Skocz do zawartości

Sylwester 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też myślę nad Sylwestrem...ale sam nie wiem jeszcze czy kamperkiem (jednak nie zrobiłem wszystkiego co chciałem przed zimą...ale nie mówię nie) czy też jednak bez kampera...

Troszkę marzy mi się znowu sylwester nad morzem...a na Polanę Sosny - jak będą dobre warunki to mogę spróbować dojechać (o ile nigdzie nie pojadę), ale jak będzie "ślisko" to będę się bał zjechać tam pod kemping...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też myślałem, żeby wyskoczyć do Ustronia Morskiego "Pod brzozami" (http://brzozy.pl/) ale chyba odpada :oslabiony:

Bliżej mamy na Polanę Sosny ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Trzeba by było "rozdziewiczyć" naszą La Vitę w zimowych klimatach :] a nasza "Elżbieta" na zimowych nowych Nokianach w połączeniu ze swoim SuperSelectem powinna iść z nią jak ta łania na przełęczy :]

Czy na Sylwka do Niedzicy w tym wątku http://forum.karawaning.pl/topic/25120-sylwester-2017-niedzica/ trzeba się zapisywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "nad morze" raczej bym celował bliżej Władysławowa...ale jeszcze nic nie wiem...

Z drugiej strony nad morze mam ponad 600km a do Polany trochę powyżej 100 :D


Ciężki wybór...

A jazda porządną osobówką z przyczepą to najczęściej nie duży problem ale jazda starą ciężarówką która nawet głupiego abs nie ma, z wysokim środkiem ciężkości - to już inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybieramy się na Węgry, najprawdopodobniej Bukfurdo z dzieciakami 2 i 7, wyjeżdżamy 27 grudnia do 2 stycznia

Orientowaliście się ile wyniesie łącznie pole plus wejście na baseny? Pytam się z ciekawości, bo mamy podobny skład, wstępnie chcemy jechać do tropical island lub w góry, ale jak w Bukfurdo też jest fajnie to będzie kolejna opcja do dyskusji... oj będzie chyba wojna w domu o sylwestra

:hmm:

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandrol, Ty się nie zastanawiaj, Ty przyjedź ze swoją Familią do Niedzicy, wino jeszcze nie otwarte, trzeba spróbować. Do zobaczenia :biwak:


Maciejek34, wodę spuszczasz , chyba że masz ogrzewany zbiornik na wodę. Do spłuczki wlewasz płyn do szyb samochodowych zimowy, masz z głowy kibelek. My mamy matę elektryczną na podłodze przyklejoną srebrną taśmą do zagrzejnikowej folii aluminiowej ze styropianem, na to dywaniki, sprawdzają się świetnie , a koszty były niewielkie. Teraz robimy rozprowadzanie ciepła w przyczepie, bo jednak trochę się zapaca, ale to już fanaberia, bo jeździmy często jesienią i zimą. Ostatnio nawet więcej  niż latem :] , jakoś tak wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientowaliście się ile wyniesie łącznie pole plus wejście na baseny? Pytam się z ciekawości, bo mamy podobny skład, wstępnie chcemy jechać do tropical island lub w góry, ale jak w Bukfurdo też jest fajnie to będzie kolejna opcja do dyskusji... oj będzie chyba wojna w domu o sylwestra

:hmm:

Tak średnio 200-250 doba max. Za camping i baseny wew. Tylko porównywać te baseny do tropical island to jak malucha do ferrari.

 

Sprawdź czy w Niemczech mają jeszcze miejsca, obstawiam, że nie i to od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio 200-250 doba max. Za camping i baseny wew. Tylko porównywać te baseny do tropical island to jak malucha do ferrari.

 

Sprawdź czy w Niemczech mają jeszcze miejsca, obstawiam, że nie i to od dawna.

Miejsca przed chwilą sprawdzałam są za naszą dwójkę plus dzieci 3+8 np. od 28.12-01.01 wyskoczyło 385 euro a od 27 do 2-go stycznia 586 euro. Więc w naszym przypadku doliczając jeszcze winiety (pow. 3.5t) na dojazd do Węgier i trochę więcej kilometrów to w sumie na jedno wyjdzie.

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandrol, Ty się nie zastanawiaj, Ty przyjedź ze swoją Familią do Niedzicy, wino jeszcze nie otwarte, trzeba spróbować. Do zobaczenia :biwak:

Zapisałem się i Ciebie z Jackiem też :yay:

Ale są pewne ale... Jak napisałem wszystko zależy od pewnych czynników (szkoła, budowa, Korea no i pogoda też) i to one będą mieć wielki wpływ na ten wyjazd. Na dzień dzisiejszy jesteśmy na 50%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem latem na polanie bardzo fajny kemping, sanitariaty też ok nie wiem jak tam zimą to funkcjonuje, ale latem jak najbardziej.

Myślałem o tej polanie jednak chyba wybiorą się na sylwestra nad nasze morze bo nadarzyła się okazja a ostatni raz byłem nad nim jakieś 12 lat temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Adam kiedyś zamawiał pierogi, wszystko można zamówić na miejscu, ale zwykle każdy coś przynosi, wtedy wybór jest naprawdę duży. Ja mogę zadeklarować jakąś sałątkę i może bigosik, jak będę mieć natchnienie przed wyjazdem i oczywiście coś słodkiego :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę nad Sylwestrem...ale sam nie wiem jeszcze czy kamperkiem (jednak nie zrobiłem wszystkiego co chciałem przed zimą...ale nie mówię nie) czy też jednak bez kampera...

Troszkę marzy mi się znowu sylwester nad morzem...a na Polanę Sosny - jak będą dobre warunki to mogę spróbować dojechać (o ile nigdzie nie pojadę), ale jak będzie "ślisko" to będę się bał zjechać tam pod kemping...

A ja właśnie rozglądam się czy nikt nie planuje wyjazdu gdzieś nad może na Sylwestra z "budką"

A ja właśnie rozglądam się czy nikt nie planuje wyjazdu gdzieś nad może na Sylwestra z "budką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.