Skocz do zawartości

Ktoś widział, ktoś wie! Prośba o ocenę.

jazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Widział ktoś z was może tą przyczepę, lub miał kontakt ze sprzedającym?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-z-pelnym-przedsionkiem-4-osob-CID5-IDoG1ZY.html

Bardzo proszę o opinie. Sprzęt jakiego szukam to 2+2.

Układ dla 2, bez +2

Wysłane z telefonu

no może raczej 2+1 bo to drugie spanie jest wąskie, mam taki sam układ.

P.S

tak patrze i chyba oglądałem u tego sprzedającego Adrie :hmm:  ale była po wymianie całego sufitu i to mnie zniechęciło do kupna.

Natomiast (jeżeli oczywiście to ten sam sprzedający) gość ściąga co jakiś czas przyczepy z Holandii ale nie wypowiem się co do ich stanu.

Weź pod uwagę że drzwi otwierają się na stronę lodówki co w ciepłych krajach ogranicza jej wydajność. 

No tutaj bym podyskutował.

Owszem ale jak masz rozłożony pełny przedsionek.

W ciepłych krajach to raczej daszek letni a to akurat lodówce nawet pomaga nieco.

Sprzedawca z Sosnowca ( jeśli tam jest tylko jeden ) to kilka kilka lat wstecz pomagałem kilka razy tam nowicjuszom przy kupnie.

Na cztery wycieczki 2 zakończyły się kupnem. więc średnia nie najgorsza.

Większość przyczep miał raczej suchych. Jednak gość prowadzi też pewne remonty we własnym zakresie i  pamiętam

był kiedyś wątek kupującego tam przyczepę nowicjusza ze swoją rodziną. Po samym kupnie były same achy o ochy, jaki

to sumienny sprzedający. Po tygodniu okazało się że było miejsce podgnite, sprytnie zamaskowane przez sprzedawcę sklejką.

O ile mnie pamięć nie myli to tam kupowaliśmy pierwszą przyczepę Strusia.

W tamtych czasach miał po kilka przyczep na dwóch placykach. Jeden w sąsiedztwie domu a drugi troszkę dalej.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)

Tylko w tym modelu drzwi centralnie zachodzą na kratki od lodówki i na pewno to nie pomaga. Sam fakt lodówki od strony przedsionka wręcz jest zaletą bo cała ściana jest w cieniu a ilość ciepła generowanego przez lodówkę pomijalna. Mam dużą, bardzo wydajną lodówkę, która na pół mocy mrozi w całej komorze nawet w upały i nie narzekam.

Temat zamknięty, przyczepa została sprzedana. Marko6 dziękuję za konkretną informację!!! Będę szukał dalej. Jak coś ciekawego znajdę, lub komuś wpadnie coś ciekawego w oko, poproszę o informacje.

Pozdrawiam!

Edytowane przez jazi (wyświetl historię edycji)