Jump to content
Puchatek78

Problem ulokowania kosza na śmieci

Recommended Posts

Puchatek78

Banalny temat ale myślę że każdy ma z tym problem i może jest jakiś złoty środek. Jak sobie radzicie że śmieciami chodzi mi o lokalizację kosza lub worka na nie . Worki często rozrywają zwierzęta a kosze przewracają . Czy może montujecie je w jakiś sposób do przyczepy bądź zaczepu?? W przyczepie lub przedsionku nie koniecznie chciał bym go umieszczać . Mile widziane foto. Pozdrawiam

MartiNBR

Hej. Ja trzymam przy stopniu wejściowym do przyczepy. Najłatwiej na śpiocha w nocy pampersem trafić :)

Voku

Kosz na śmieci składany i stawiasz gdzie chcesz, stosuje i nic się nie dzieje, stawiam obok przyczepy albo przedsionka

224140.jpg

Edited by Voku (see edit history)

AKISSJG

Kosz 10l ze szwedzkiego sklepu,przymocowany do dolnej części drzwi.  Łatwo dostępny zarówno z wnętrza jak i z zewnątrz, ponadto nie ma problemu roznoszenia śmieci przez dzikie zwierzaki. 

Misio

Ja często na uchwycie do rowerów wieszałem worek na śmieci - mały kubełek na śmieci mam w łazience...

Lub stojący składany gdzieś na zewnątrz, ale zawsze mnie wkurzał (rozkładanie, zwierzaki, wywracanie...)

Teraz kupiłem taki "kosz wiszący" - zobaczymy jak się sprawi :D

chris_66

Używamy reklamówek w koszyczku na blacie i na stole przed budą, wyrzucane po posiłkach albo wieczorem, niedźwiedzie nam nie straszne ani inne dzikie bestie, po co trzymać śmieci wokół siebie. Dziwię się ludziom zbierającym śmieci w workach po 30 litrów i większych i wrzucających je raz w tygodniu.

Wysłane z mojego Tapatalka

Kristofer

Witam!
Postępuję podobnie, jak Chris (#6)
W sortowniku (podwójnym) zamontowanym tuż przy zlewozmywaku, umieszczane są wyłącznie odpady "suche" - opakowania, papier, foliowe torebki, słoiczki, puszki itp. - nic innego, co mogłoby się psuć lub wydzielać zapach.
Sortowniki opróżniam wówczas, jak się prawie zapełnią lub ew. przy okazji wynoszenia śmieci z kosza podręcznego.
Na drzwiach wejściowych jest kosz podręczny i w nim lądują wszystkie pozostałe śmieci. We wszystkich koszach zakładam wcześniej woreczki foliowe - takie z rolki.
Kosz podręczny opróżniam zazwyczaj po obiedzie (najwięcej odpadków organicznych), a drugi raz, jeśli coś organicznego się w nim pojawiło, bezpośrednio przed pójściem spać.
Nie toleruję "przechowywania" śmieci w koszach.

Zewnętrznych pojemników już nie używam, ponieważ często znajdowałem tam odpady podrzucane przez sąsiedztwo. :oslabiony:

Wodnik Szuwarek

Kosz na śmieci składany i stawiasz gdzie chcesz, stosuje i nic się nie dzieje, stawiam obok przyczepy albo przedsionka

224140.jpg

Robię dokładnie tak samo i jest ok. Tyle że mój ma 3 stopnie regulacji. Mam też kosz z Ikei na drzwi ale ten stosuję na krótkich wypadach dzień/dwa i śmieci wyrzucam w zwykłych siatkach które dostaję podczas zakupów w marketach.

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Edited by Wodnik Szuwarek (see edit history)

bigtomi

Jak nazywa się ten kosz na zdjęciu i gdzie można go kupić 

TomekKnaus
bigtomi

Nie interesuje mnie taki ja szukam takiego jak w poście wyżej 

TomekKnaus

hmmmmm ..... no to będzie problem .....

.... gdyż ten z obrazka jest z promo (Lidla) .... pod adresem https://www.promoceny.pl/detail/lidl-stojak-na-worki-na-smieci-224140/ ....

..... się skończyła oferta  ....

TOM

Edited by TomekKnaus (see edit history)

jagodek

Bardzo podobne kosze są w Go Markecie, sam mam taki. Stawiam w przedsionku i zapominam o temacie. 

bigtomi

Ok będą takie za tydzień w aldiku