Skocz do zawartości

Camperteam? Nie, dziękuję...


trybeus

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, potwierdzam Twoją opinię o camperteam.pl w 100%. Jest to szczególne towarzystwo wzajemnej adoracji! Tolerują i akceptują tylko tych, którzy swiatopoglądowo przynależą do ich "grajdołka", którego orientacji politycznych oczywiście jawnie nie okreslaja, a wręcz się kryją (a są one ewidentnie kluczowe dla nich). Jesli jesteś inny, to jesteś pisior i w ogole B. Nie oznacza to, że etykietuję w ten sposób ponad 10770 użytkowników zarejestrowanych na tym forum, ale ściśle jądro forum, głównych i aktywnych "pisarzy", z założycielem forum! Mysle, ze stanowia oni garstke, moze 0.5-1%, pozostali nawet nie mają świadomości! Zetknąłem się wręcz z ordynarną, wulgarną polemiką, a określenia obecnego rządu (dobrej zmiany) i jego posunięć sięgają rynsztoku. Miało to miejsce w zamkniętej grupie - dział o polityce. Oczywiście, co może jeden wobec wszystkich, może wiele, bo usłyszeli słowa prawdy o sobie samych i to bez wulgarnych epitetów i określeń. Z ich strony poleciały inwektywy, zarzuty o chamstwo itp. Gdy zabrakło argumentów (bo to są naprawdę cieniasy) - blokada. Pozwoliłem sobie na pamiątkę zachować zapis całej polemiki - dla potomnych!

Jak widzę, kilku użytkowników śledzi również CT, wiec wie o czym mówię.

 

Dla mnie temat zamknięty, chociaż przyznaję, ze zasób informacji, tzw. content tam zgromadzony jest imponujący. Temat zlotów i imprezowania jest dla mnie jak najmniej istotny. Nie jest to moja bajka!

Edytowane przez Alan999 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego, potwierdzam Twoją opinię o camperteam.pl w 100%. Jest to szczególne towarzystwo wzajemnej adoracji! Tolerują i akceptują tylko tych, którzy swiatopoglądowo przynależą do ich "grajdołka", którego orientacji politycznych oczywiście jawnie nie okreslaja, a wręcz się kryją (a są one ewidentnie kluczowe dla nich). Jesli jesteś inny, to jesteś pisior i w ogole B. Nie oznacza to, że etykietuję w ten sposób ponad 10770 użytkowników zarejestrowanych na tym forum, ale ściśle jądro forum, głównych i aktywnych "pisarzy", z założycielem forum! Mysle, ze stanowia oni garstke, moze 0.5-1%, pozostali nawet nie mają świadomości! Zetknąłem się wręcz z ordynarną, wulgarną polemiką, a określenia obecnego rządu (dobrej zmiany) i jego posunięć sięgają rynsztoku. Miało to miejsce w zamkniętej grupie - dział o polityce. Oczywiście, co może jeden wobec wszystkich, może wiele, bo usłyszeli słowa prawdy o sobie samych i to bez wulgarnych epitetów i określeń. Z ich strony poleciały inwektywy, zarzuty o chamstwo itp. Gdy zabrakło argumentów (bo to są naprawdę cieniasy) - blokada. Pozwoliłem sobie na pamiątkę zachować zapis całej polemiki - dla potomnych!

Jak widzę, kilku użytkowników śledzi również CT, wiec wie o czym mówię.

 

Dla mnie temat zamknięty, chociaż przyznaję, ze zasób informacji, tzw. content tam zgromadzony jest imponujący. Temat zlotów i imprezowania jest dla mnie jak najmniej istotny. Nie jest to moja bajka!

Rzadko udzielam się w tematach nie związanych z wyjazdami, albo techniką, bo ogólnie nie kręci mnie użeranie się na piśmie z innymi, ale sorry bardzo akurat Twoją wypowiedź widzę bardzo nakręcającą. Ledwo się zalogowałeś, raptem napisałeś 3 posty i wyżalasz się na inne forum bo tam Ci cię zbanowali?!

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko udzielam się w tematach nie związanych z wyjazdami, albo techniką, bo ogólnie nie kręci mnie użeranie się na piśmie z innymi, ale sorry bardzo akurat Twoją wypowiedź widzę bardzo nakręcającą. Ledwo się zalogowałeś, raptem napisałeś 3 posty i wyżalasz się na inne forum bo tam Ci cię zbanowali?!

To nie jest użalanie. Raczej odniesienie się do wątku wcześniej założonego. Jestem zdania, że nie powinny być skrywane wyniesione doświadczenia, choćby po to aby inni wiedzieli w czym rzecz. Ot i tyle.

 

Wysłane z mojego SM-P905 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Po trzech latach podróżowania solo kamperem, postanowiliśmy z moją Squaw, aby się trochę zintegrować z kamperową bracią, w końcu człowiek stworzenie stadne, więc dobre towarzystwo dobrze wpływa na jego rozwój. Byliśmy na Smoczym Zlocie w Dolinie Będkowskiej u Ewy, którego miło wspominamy, potem Zlot w Nadarzynie i pierwsze, zastanawiające spostrzeżenia. Dlaczego odległość taboru z camperteam.pl, od taboru karawaning.pl jest tak wielka...na oko około 200 metrów...pustkowie, strefa zdemilitaryzowana, pole minowe...bezpieczna odległość...

