Skocz do zawartości

Na ferie w góry z dziecmi + nauka jazdy na nartach


Pjoter

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

........Białka wysokim poziomem stoi, przynajmniej organizacyjnie. Począwszy od parkingów...............

Zakorkowana Białka, i trzy wąskie uliczki na dojazd do całego ośrodka, no może cztery jak uwzględnimy górny parking. W środku ośrodka już jest fajnie, ale dojazd fatalny.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Zakorkowana Białka, i trzy wąskie uliczki na dojazd do całego ośrodka, no może cztery jak uwzględnimy górny parking. W środku ośrodka już jest fajnie, ale dojazd fatalny.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

Dlatego warto skorzystać zdobrze zorganizowanych darmowych SkiBusów, które radzą sobie znakomicie na dojazdach. Ja tam auta przez tydzień nie odpalałem nawet....

Ale wybór to już należy do Wilka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto skorzystać zdobrze zorganizowanych darmowych SkiBusów, które radzą sobie znakomicie na dojazdach........

One nie stoją na zatkanej głównej ulicy Białki?? Czy to są aerobusy :).

Ja zawsze podjeżdżam pod wyciąg, wygodniej.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie stoją na zatkanej głównej ulicy Białki?? Czy to są aerobusy :). Ja zawsze podjeżdżam pod wyciąg, wygodniej. Wysłane z mojego Tapatalka

Takie same aerobusy jak twoje auto... więc stoją tyle co ty. I tak samo podjeżdżają pod same wyciągi... z tą jednak różnicą że nie szukają miejscówki na parkingu, jedziesz już odziany narciarsko, no i możesz mieć rogrzewadełko cytrynowe w piersiówce :ee:

 

A nawiązując do kempingów pod wyciągami to forumowy adamkwiatek nocuje na parkingu pod Kotelnicą co roku swoim wynalazkiem.... I nie tylko on bo kampery w ferie to już też widywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie takie pieniądze by mnie satysfakcjonowały i byłem w Zębie  :)

 

Okolice Zakopanego sa bardzo w ferie oblegane i szukam czegość gdzie na stoku nas tłum narciarzy nie zmiecie.

Ja w zeszłym roku byłem Murzasichlu właśnie w ferie i tłoku szalonego nie było. Jest mały ośrodek ale całkiem dobrze zorganizowany i chłopaki moje się uczyli właśnie tam (zwłaszcza młodszy 5lat). I nie musisz od razu kupować skipasu Tatry-Ski bo masz karnet na pojedyncze wjazdy. Pokoje w okolicy 120zł znajdziesz bez problemu (jak byś potrzebował namiar to pisz na prw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś nocuje różnie, w Witów ski częściej, sam spałem pod kotelnicą, alko na stoku to zły argument (w zeszłym roku jakiś rozgrzany gość wjechał w syna, niestety gość upadł tak niefortunnie że złamał sobie nos). Buty na nogach to też nie jest coś co do mnie przemawia, po jeździe przebieram się w samochodzie i wracam na luzie.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Buty na nogach to też nie jest coś co do mnie przemawia, po jeździe przebieram się w samochodzie i wracam na luzie.

 

W AT, korzystamy tylko ze skibusów. Wygoda i komfort. 

 szukam czegość gdzie na stoku nas tłum narciarzy nie zmiecie.

 

To zapomnij o PL w okresie ferii. Chyba, że pojedziesz na jakąś pipidówę w typie Brenna, gdzie czas się zatrzymał 20 lat temu  :niewiem:  A i to nie gwarantuje komfortu  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo dobrych stoków bez korków w ferie na tzw. pipidowkach tyle że tam się jeździ a nie nosi narty na ramieniu za 4 klocki albo chleje browary na tarasie...

Ale ... Jedźcie za granicę, będzie jeszcze więcej luzu...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę, że byłem w Czarnej Górze w tym roku. W ferie oczywiście. Jakiegoś strasznego tłoku nie było. Generalnie na Luxtorpedę wchodziło się od razu bez kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tam się jeździ a nie nosi narty na ramieniu za 4 klocki albo chleje browary na tarasie...

Ale ... Jedźcie za granicę, będzie jeszcze więcej luzu...

 

Nie rozumiem przytyku. Ja nie mam nart za 4 klocki, i nie chleje browarów na tarasie. W AT wstaję codziennie o 6.30 i na stok jadę często na otwarcie wyciągu, żeby na sztruksiku pojeździć. A całą rodziną, schodzimy ze stoku ok 15.30, 16.00, jak zamykają wyciągi. W ciągu dnia, przerwa ok 40 min na obiad. Reszta to jazda i robienie zdjęć  :]

 

A w PL, np w takiej Białce, to oczywiście wszystko jest cacy. Nikt nie pije piwa, sami abstynenci na stoku. I nie ma snobów ze sprzętem, nierzadko droższym niż 4 klocki ? O buractwie na zabłoconym parkingu nie wspominam. Byłem w Białce przez tydzień, kilka lat temu i po tym przeżyciu, z chęcią jeżdżę za granicę robiąc Ci więcej luzu, jak to opisujesz  :ee:

Jeszcze raz napiszę, że byłem w Czarnej Górze w tym roku. W ferie oczywiście. Jakiegoś strasznego tłoku nie było. Generalnie na Luxtorpedę wchodziło się od razu bez kolejki.

 

No to może coś się polepsza  :hmm:  Albo więcej wyjechało do AT i zrobił się luz jak to pisze Commander  :>  :>

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No to może coś się polepsza :hmm: Albo więcej wyjechało do AT i zrobił się luz jak to pisze Commander :> :>

Podejrzewam, że jednak to drugie. Zwłaszcza po kilku latach posuchy z zimą w naszym kraju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.