Skocz do zawartości

Sylwester 2017


Rekomendowane odpowiedzi

A co więcej trzeba? Czego tam brakuje? Łazienki ocieplane, stok pod nosem, ładne parcele. Czym się można rozczarować? Jadę pierwszy raz więc byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego mówię że do miejsca nie można się doczepić. Po prostu od zabawy sylwestrowej oczekiwałem czegoś więcej niż siedzenia przy kominku i rozmów przy cichej muzyce z radyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po prostu od zabawy sylwestrowej oczekiwałem czegoś więcej niż siedzenia przy kominku i rozmów przy cichej muzyce z radyjka

:hmm:  przejrzałem wątek   jakoś nie zauważyłem żadnej propozycji w stylu "zorganizujmy zabawę sylwestrową,imprezę taneczną, rozrywkową czy jeszcze jakąś inną"

Na gotowca to zawsze wszyscy chętni  :thank: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było też że cały wieczór będzie siedzenie przy kominku i rozmowy. Nie ma co drążyć tematu. Nie podobało mi się i tyle. Kolega chciał wiedzieć to odpowiedziałem tak jak każdy inny mam prawo do własnego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byliśmy w zeszłym roku, ale po trosze byliśmy sprawcami, że nie było wcześniej rozpalone i przygotowane :] . Odwiedziliśmy w Sylwestra Adasiów i wszytsko poszło z opóźnieniem. W tym roku chcemy inaczej, Stąd propozycja w wątku głównym, aby przygotować się do imprezy- skecze, występy, filmiki, co Nam tylko przyjdzie do głowy. Jeśli zdecydujecie ze sie przebieramy, może być i taka wersja. Ja zawsze dobrze się bawię, jeśli chcę tańczyć to tańczę, to samo ze śpiewaniem ( śpiewać każdy może :miga: ). Przygotujmy się wszyscy do imprezy, dajmy coś z siebie. Na marginesie, zawsze można przywieść coś większego do grania, w tym roku obiecujemy ten zakres załatwić, muzykę prosimy na telefonach, aby każdy mógł swoje utwory zaprezentować przy akceptacji większości :ee: .

Generalnie zapraszamy na dobrą zabawę, którą sami sobie musimy zapewnić.Jacek obeicał że w kominku zapali w południe, a Mandrol jak odpali swoją maszynkę to będziemy się czuć jak w tropikach.

Czekamy na propozycje i deklaracje kto co  , ale już w właściwym wątku. Do zobaczenia w Niedzicy :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

myślimy o wyjeździe na Sylwestra do Bukfurdo. jeszcze nic pewnego ale nadzieja jest że uda się zrobić kilka dni wolnych. Nie wiem tylko jak z miejscami w tym okresie na kempingu. Czy ktoś się może orientuje czy wymagana jest rezerwacja czy można jechać w ślepo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślimy o wyjeździe na Sylwestra do Bukfurdo. jeszcze nic pewnego ale nadzieja jest że uda się zrobić kilka dni wolnych. Nie wiem tylko jak z miejscami w tym okresie na kempingu. Czy ktoś się może orientuje czy wymagana jest rezerwacja czy można jechać w ślepo. 

Na pierwszej stronie bartosz_b pisał, że planuje jechać do Bukfurdo od 27 grudnia, więc warto by się jego podpytać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.