Skocz do zawartości

Europejski ZLOT Caravaningowy CAMPER CARAVAN SHOW / 20-22.10.2017 W-wa


S&A

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowiczów za wielu nie widziałem bo większość chyba jeszcze spałą w sobotę rano. Namierzyłem tylko fury Gusi i Pierzastego :)

 

a563b28180840625.jpg

Wszystko się zgadza :) to pierzastobus i biemdablju Gusi :) to że poranna Sobota była trudna dla niektórych, też się zgadza :D . Generalnie nas w obrębie budy trudno było zastać, bardzo zaabsorbowani byliśmy targami, które względem poprzednich (m.innymi) w Poznaniu były rewelacyjne . Zlot , jak można się było spodziewać był "inny", ale był czas również na integrację. Po za tym prądu nie zbrakło, ciepła woda też była... Było ok. Rodzinkę moją szanowną częściej muszę zabierać na takie imprezy, bo mimo że aktualnie nie śmierdzę groszem, Żonka zaczęła gadać o nowe przyczepie :) a Dzieci biegały jak opętanepost-7469-0-17333400-1508757954_thumb.jpg

post-7469-0-42451700-1508758028_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To i ode mnie 3 grosze.

Popieram Wasze opinie, że targi super - tyle kamperów i przyczep w jednym miejscu, tylko czasu było mało na wszystko. O markach nie będę się rozpisywał, bo każdy ma inny gust i to jest piękne. Najgorszy jest tylko dla mnie jeden wniosek, że nie mam na co zmienić aktualnej cepki. Niby były inne cepki 6-cio osobowe, ale ich DMC by mnie zmusiło do zmiany ciągnika oraz do B+E + Wiatoll. Jedyny wyjątek to Adria, ale to nie mój gust - sorry Jacek.

Brakowało mi trochę osprzętu typu solary, movery itp. Może przegapiłem?

 

A teraz kilka małych minusów zlotu:

- jako, że przyjechałem w piątek wieczorem to niestety już nie było miejsca w sektorze karawaning.pl i musiałem się rozstawić w innym miejscu na szutrze, który w połączeniu z opadami narobił mi niezłego bajzlu w cepce i ciągniku

- w pobliżu miałem jedynie kilka toi-toi (nie było nawet żadnego zrzutu) plus lekko hałasujący agregat - do przeżycia. Prysznice w odległości 100-200m i było to jedyne miejsce które znalazłem, gdzie mogłem nalać wody (ze słuchawki prysznicowej). Nie odważyłem się płukania kasety pod prysznicem, tak więc przywiozłem ją do domu bez opłukania.

- Pierzasty, nie wiem jak było u Was ale u nas zabrakło prądu w niedzielę około 13:00. I nie była to żadna awaria - po prostu organizator zwijał już kable.

- fajne te dwa piwa darmowe + dwa dania darmowe, ale żeby się do nich dostać to trzeba było postać jakieś 30 min. Dobre chociaż było to, że w międzyczasie można było posłuchać "Presleya" Na jedzenie zabrakło mi już ochoty (bo tam nie grał Presley), tak więc przyszliśmy po jedzenie przed północą no i załapaliśmy się tylko na bigos.

 

Pomimo tych małych niedociągnięć, na bank przyjeżdżam za rok. Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej....zrzut ścieków był za prysznicami a w tam gdzie prysznice była rura do napełnienia toalety i jej wypłukania . Szkoda tylko że brak było info o tym a my się dowiedzieliśmy poczta pantoflową.

My jak zobaczyliśmy ta kolejkę do jedzenia to zrezygnowaliśmy i poszliśmy wykorzystać kupony na piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej....zrzut ścieków był za prysznicami a w tam gdzie prysznice była rura do napełnienia toalety i jej wypłukania . Szkoda tylko że brak było info o tym a my się dowiedzieliśmy poczta pantoflową.

 

Za prysznicami w środku czy na zewnątrz kontenera był zrzut ścieków? Jak nalewałem wody do baniaków to się trochę rozglądałem, ale chyba za słabo.

 

Żałuję, że nie stałem koło Was, ale nie mogłem przyjechać wcześniej, bo w piątek o 17:00 miałem pasowanie młodszego syna w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ślepemu po oczach...

Choć jak sobie pomyślę, że miałbym z pełną kasetą się tarabanić 100-200 metrów po szutrze, błocie i kałużach, to...

 

Wniosek jest jeden, w przyszłym roku wziąć sobie piątek wolny i przyjechać w czwartek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę rozważać tematu za i przeciw, jedziemy raczej z optymistycznym nastawieniem i tak też było, poznaliśmy fajnych ludzi, czasu wręcz nam mało, wycieczka ogólnie jak dla nas ok. w krótkim czasie i tak sporo widzieliśmy. Same targi, w naszym odczuciu na bogato, drobne zakupy dokonane, ciekawe doświadczenie :bravo:  :bravo:  weekend w pełni wykorzystany i na ten rok ostatni wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....... miał być prosiak ;)

Ja myślę, że to ta kiełbasa z niego była :) :)

Prawda jest taka, że targi, zlot i ludzie byli ok ale niesmak organizacyjny zostanie ......

My jeszcze zawitamy tutaj http://forum.karawaning.pl/topic/24510-iv-zlot-pozna%C5%84skie-%C5%9Bwi%C4%99to-rogala-zako%C5%84czenie-sezonu-2017-10-12112017/

 

Może byc fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... jak Wam smakował ten pieczony prosiak?

attachicon.gifpost-7677-0-70085800-1507656269.png

:D

dobre pytanie :) .

Zlot... Nie wiem, dla mnie zlot był ok. Czasem trzeba przymknąć oko, bo przy takiej ilości zasług pewnych rzeczy nawet nie da się przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale był Elvis choć nikt nie obiecywał takiej gwiazdy :D

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.