Skocz do zawartości

Miejsce i termin IV zlotu


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

laisar

odradzam drogę krajową nr 543 z Jabłonowa Pomorskiego, a osobom nadjeżdżających z południa radzę rozważyć inną drogę niż krajowa 560-ka z Rypina. Obie są wąskie i bez poboczy, a co najgorsze - wyjątkowo dziurawe i nierówne. Owszem, mają pewne walory widokowe, ale nie lepsze niż trasy alternatywne, a nawet dla osób nie śpieszących się dłuższe odcinki

Prawdziwy carawaningowiec nie boi się żadnych dróg jak na przykład jacek l na bezdrożach 500 m od granicy z Rosją na północ od Węgorzewa. Za to krajowa 15 biegnąca przez Brodnicę jest stworzona jako balsam dla nas: nowa, dobrze oznakowana, długie odcinki proste bez drzew na poboczach. Każdy się na niej wyluzuje, jak trzeba to wyprzedzi a mijane krajobrazy podpowiedzą mu, że istnieją jeszcze inne piękne miejsca poza górami, Mazurami, Pomorzem i morzem. I dlatego Admini zapraszają nas do krainy którą zwykle omijamy na pełnych obrotach gnając z Północy na Południe lub odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem skąd takie wnioski -- w żadnym razie nie miałem nic takiego na myśli. Po prostu te dwie drogi akurat poznałem w ostatnim czasie, więc dzielę się doświadczeniem. A że szczęśliwie istnieją alternatywy, to może ktoś będzie chciał przetrenować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są miejsca na kampery? jaka cena?

Wykonałem dziś telefon do Bachotka :bzik:.

 

Cena za kampera jest taka sama jak za przyczepę kempingową czyli 10zł za dobę.

 

Na dniach pokaże się również instrukcja dojazdu do kempingu z dokładnym namiarem gps na bramę ośrodka.

 

Na ośrodku w czasie naszego zlotu będzie organizowana również inna impreza integracyjna więc nasze śpiewy i tańce nie będą nikomu przeszkadzać :-]. Oznacza to również, że musimy zająć krąg ogniskowy znajdujący się nad jeziorem. W sumie jest to nam na rękę bo będzie on bliżej naszych przyczepek. Minus jest taki, iż ten krąg nie ma ławeczek z daszkami :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś upusty na domki dla zlotu, albo posezonowe będą ? Bo jak pisałem wcześniej to chyba bez ogonka będę pomykał, bo inaczej ze względu na odległośc to przyjechałbym późno w nocy w piątek, a zbierać bym się musiał w niedzielę koło południa. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoatało parę dni do wyjazdu na Zlot . Dzisiaj jadę po ,,suche ,,zakupy. Muszę kupic duzo brykietów i folii aluminiowej ! Robercie ! Tym razem ja funduje pstrągi !!!. Jade także po odbiór dwóch wędek ! Jeden spining a druga normalna wyciągana ! Jako że nie bardzo sie na tym znam biorę ze soba zwariowanego wędkarza który mi doradzi i pouzbraja te wszystkie kijki ! 8 wrzesnia rozpoczynam budowe w Płocku i nie bardzo mi sie chce wracać po Niewiadkę . Tak więc wyjadę do pracy z przyczepka i tam gdzies na dwa dni przystane . Jesli mi sie uda wszystko pozałatwiać w poniedziałek to ,,ciupie ,,prosto do Bachotka ! :-]:]:]:slina::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaola

taki serwis to ja rozumiem!]

Procentuje właściwa praca od podstaw, konkretne wynagrodzenie: żelki, mamby i kinder czekolada oraz lizaki jako napiwki.

Niestety są i straty - traktowanie karoserii pojazdu jako tła do wykonywania dowolnych kompozycji. W przypadku poniżej - gra w kółka i krzyżyk.

a16afe1e1229af49.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.