoczenia nie pasują do thule.  :hmm:  

Możliwe że była jakaś seria Thule dla konkretnej marki samochodów i sprzedawana z nowym autem.

 

EDIT

O proszę to chyba ten na Thule nie wygląda  :look:

$_72.JPG

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thule wypuszcza swoje produkty na markety pod inna nazwą ale wtedy nie ms naklejek z logo Thule tylko są gdzie w środku.

 

 

Co do twojego to nowego kupiłeś?

P.S. Ten twój chyba nie jest Thule ☹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używany w Niemczech. Wygladal na solidny i jak go dostalem to taki jest...Bardzo mnie intryguje otwieranie na dwie strony. Oraz ten emblemat szukam w internecie i nie moge znaleźć nic na ten temat. Thule ma napis SWEDEN na literach. oraz te znaczki ....nic nie moge znaleźć. Może naprawde do jakiegoś auta. Wykroczenia pasują do tego co pokazałeś. Może wstydu wyjechac nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma byc funkcjonalne, znaczkiem nie jeździsz.

 

Mam 4 boksy imimo ze mam packline jetbaga to i tak ludziska wybierają starego brzydala bo Thule :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używany w Niemczech. Wygladal na solidny i jak go dostalem to taki jest...Bardzo mnie intryguje otwieranie na dwie strony. Oraz ten emblemat szukam w internecie i nie moge znaleźć nic na ten temat. Thule ma napis SWEDEN na literach. oraz te znaczki ....nic nie moge znaleźć. Może naprawde do jakiegoś auta. Wykroczenia pasują do tego co pokazałeś. Może wstydu wyjechac nie będzie...

Po co się zastanawiasz po zakupie :) boks to boks, nie ma filozofii ... ładuj narty i w góry.

Otwieranie na dwie strony umożliwia łatwe zamocowanie go z jednej lub drugiej strony samochodu, nic to nie zmienia ale rożne upodobania maja jedzie. I tak nie zamocujesz go centralnie, tylko na krawędzi żeby łatwiej było go zapakować nartami.

To taki boks bardziej dedykowany nartom, długi i wąski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.