Skocz do zawartości

Miejsce i termin IV zlotu


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Th0rn ! bez obawy Kaśke wezme do przzyczepy , Malamuta do ganku a Tobie dam do namiotu nagrzewnice ! A ja popłyne na ryby !

Dzwoń do Bachotka , jak nie załatwisz domku to masz u mnie farele jak spadnie śnieg !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no i jak tu nie jechać na zlot !!!!

dawaj Th0rniak w te pędy do Bachotka - Maciej będzie pieska pilnował, jak Kasi znudzi się u Rysiaczka to pójdzie spać do mojej zapiekanki ,oczywiście do Ewci bo my będziemy zajęci innymi ważnymi sprawami , a wyśpimy się - jak dziewczęta wstaną :niewiem::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram nową pieczęć z symbolami IV Zlotu. Tym razem , dla odmiany będzie prostokątna i z innym kolorem tuszu.

 

Jędruś ! nie licz na to że dziewczyny pójda spać a Ty będziesz rozwiazywał ważne problemy. Mając dwie Niewiadki i namiot , kombinacji do spania jest wiele , zwłaszcza że malamut daje wiecej ciepła niz 3 KW farela ! :niewiem::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, niestety tak się nam ułożyło, że nie będziemy mogli być z Wami za tydzień w Bachotku. Obowiązki w pracy nie pozwalają mi na wolny najbliższy weekend. Zobaczymy się pewnie następnym razem.

Sezon zmuszeni byliśmy zakończyć w ten weekend. Zapraszamy jednak do zerknięcia na naszą relację z kempingu w Węgrowie - wkrótce w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, tylko dodaj że to już za pół roku i na V Ogólnopolskim Zlocie Karawaning.pl 2008r. do jeszcze milszego spotkania i w większym gronie , do zobaczenia................ :):):) ......... :)

wydaje mi się że chodziło Ci o "V Ogólnopolskim Zlocie Karawaning.pl 2009r", chyba że ja coś przegapiłem i ieszcze w tym roku się odbędzie. Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.