 

Przyjechaliśmy wieczór, w zasadzie miałem stanąć z karawaningiem, ale stanąłem z camperteamem...przywitałem się z kilkoma kolegami, gadka szmatka, na wesoło bo lubię dobry humor. Obóz ludzi o wspólnym zainteresowaniu, hura, można wymienić poglądy...Liberté-Égalité-Fraternité...pasja...to już nawet harmoszka i discopolo z piecyka mi nie przeszkadzały...boż to przecież każdy ma swoje gusta...jeden lubi macę, a drugi nóżki kacze. Niestety to tylko pozory, to maski, które w realu się uśmiechają, ale kiedy zejdą w wirtual szczerzą szeroko swoje paszczęki...

 

Założyłem konto na witrynie camperteam.pl, przywitałem się jak kulturalny człowiek z zamiarem pisania, lubię pisać, lubię poruszać też wiele tematów, które pozwolą zrozumieć "sens istnienia jednostki ludzkiej" także i w dziedzinie włóczęgi na czterech kołach z pryczami do leżenia. Spotkał mnie tam prawdziwy festiwal egocentryzmu, megalomanii i zwykłej bufonady.

 

Oczywiście nie jestem obrażalski, to bardzo typowe dla forum na którym wytwarza się z czasem taka swoista "ławeczka z Wilkowyjów", na której zasiadają starsi i mądrzejsi, którzy wszędzie byli, wszystko widzieli i na wszystkim najlepiej się znają. W zasadzie mogę tą sytuację opisać w sposób satyryczny, porównując to forum do wielkiej piaskownicy, w której rządzi ferajna Bronka, która jak jej ktoś podpadnie obkłada grabkami, sypie piaskiem po oczach...to się dzieje nawet w świecie dorosłych...naprawdę :)

 

No więc mamy wielką piaskownicę, siedzę sobie i patyczkiem piszę na piasku. W oddali słychać szum zbliżającego się ichniego sanchedrynku. To Bronek i jego drużyna postanowili obwąchać nowego...

 

- Skąd kolega? - wyszczerzył się Bronek - Co kolega tam takiego przeżuwa?

 

- No, polskie jedzenie - odparłem - jest naprawdę cudowne i lepsze od zagranicznego...

 

- Jak to? - oburzyła się Izolacja - zaścianek, ciemnogród...ja warzę co tchydzień pełen gchar Chili con Carne, daję kiechłbasę wegiechrską, sechr fchrancuski i łyk mamchrota...to jest pchrawdziwe jedzenie!

 

- Bycze jaja, przysmak - zawtórował inny

 

- Świńskie uszy...ogony wołu - to wszystko dużo lepsze niż polskie jedzenie - dodał następny

 

- Niech kolega wie, że tu się nie porusza tematów politycznych i religijnych... - przerywa Bronek

 

- Rozumiem, nie interesuje mnie żadna partia, jestem apolityczny -

 

- A kolega do kościółka chodzi, to kolega pewnie PiSuar i Pipka - ciągnął Bronek (słychać delikatny rechot sanchedrynka)...

 

- Nie interesuje mnie żadna partia i nie dam się szeregować -

 

- Ale kolega czapkę w kształcie koguta nosi - odezwał się Dawca - to tutaj zabronione...

 

- To moja osobista czapka i nikomu nic do tego, nosze ją już osiem lat - odparłem

 

- Dzieci nie szczepi, pińcet plus bierze, ze dwa i pół tysiąca pewnie...mówię wam to PiSior czystej wody... - wyszczerzał zęby Bronek...

 

- I homosiów nie lubię - dodałem

 

- Właśnie...mówię wam - odwrócił się do sanchedrynku Bronek - on prosto od Pawłowicz tu przybył, na pewno Kaczor go z misją tu przysłał, aby zniszczyć nasze forum...nie damy by nas gnębił Kaczor i dzieci nam germanił - zakrzyknął Bronek

 

- Tak jest! - zakrzyknął wspólnie sanchedrynek

 

- A do żydów to co kolega ma? - włączył się Pan Tadeusz...

 

- Do żydów? Jakich żydów? - odparłem - to "naród wymyślony" sam to stwierdził Shlomo Sand, izraelski profesor z Uniwersytetu Telawiwskiego...

 

- Czyż trzeba wam więcej dowodów, że to PiSuar! - zakrzyknął Bronek rozerwawszy szaty - Janusz, do lochu politycznego z nim! Niech tam szczeźnie. Albo się poprawi i zacznie pisać na temat i wróci na łono naszego szkła kontaktowego, albo niech zgnije w lochach politycznych...

 

Oczywiście jakby się kto pytał to osoby w tym moim spektaklu są fikcyjne wszelkie podobieństwa przypadkowe ...a zdarzenia te nigdy nie miały miejsca...

 

Ale póki co...camperteam? Nie, dziękuję bardzo...

Jeszcze raz czytam,... pięknie, jak lekko to ująłes i jak zwizualizowałes, jakbym siedział z boku :) ! Brawo, świetny język!

 

Wysłane z mojego SM-P905 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, liczę na to, że nikt z tych 30-50% nie zalicza się do 0,5%-1% ze wszystkich uzytkownikow CT.

Zastanawia mnie jak funkcjonujesz w społeczeństwie skoro 0,5% jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi.

 

Bardzo lubię CT bo jest tam multum wiedzy, ludzie też są super, tak jak na K i jeszcze kilku innych forach.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alan...

Nic się nie przejmuj...ja też jestem pisior... hahaha

 

Wiem, że to wstydliwe, ale zawsze można to dyskretniej oznajmić - coś na styl np. jestem hodowcą jenotów, albo gram z jojo  itp.  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został posprzątany. 

Obrażanie innych forumowiczów, tworzenie czarnych list itp jest niekulturalne i niedopuszczalne.

Publikowanie prywatnej korespondencji z administracją jest również złamaniem regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.