Skocz do zawartości

Jaka latarka czołowa?


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

BC900 jest lepsza :) , używam już od lat i jest nie do zdarcia :)

BC900 już nie ma, bo zastąpił ja BC1000. A BC700 ciągle tłuką :-P

 

BC900 też będzie dobra. Ma więcej prądów ładowania niż BC700 i tylko tym się różni. Oczywiście prócz ceny. Reszta to to samo

 

 

Z dobrych i tanich jest jeszcze everactive NC1000. Też ma dobrą opinię

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta nc 1000 to cena taka sama jak bc 700. Kurcze nie chce dać stówe za samą ładowarkę

A co myślicie o tej?

http://allegro.pl/procesorowa-ladowarka-bc-800-4-kanaly-jak-bc-700-i5169293729.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby mogło coś się w niej popsuć, rżnę ją od lat na co najmniej 20 akumulatorkach i zarżnąć nie mogę :) Jakby nie patrzeć to profesjonalny sprzęt. Tylko przydałaby się do niej instrukcja, ja swoją gdzieś zapodziałem i już zapomniałem jak się ustawiało reanimację trupów i inne dobrodziejstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - przyda się :) Zaraz sobie wydrukuję żeby mi znowu nie zginęło :) Pół świata już ze mną przejechała i zawsze przydatna.Można bardzo szybko naładować akumulatorki - w podróży się to przydaje.Jestem z niej bardzo zadowolony i osobiście nigdy bym jej nie sprzedał.

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jakaś pijaczyna mogła zanieść ją do lombardu, bo na piwo nie starczyło. Jeżeli jest sprawna to będzie pan zadowolony :) Bierz i nie patrz na inne - to dobry i polecany sprzęt. 40 zł to kurcze dwie paczki fajek i jedno piwo :) Ja kilka lat temu dałem za nową ho ho , albo i więcej kasy.

W komplecie brak jest jeszcze takiej torby do niej z paskiem, można było włożyć cały komplet i przez ramię przewiesić :)

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pan zadowolony:) Moja naprawdę w  :pupa:  dostała ostro i ciągle chodzi.Raz nawet zamokła, bo zostawiłem na stoliku przed kamperem, a deszcz w nocy padał.Rano otrzepałem z wody, trochę podsuszyłem na słońcu i bez problemu chodzi dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez lata miałem w użyciu mnóstwo różnych ładowarek do akumulatorków oraz zwykłych baterii,
również tych dużych i bardzo dużych (R14 i R20), ale nie ze wszystkich byłem zadowolony. Seria "BC xxx" i "NC xxxx" jest naprawdę całkiem niezła i od dłuższego czasu już nic nie zmieniam.
Aktualnie używam dwóch "NC1000 Plus" i tak, jak poprzednie z tej serii, te również spisują się znakomicie (nie mają lekko, bo często ładują jednocześnie dwa accu R6 i dwa R20).
Wszystkie mają jedną niewielką "wadę", ale praktycznie bez znaczenia: zbyt szybko spisują na straty mocno wyeksploatowany akumulatorek i po prostu nie zaczynają go ładować - brak reakcji wyświetlacza.
Znalazłem na to sposób i dzięki temu, mogę wiele takich akumulatorków naładować jeszcze ok. 20 razy.
Potwierdzam opinię Kol. kalapan :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bc700, działa super ,trochę brakuje mi możliwości ładowania z 12v w aucie

Przecież zasilacz do tej ładowrki jest odłączny, a sama ładowraka ma z tyłu gniazdo na zasilacz. Wystarczy kupić zasilacz samochodowy z napięciem wyjściowym 3V. 

(taki, który jest w stanie podać prąd o odpowiednim natężeniu, tam z tyłu ładowarki są napisane paametry jakie musi spełnić zasilacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie pale :) dobra, bc900 zamowiona, tamta odmówiona. Czekam tylko aż cały majdan poprzychodzi i zobacze co warte te zakupy

nie wiem za ile kupiłeś tą używkę ale jak dla mnie bez sensu :hmm:

 

za 97,80 zł BRUTTO masz nową NC1000 z gwarancją fakturą VAT i co najważniejsze wtyczką do zapalniczki na 12 V

 

http://ladowarki.com/porownanie-ladowarek-profesjonalnych-ni-mh-nc-1000-bc-1000-bc-700-mh-c9000-nc-3000

http://allegro.pl/ladowarka-everactive-nc-1000-plus-bc-700-bc-1000-i6995006962.html

 

jest sens oszczędzać parę złotych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.