Skocz do zawartości

Na ferie w góry z dziecmi + nauka jazdy na nartach


Pjoter

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałem że chodzi o pipidowki... Co się czepiasz.

Do Białki nie jeżdżę. Mówię tylko że jak ktoś chce jeździć w Pl to stokow jest całe mnóstwo. Tam gdzie bywam na wyciąg czekam max ale to max 5 min i parkuje 100 metrów od kasy...

Ale jak widzę wpisy że wszędzie lepiej niż w Pl ... To... Pytam co Was tu trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie a okolice jak na screenie ?

attachicon.gifBez tytułu.jpg

 

 

Rozumiem, że chodzi o okolicę zaznaczoną czarnymi liniami ?

 

Jeśli tak, to najlepiej chyba:  https://www.skiresort.cz/pl/skiarealy/cerna-hora/  :hmm:

 

Aczkolwiek nie byłem ale kiedyś mocno się interesowałem bo rozważałem spędzenie tam ferii.  :hmm:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleniec jest bardzo drogi wg mnie. Zdecydowanie taniej Czarna Góra po sąsiedzku.

 

Lokum jakie Cię interesuje i w jakiej cenie? W tym roku w Apartamentach Czarna Góra przy samym stoki płaciłem około 2k zł za tydzień, za 4 osobową rodzinę + pies. Za taki sam standard w Zieleńcu musiałbym zapłacić 2x tyle.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczkajcie wy cos nie czytacie ze zrozumieniem,

 

Pisałem ze nie mam kasy w tym roku i szukam czegos taniego jak dla ciebie 2tys za tydzien to tanio a w zielencu jeszcze drozej to ja w innej Polsce zyje :)

zacytuje kolege:

 

Bo widzę, że jak zwykle temat się rozjechał :/
A co to są dla Ciebie niedrogie noclegi ?
Ja jadę w styczniu do Zębu k/Zakopanego. Płacę 100 zł za pokój 2/os. Warunki bardzo dobre. A oślich łączek i większych stoków w okolicy bez liku.

 

 

 

chce lokum do 50-60 za dorosłą osobe

 

45zł płaci na swieta moja siostra w szklarskiej porebie dzieci taniej

Edytowane przez wilk435 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczkajcie wy cos nie czytacie ze zrozumieniem,

 

Pisałem ze nie mam kasy w tym roku i szukam czegos taniego jak dla ciebie 2tys za tydzien to tanio a w zielencu jeszcze drozej to ja w innej Polsce zyje :)

zacytuje kolege:

 

 

No dla mnie to było dość tanio za bardzo dobrze wyposażony 4 osobowy apartament około 50 metrów - dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka itp. Taniej oczywiście też można coś znaleźć. Ale jak wspominałem to w takim Zieleńcu były ceny z kosmosu. Za podobny standard krzyczeli sobie po 4-5k za tydzień. Bierz poprawkę, że mówię o cenach w ścisłym sezonie (tzn w ferie) i dolicz opłatę za psa. Ta była chyba na poziomie 30 czy 40 zł za dobę - niestety bardzo często opłąta za psa wynosi więcej niż za dziecko... ale co zrobić. Pies też człowiek i coś mu od życia się należy  ;) Więc jak odliczysz tego psa, to cena wychodzi bardzo podobnie do tej Twojej na poziomie 60 zł za osobę.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko byla kasa to sie szalało teraz chwilowy brak wiec po cienkim bolku ale musimy jechać.

Do 3x sztuka.

Kluszkowce bardzo atrakcyjne finansowo i fajnie geograficznie położone w sensie blisko do Zakopanego Bukowiny

właśnie przeglądam oferty na olx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj i dawaj znać gdzie :) Ja widzę, że ceny poszły do góry. Spojrzałem z ciekawości na Apartamenty pod Śnieżnikiem koło Czarnej Góry, gdzie chyba 3 czy 4 lata temu byłem na ferie. Płaciłem za tydzień około 1400 zł. A dziś ceny po 2500. Powariowali :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to było dość tanio za bardzo dobrze wyposażony 4 osobowy apartament około 50 metrów - dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka itp. Taniej oczywiście też można coś znaleźć. Ale jak wspominałem to w takim Zieleńcu były ceny z kosmosu. Za podobny standard krzyczeli sobie po 4-5k za tydzień. Bierz poprawkę, że mówię o cenach w ścisłym sezonie (tzn w ferie) i dolicz opłatę za psa. Ta była chyba na poziomie 30 czy 40 zł za dobę - niestety bardzo często opłąta za psa wynosi więcej niż za dziecko... ale co zrobić. Pies też człowiek i coś mu od życia się należy  ;) Więc jak odliczysz tego psa, to cena wychodzi bardzo podobnie do tej Twojej na poziomie 60 zł za osobę.

 

W AT, w dolinie Oetz, płacimy za tydzień, za apartament 6 osobowy (3 odrębne sypialnie + kuchnia z jadalnią, łazienka itp.) z sauną ok 3200 zł. Oczywiście trzeba było poszukać trochę w necie ale gdzie Rzym a gdzie Krym ?? Przy zaookrągleniu w górę, wychodzi ok 80 zł / doba za osobę. Czyli, wg słów Jacka, taniej niż w Zieleńcu  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeździłem to uderzaliśmy do Zakopanego kurczę kolo sadu to było czy prokuratury

Raz tez bylem na urlopie Rabce, wtedy tez byliśmy na termach w bukowinie i nie za bardzo nam sie jedno i drugie podobało.

Fajnie sie mieszkalo u Slowakow w Liptowskim pyszne jedzenie robili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.