Skocz do zawartości

[Relacja] Grecja 2017 załogi Mandrola


Mandrol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Adje!

Ja powoli studiuję Waszą i Adama relację z Albanii ale do takiej wyprawy nie wiem czy moje L200 się nada :hmm:  Trzeba poszukać jakieś Pajero w automacie :slina:

Pozdrówka z Południa Korei :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!. Marek dopiero zobaczyłam jaką fantastyczną wyprawę zaliczyliście!/ Zazdraszaczm Wam niezwykle, bo to było moje marzenie na ten rok, ale... rozsądek zwyciężył :]  Ale .. na pewno mi też się to uda..

Szacun za dokładność . Matko! Czy Ty to na bieżąco zapisywałeś w notatniku? :miga:  Piękne foty. Mega , mega fajna wyprawa i relacja!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo......, dzięki Marek, że w końcu to opisałeś.

 

Z chęcią przeczytałem od deski do deski.

 

Fajna relacja :blagac: .

I jak zawsze u Ciebie - taka "księgowa" :-]  z cenami i kosztami (a to ważne).

 

Wielu z nas się przyda.

Widzę po naszym forum, że większość Polaków jeździ właśnie na Chalkidiki lub Riwierę Olimpijską.

Dlatego na Peloponezie ja nikogo nie spotkałem :hmm: .

Może i taki jest sens dla "wypoczynku".

Ciepło, widoki, atmosfera, i woda też fajna - a 1.000 km bliżej niż np. Elafonisos.

 

Pozdrawiam.

Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan, chciałeś to masz :slina:  :]

 

Czy mógłbym mieć do Ciebie prośbę :hmm: Jeśli dobrze pamiętam to zajmujesz się elektroniką i programowaniem. Chodzi mi o tę płytkę sterującą z WC, którą na szybko musiałem wymienić przed wyjazdem. Ona kosztowała coś koło 400 zł (drogie germańskie cholerstwo!) i tak sobie pomyślałem, czy tą starą da się jakoś "zreanimować" czy to już tylko elektroniczny złom do wyrzucenia. Pamiętam przy wymianie, że pan Zbyszek mówił coś, że one padają co 2-3 lata... Fakt, "gówniany produkt do gównianej roboty" ale lepiej być przygotowanym na ewentualność kolejnej awarii (oby nie!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może dorobić kawałek sznurka do pociągania.... :-)))

 

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta to "osiągnięcie techniczne " ?

Podejrzewam, że tą przeszkodą jest jak zawsze brakujący "T I M E", który tak szybko ucieka, że ani się spostrzeżesz a już będzie za późno, żeby się tam wybrać :oslabiony:

Z takim holownikiem to ja bym od razu tam jechał i przy okazji o jakiś mały offroadzik zahaczył :yay:

Tak to jakoś ten świat jest głupio poukładany ,że jak miałem czas to nie miałem holownika i kampingu.

Jak teraz mam kemping i holownik to nie mam czasu/możliwości by to w pełni wykorzystać.

Szukam recepty na ten stan ale to nie będzie łatwe.

A na końcu ...nie będzie nic - jak mawiał klasyk !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"Winowajczyni" belgradzkiej zadyszki usunięta i zastąpiona nowym ustrojstwem :yay: 

Zbyt szybka jazda, 42°C i "mały podjazd" pod Belgradem trochę sponiewierał to koreańskie urządzenie chłodzące...

post-8122-0-85868300-1510578174_thumb.jpgpost-8122-0-63062900-1510578179_thumb.jpg

 

Niestety koszt wakacji trzeba zwiększyć o 1790,07 PLN :zly:  :zly: :zly: 

 

:czerwona: dla moich braci z Południa... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze Marku. Wolałem nie ryzykować i dałem wymienić na nówkę. Przy okazji w serwisie dowiedziałem się, że w chłodnicy jest jakaś wężownica do chłodzenia mojej skrzyni automatycznej... BTW- jakiego programu używasz do monitorowania parametrów silnika podczas jazdy? DashCommand, Torque, Piston czy jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mandrol - możesz czuć się winny. (przynajmniej będziesz miał w tym udział).

 

W tym roku powinno się udać - środkowy palec  stacjonarnie 4/5 dni , Meteory(powtórka) , Ateny krótko , Korynt w przelocie  ,Albania w locie ,Dubrownik w powtórce  i lekko okolice Makarskiej na powrocie 5/7 dni  stacjonarnie. Powrót tradycyjnie przez AT.

Razem przewiduję ca 5 tysięcy km i około 3 tygodnie...wiem  , wiem o 2 tygodnie za mało :hmm:

 

Dzięki za info - Armenistis skreślam a miałem spore chęci. Mam kilka innych faworytów na 4/5 dni pobytu na palcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brawo Ty! Podróż tym nowym holownikiem na którego czekasz to będzie sama przyjemność :yay:

Może przy okazji przejedziesz się tą drogą? http://www.dangerousroads.org/europe/greece/52-patiopoulo-perdikaki-road-greece.html

Przez przypadek na nią natrafiłem i gdybym miał blisko to na pewno TLC bym się tam wybrał :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.