Skocz do zawartości

KUPIĘ przyczepę do 20 tys. zł

Marcincin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Kupię przyczepę kempingową do 20 tys. zł. 5-6 osobową, max DMC 1500 kg. Przyczepa będzie stać na polu kempingowym. Trochę dla celów własnych, trochę pod wynajem. Zależy mi, żeby była czysta i zadbana. Możecie coś polecić? Tego jest tak dużo, że aż mnie to przeraża...:)

Znalazłem np. coś takiego:

http://allegro.pl/transport-gratis-ogromna-6os-pietrusy-przedsionek-i6964161004.html

Nie znam tej konkretnej przyczepy, ale pamiętam wątek, w którym świeżak kupił przyczepę Kip od tej firmy i okazała się zgniła mimo zapewnień jaka to wyjątkowa perełka. Sprzedający nie poczuwał się do niczego. Nie wiem jak się sprawa skończyła, bo wątek zamarł z różnych powodów, ale przyczepa była ewidentnie nieszczelna i pogniła, a sprzedawca (ten sam sprzedawca co w ww. linku) leciał w kulki i najpierw zachwalał i zapewniał, a potem się nie wywiązywał ze swoich ustawowych obowiązków.

Ja bym na twoim miejscu przemyślał zakup od takiego sprzedawcy 3 razy, a potem jeszcze 5 razy.

A swoją drogą to co to znaczy "Przyczepa będzie stać na polu kempingowym". Jeśli ma być stacjonarna to nie kupuj przyczepy zarejestrowanej. Będzie taniej, a dla ciebie żadna różnica. Tylko po co trzymać przyczepę wciąż na tym samym "polu kempingowym"? To już zagadka sama w sobie. Bo raczej nie na tym polega karawaning.

Nie znam tej konkretnej przyczepy, ale pamiętam wątek, w którym świeżak kupił przyczepę Kip od tej firmy i okazała się zgniła mimo zapewnień jaka to wyjątkowa perełka. Sprzedający nie poczuwał się do niczego. Nie wiem jak się sprawa skończyła, bo wątek zamarł z różnych powodów, ale przyczepa była ewidentnie nieszczelna i pogniła, a sprzedawca (ten sam sprzedawca co w ww. linku) leciał w kulki i najpierw zachwalał i zapewniał, a potem się nie wywiązywał ze swoich ustawowych obowiązków.

Ja bym na twoim miejscu przemyślał zakup od takiego sprzedawcy 3 razy, a potem jeszcze 5 razy.

A swoją drogą to co to znaczy "Przyczepa będzie stać na polu kempingowym". Jeśli ma być stacjonarna to nie kupuj przyczepy zarejestrowanej. Będzie taniej, a dla ciebie żadna różnica. Tylko po co trzymać przyczepę wciąż na tym samym "polu kempingowym"? To już zagadka sama w sobie. Bo raczej nie na tym polega karawaning.

Właśnie cena tej przyczepy wydaje mi się podejrzana. 

Co do przyczepy stacjonarnej nie miałem na myśli tego, że przyczepa będzie stać na polu przez kilka lat. Na sezon stawiam przyczepę na polu kempingowym, na kolejny sezon przyczepa może zmienić miejsce. Chodziło mi o to, że przyczepa nie będzie robić tysięcy kilometrów w podróży.

Cena...jest duża, ale i przyczepa często "poszukiwana". Po za tym ten sprzedawca ma zawsze ceny spore. Generalnie kiedyś miał dobrą opinię na forum, ale faktycznie zdarzyła się jakaś "wpadka" z tego co pamiętam.

Ta przyczepa sprzedaje się już bardzo długo, jak szukałem w grudniu dla siebie to już była wystawiana.

Opinię handlarz ma niezłą, ale trzeba dokładnie sprawdzić jak zawsze. Przyczepy mocno używane ale zazwyczaj bez grubszych wałków. Miałem jedną budę od niego, kilka oglądałem i kilka znajomi kupili.

Wysłane z tableta

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)