Skocz do zawartości

[Relacja] Jesienne Izery i Karkonosze


adje

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zdjęcie - to jest właśnie ten klimat w górach , który kocham,  a ładna pogoda i słoneczko są mocno przereklamowane.

Kiedy w górach pada to na szlaku jest pusto, a ziemia  i drzewa pachną jak nigdy. Czego chcieć więcej ? Wystarczą wtedy dobre buty i ortalion na plecy i można iść i iść i iść ...

Edytowane przez Czech (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomimo że słyszałem Waszą relację niemal na żywo, to ta okraszona zdjęciami sprawia jak bym szedł z Wami.

 

Miło było posiedzieć z Wami wieczorkiem w ciepłej imieninkowej atmosferze :ok:  i streścić przyjemne trudy minionego dnia :]

Ostatnie zdjęcie - to jest właśnie ten klimat w górach , który kocham,  a ładna pogoda i słoneczko są mocno przereklamowane.

Kiedy w górach pada to na szlaku jest pusto, a ziemia  i drzewa pachną jak nigdy. Czego chcieć więcej ? Wystarczą wtedy dobre buty i ortalion na plecy i można iść i iść i iść ...

Oczywiście klimat jest :ok: i zapach... Ale mimo wszystko lubię usiąźć i popatrzeć z góry na całą okolicę.

A pusto nie było, szczególnie na odcinku Szrenica - stacja RTV i nawet kilku pseudoturystów totalnie zawianych (nie wiatrem) można było spotkać. :pub: No cóż... :puk:

 

Cudne zdjęcia, trasa i brawo dla Was :)

Dzięki :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetna relacja, też zazdroszczę wędrówek i widoków. Tym bardziej,że pomimo planów

wypad na Camp66 nie doszedł do skutku.

Chcemy sobie zrekompensować tą "stratę" wyjazdem na święta w te rejony.

I tu mam prośbę może ktoś doradzi bo np. zna pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, który organizuje święta

i co najważniejsze przyjmuje z psami a nie jest zlokalizowany w centrum.

Szukałam, jest tego dużo, wszystkie wręcz "doskonałe" ale przeważnie nie przyjmują zwierząt.

Najlepiej byłoby z przyczepą ale w zimie nie jeździmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna relacja, też zazdroszczę wędrówek i widoków. Tym bardziej,że pomimo planów

wypad na Camp66 nie doszedł do skutku.

Chcemy sobie zrekompensować tą "stratę" wyjazdem na święta w te rejony.

I tu mam prośbę może ktoś doradzi bo np. zna pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, który organizuje święta

i co najważniejsze przyjmuje z psami a nie jest zlokalizowany w centrum.

Szukałam, jest tego dużo, wszystkie wręcz "doskonałe" ale przeważnie nie przyjmują zwierząt.

Najlepiej byłoby z przyczepą ale w zimie nie jeździmy.

 

Z czystym sumieniem polecam to miejsce http://www.karpnickastruga.pl nie będziecie się nudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.