Skocz do zawartości

Gniazdo CEE


Andrzej7777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Głónwne podłączenie w mojej przyczepie jest niezbyt praktycznie zamontowane. I tak się zastanawiałem czy by je nie przenieść na drugą strone przyczepy. I tu pytanie gdzie w waszych przyczepah macie podłączenia.Dołączona grafika

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie jest z drugiej strony przyczepki na dole. W poprzedniej miałem też z drugiej strony ale wysoko, i uważam że wysoko jest lepiej - nie korci nikogo (dzieciaków, psa) aby przy niej majstrować. 

W tym miejscu co u Ciebie to faktycznie może przeszkadzać, ale przynajmniej nikt postronny Cię nie odłączy od zasilania.

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest z drugiej strony przyczepki na dole. W poprzedniej miałem też z drugiej strony ale wysoko, i uważam że wysoko jest lepiej - nie korci nikogo (dzieciaków, psa) aby przy niej majstrować.

W tym miejscu co u Ciebie to faktycznie może przeszkadzać, ale przynajmniej nikt postronny Cię nie odłączy od zasilania.

To fakt , ale po rozłożeniu markizy z wszystkimi ścianami bocznymi to jest jeszcze bardziej upierdliwe

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Andrzej7777 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt , ale po rozłożeniu markizy z wszystkimi ścianami bocznymi to jest jeszcze bardziej upierdliweWysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

U mnie jest pod przyczepą na ruchomym ramieniu

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ..

edytka:


Proponuje przerobienie tego nie trafionego pomysłu z gniazdem zasilającym w tym miejscu.

Gniazdo  cee zamontuj z lewej strony przyczepy a w tym miejscu ( otwory już masz )  zamontuj takie gniazdko . 

http://allegro.pl/gniazdo-zewnetrzne-multi-12v-230v-tv-naziemna-i6849702351.html#thumb/2

 

I aby wyglądało to estetycznie to poświęć trochę czasu na szukanie takiego samego "kroju" aby kalpki i wielkość były podobne.

Będzie wyglądało jak ori a Ty będziesz ze swojej pracy zadowolony.

 

Będziesz miał gniazdko na 230 v , 12 v oraz gotową instalację do anteny TV.  Tu mała uwaga wtyczka do tego gniazdka na 12V pasuje tylko takiego typu . 

 

 

http://allegro.pl/wtyczka-12v-mala-duza-family-camp-i6958694226.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

edytka:

 

Proponuje przerobienie tego nie trafionego pomysłu z gniazdem zasilającym w tym miejscu.

Gniazdo cee zamontuj z lewej strony przyczepy a w tym miejscu ( otwory już masz ) zamontuj takie gniazdko .

http://allegro.pl/gniazdo-zewnetrzne-multi-12v-230v-tv-naziemna-i6849702351.html#thumb/2

 

I aby wyglądało to estetycznie to poświęć trochę czasu na szukanie takiego samego "kroju" aby kalpki i wielkość były podobne.

Będzie wyglądało jak ori a Ty będziesz ze swojej pracy zadowolony.

 

Będziesz miał gniazdko na 230 v , 12 v oraz gotową instalację do anteny TV. Tu mała uwaga wtyczka do tego gniazdka na 12V pasuje tylko takiego typu .

 

 

http://allegro.pl/wtyczka-12v-mala-duza-family-camp-i6958694226.html

Właśnie nad takim rozwiazanirm sie zastanawiałem a dokladniej żeby zamiast 12v było usb,albo ogrzewanie do markizy

6718a2ec9d6d44059b7c20f4166616b8.jpg2426f688bc7994b490645b186e4d5750.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

edytka:

 

Proponuje przerobienie tego nie trafionego pomysłu z gniazdem zasilającym w tym miejscu.

Gniazdo  cee zamontuj z lewej strony przyczepy a w tym miejscu ( otwory już masz )  zamontuj takie gniazdko . 

http://allegro.pl/gniazdo-zewnetrzne-multi-12v-230v-tv-naziemna-i6849702351.html#thumb/2

 

I aby wyglądało to estetycznie to poświęć trochę czasu na szukanie takiego samego "kroju" aby kalpki i wielkość były podobne.

Będzie wyglądało jak ori a Ty będziesz ze swojej pracy zadowolony.

 

Będziesz miał gniazdko na 230 v , 12 v oraz gotową instalację do anteny TV.  Tu mała uwaga wtyczka do tego gniazdka na 12V pasuje tylko takiego typu . 

 

 

http://allegro.pl/wtyczka-12v-mala-duza-family-camp-i6958694226.html

Tu chodzi o raczej o wymianę wtyczki, (taką jak proponował tomekk) a nie gniazda.To chyba najbardziej rozsądna propozycja. Tu jednak wyjdą spore koszty, nowe gniazdo i nowa wtyczka dobrze ponad 150 zł i nikła możliwość pożyczenia kabla z taką wtyczką gdy w Twojej coś padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe info .

Coś dzisiaj technicznie nie zagrało i część postu edytowanego wywaliło w kosmos  . Na dokładkę post został edytowany wcześniej niż napisany  :bzik:

Nie wiem jak to u Was teraz wygląda  :hmm: ale całość powinna wyglądać tak jak w poście #8 .

 

A wtyczka  na 12V do tego gniazda pasuje tego typu ( po ściągnięciu nasadki )

 

wtyczka-2-styk-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o raczej o wymianę wtyczki, (taką jak proponował tomekk) a nie gniazda.To chyba najbardziej rozsądna propozycja. Tu jednak wyjdą spore koszty, nowe gniazdo i nowa wtyczka dobrze ponad 150 zł i nikła możliwość pożyczenia kabla z taką wtyczką gdy w Twojej coś padnie.

Koszty będą, ale bedzie estetycznie tymbardziej ze w planie jest zamontowanie podłączenia do grila. Wymiana samej wtyczki napewno by troche pomogła ale wtedy te gniazdko jest używane "zawsze" i kabelek bedzie sie krecił w koło stołu ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Skoro jest już temat gniazd to może powie mi ktoś jak się dostać do tego gniazda? Potrzebuję podpiąć kabel antenowy, ale nie wiem jak to się to gniazdo rozbiera? Od środka wygląda na pełną puszkę więc chyba dostęp jakoś musi być od przodu? Czy się mylę?

 

20180324_170751.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Gniazdo CEE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.