Skocz do zawartości

Pierwszy nabytek - Knaus Sport 500 QDK 2015 r.


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników... podczas tegorocznych wakacji wybraliśmy się autem do Włoch, jadąc w tamtą stronę naoglądaliśmy się z żoną aut z przyczepami które jechały w obydwie strony, dodatkowo trafiliśmy podczas spaceru nad Lide di Jesolo kilka pól kempingowych. Tak nam się spodobało że zaczeliśmy poważnie myśleć o wynajmnie i wyjeździe na kolejne wakacje z przyczepą. Jednak pewnego dnia przeanalizowaliśmy temat, że może jednak fajnie by było mieć taką na własność. Tak oto po 2 miesiącach szukania znalazłem, wsiadłem w auto i pojechałem pod Hamburg do prywatnego sprzedawcy. No i wróciłem z Knausem, z kompletem dokumentów wraz z instrukcjami, ksiązką serwisowa itp. Przyczepa z piętrowymi łóżkami, łazienka bez prysznica ale z możliwością montażu odpowiedniej baterii, poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Muszę przyznać że się trafiło, przyczepa młoda, zadbana, z klimatyzacją, bagażnikiem Fiamma na dyszlu na 3 rowery oraz moskitierą Fiamma Caravanstore. Auto do ciągnięcia to Mazda 6 GH Sport Combi 2.5 benzyna, 170 koni. Niby ciągnie ok, ale chyba lepszy byłby diesel...zobaczymy jak sobie poradzi na pierwszym wyjeździe, do Chorwacji latem 2018. Poniżej kilka fot:

 

ad2d2f18f024fd59.jpg
 
dec7299adbc36f75.jpg
 
e518a6aad0f35699.jpg
 
7fee6d0d1751dbb0.jpg
 
b318548e62014b43.jpg
 
5d34642e2c857ee8.jpg
 
f26b16fc67d0f0fc.jpg
 
406f99214ad99d20.jpg
 
47b1016f19cba8f3.jpg
Edytowane przez borek6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 372
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te knausy maja w standardzie 1250, z możliwością powiększenia na pewno do 1500 a czy więcej to nie wiem

Tutaj mamy DMC 1300 kg, nie mówię że te 170 koni to mało ale to konie benzynowe a nie dieselowskie, niby mazdowski silnik fajnie ciągnie już od samego dołu ale mam obawy jak się spisze w załadowanym bagażnikiem + trochę bardziej dociążoną przyczepą...

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko taką 1250kg szarpniesz byle golfem, a myślisz że ile ludzi waży bude? Jeden na 50? A może i 1 na 100. A z małym dmc łatwiej sprzedać, taka prawda.

 

Dobra, dość ot, większość zaczynała id namiotu albo zgniłej angielki, a tu gość kupił taki sprzęt.... tylko zazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...No i wróciłem z Knausem, z kompletem dokumentów wraz z instrukcjami, ksiązką serwisowa itp. Przyczepa z piętrowymi łóżkami, łazienka bez prysznica ale z możliwością montażu odpowiedniej baterii, poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Muszę przyznać że się trafiło, przyczepa młoda, zadbana, z klimatyzacją, bagażnikiem Fiamma na dyszlu na 3 rowery oraz moskitierą Fiamma Caravanstore...

 

Super prezent na Mikołaja!!! Skąd on był bo chyba nie z Laponii? :skromny:

 

...moskitierą Fiamma Caravanstore

 

Wybacz że się czepiam- moskitiery mamy w oknach a Ty masz na prawym boku markizę:)

 

Gratki jeszcze raz, zawsze szerokości i radości z używania pięknej cepki!!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.