Skocz do zawartości

Co to może być za zwierzak?


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy teraz w karpaczu z budą, i mam mega zagwózdke. Nie wiecie jaki zwierzak zostawia różowe kupki? Coś mi wlazło do budy i nie mam pojęcia co to. Wielkości jak mysie, część jest normalna brązowa a część jaskraworóżowa, a dodatkowo bez zapachu, bo mysie to charakterystycznie śmierdzą... a druga rzecz mnie zastanawia jak to wlazło do budy?

 

Jutro wracamy i całą budę wybebesze w poszukiwaniach, ale bardzo mnie to zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poważnie pytam, mi tam nie problem że mam współlokatora, ale wolałbym wiedzieć co to bo jak aga by my zobaczyła mysz to wylazłaby z budy przez ściane :)

Przyczepa szczelna nie jest. Masz mnóstwo otworów w podłodze przecież.

Buahahaha

No tak, ale w otworach wentylacyjnych są kratki Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden szkopuł, widziałeś mysz która sra na różowo? Ja jeszcze nigdy...

Poza tym już jutro wracam, nie chce przy dzieciakach rozkładać łapki, jutro coś ustawię jak nie znajde różowego konika osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam że żarcie ma wpływ na to co wychodzi z drugiej strony, ale to nie jest zabarwione na różowo, na zdjęciu nie widać ale w rzeczywistości jest jaskrawo różowe, dokładnie jak Twój potworek albo konik od Robaka. Założyłem ten temat bo może jest jakiś gryzoń co tak dziwnie się wysrywa i ktoś go kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - ty też czasem srasz na czerwono czy różowo a nie podejrzewam, że jesteś różowym konikiem. Wszystko zależy od tego, co zjadłeś. Mysz, która nadżarła się żelków, pozostawionych przez dzieci będzie srała nawet na niebiesko.

http://babyonline.pl/kupka-niemowlaka-atlas-kupek-niemowlaka,przewijanie-niemowlaka-artykul,6830,r1p1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - ty też czasem srasz na czerwono czy różowo a nie podejrzewam, że jesteś różowym konikiem. Wszystko zależy od tego, co zjadłeś. Mysz, która nadżarła się żelków, pozostawionych przez dzieci będzie srała nawet na niebiesko.

http://babyonline.pl/kupka-niemowlaka-atlas-kupek-niemowlaka,przewijanie-niemowlaka-artykul,6830,r1p1.html

Doktorat z gównologii ogarnięty :)

Sezon ogórkowy uważam za rozpoczęty :yay::hop1::jump::bevil:

Zapraszamy do dyskusji :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.