Skocz do zawartości
Zulos

Wady Knausa

Rekomendowane odpowiedzi

Maras

Super, dzięki wielkie za wymiary, pojadę w tygodniu zamówić materac i wezmę od razu poduszę żeby obicie dobrać  :yes:

Jeśli będzie to osobny / pojedyńczy  materac to OK . ale jeśli ma to być dokładka do pozostałych to może być problem. Gęstość pianki to jej sztywność   i trafienie takiego samego to loteria .Sam to przerabiałem ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

Można dowiedzieć się też u przedstawiciela Knausa, może taka poduszka nie kosztuje majątek :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6

Można dowiedzieć się też u przedstawiciela Knausa, może taka poduszka nie kosztuje majątek :hmm:

Sprawdziłem, jedna poduszka to koszt 539 zł ! A potrzeba dwie... Wiec pojechałem do sklepu z materacami, koleś załatwi mi piankę wysoko poliuretanową czy jakoś tak, taka lepszejsza i zapłacę za 2 sztuki w tym wymiarze 160 zl,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wodnik Szuwarek

Sprawdziłem, jedna poduszka to koszt 539 zł ! A potrzeba dwie... Wiec pojechałem do sklepu z materacami, koleś załatwi mi piankę wysoko poliuretanową czy jakoś tak, taka lepszejsza i zapłacę za 2 sztuki w tym wymiarze 160 zl,

Promując takie zachowanie niekonsumenckie puścisz dealera z torbami :lol:

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

No i mam problem...;-(

Rzeczony Sport 420 QD, AD2015 + dosyć doposażony (w zasadzie do szczęścia brakuje tylko solarów i moverka) + to, że znam ją od dziecka (w sumie wciąż nim jest) i wiem, że igła, że garażowana, etc...

45 tysi polskich złotych...

To na prawdę dobra cena - chyba nie mam wyjścia.

Tylko muszę wysłać moją drugą połówkę pod latarnię (albo sam iść), jak nie znajdę innego źródła finansowania...;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
byry007

Karawaning jednak podchodzi pod chorobę żeby kupić przyczepę wysyłają żony ma zarobek :) powodzenia życzę w zakupie na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

No i mam problem...;-(

Rzeczony Sport 420 QD, AD2015 + dosyć doposażony (w zasadzie do szczęścia brakuje tylko solarów i moverka) + to, że znam ją od dziecka (w sumie wciąż nim jest) i wiem, że igła, że garażowana, etc...

45 tysi polskich złotych...

To na prawdę dobra cena - chyba nie mam wyjścia.

Tylko muszę wysłać moją drugą połówkę pod latarnię (albo sam iść), jak nie znajdę innego źródła finansowania...;-)

Ale w czym problem? Przecież rozważałeś nową, to w jaki sposób chciałeś ją finansować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Ale w czym problem? Przecież rozważałeś nową, to w jaki sposób chciałeś ją finansować?

Powiedzmy, że już odpuściłem tegoroczne plany na rzecz dogadanego na maj/czerwiec 2019 machniom.

Stąd niezamierzone inne rozlokowanie kapitału i problem bieżący;-)

No ale gdy potrzeba siana...;-)

Karawaning jednak podchodzi pod chorobę żeby kupić przyczepę wysyłają żony ma zarobek :) powodzenia życzę w zakupie na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie.

Jasne, że będę musiał znaleźć.

Jak mi już dzieci wyciągają ze swoich portmonetek biloniki i dają na przyczepę odmawiając sobie zakupów w sklepiku szkolnym, to muszę spiąć pośladki i coś wykombinować;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Najgorsze, że wiata (alias kaplica jak większość ją honoruje) o wymiarach 7,40x5,00x4,60 okazała się za mała na cepkę i trzeba będzie ją rozbudować (znaczy się wiatę, nie cepkę)...;-(

Jak by się ktoś zastanawiał, dlaczego 7,40 na 5,00 to za mało na cepkę to spieszę wyjaśnić, że ta wiata to faktycznie dwa stanowiska, z których każde to 3,70 na 5,00. O ile zatem szerokość 3,70 jest całkiem rozsądna, to już długość 5,00 nie za bardzo;-)

Ale już wiem, że ten Knausik zasługuje na wiatę na miarę swoich możliwości i będę musiał zrobić to dla niego;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Izmir

O tak, wiata to majątek.

Nasze ogonki zawsze stały pod wiatą.

Niestety ostatnio również musiałem nieco zmodernizować gdyż po nowym zakupie nasz knausik niestety nie wchodził z anteną, oczywiście na wysokość :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

No ja mam spory luz wzwyż i wszerz, ale wzdłuż niestety zbyt skromnie...:-(

Ale jest koncepcja przedłużenia o 1,5 m, co w sumie da zapas na długości aż 10 cm;-)

Dobrze, że do wiaty będą dwa wejścia, bo jak już ją zabuduję, to nic by mi nie dało otwarcie bramy, bo w 10 cm szparę raczej się nie wcisnę;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

No i stało się - profil uaktualniony, targ dobity!

No i nawet nie musiałem - póki co - małżonki na zarobek wysyłać;-)

A dzięki wyrozumiałości sprzedających wynegocjowaliśmy mocno odroczony termin płatności;-)

Dziewiczy wyjazd pewnie w długi weekend majowy, albo Boże Ciało na Węgry.

A wiata będzie się wydłużać na wiosnę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi