Skocz do zawartości

Taki ulepiony zestaw. Podziw czy postrach?


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie wrzucić. Foto autentyczne, moje. Chciałbym by ten temat dotarł do właściciela zestawu grozy.

Dzień wcześniej stał oblepiony karnymi qtasami za artystyczne parkowanie, nazajutrz się 'poprawił' co widać na foto.

Ale bardziej zaniepokoił mnie sam zestaw.

Nie natknąłem się na właściciela, zagadałbym czy jest świadomy dysproporcji lub tego, że ta buda została mu sprzedana przez handlarzynę który odchudził tą budę do oczekiwanych DMC 750kG.

A co z jego świadomością o fizycznym bezpieczeństwie?

Zestaw z łódzkiego, bodaj EZG

.

Międzyzdroje pierwszy weekend września tego roku.

post-2083-0-06693700-1505248584_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem gdzie wrzucić. Foto autentyczne, moje. Chciałbym by ten temat dotarł do właściciela zestawu grozy.

Dzień wcześniej stał oblepiony karnymi qtasami za artystyczne parkowanie, nazajutrz się 'poprawił' co widać na foto.

Ale bardziej zaniepokoił mnie sam zestaw.

Nie natknąłem się na właściciela, zagadałbym czy jest świadomy dysproporcji lub tego, że ta buda została mu sprzedana przez handlarzynę który odchudził tą budę do oczekiwanych DMC 750kG.

A co z jego świadomością o fizycznym bezpieczeństwie?

Zestaw z łódzkiego, bodaj EZG

.

Międzyzdroje pierwszy weekend września tego roku.

 

Oj tam, przecież wszystko na legalu :D

Angielka z obniżonym DMC, a że mała to pewnie obniżone do 600 kg, tak aby pasowało do Cieniasa, który o ile się nie mylę w O1 ma max chyba 600 kg :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaprzestano produkcji cc? Wydaje mi się, że ten samochód nie może być bezpieczny sam w sobie, ze względu na skorodowane podwozie, z racji wieku.

 

nie każde kilkunastoletnie auto musi korodować jak Astra  ;)  akurat w tamtych czasach ludzie jak kupowali to często zabezpieczali swoje auta przeciw korozji a i często trzymali pod kocem w garażu wiec czasem zdarzają się takie cieniasy, uno czy tam inne auta tego typu za śmieszne pieniądze w całkowicie rokującym stanie. Pamiętam jak kolegi ojciec kupił w połowie lat 90 poloneza i dał go do konserwacji do firmy "Rust&Check" (która istnieje do dziś dnia) , g.wno to wylewało się wszystkimi możliwymi otworami technologicznymi powodując tłuste plamy na tapicerce, śmierdziało kilka lat ale korozji na tym aucie nie uświadczyłeś, gdyby mój kolega nie rozbił go któregoś dnia na latarni zapewne jeździł by do dziś dnia :] 

 

 

ten jest moim miszczem    :yes:  polak potrafi :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienias nawet 900-ka może ciągać przyczepę bodajże do 400 kg hamowaną, do 350 niehamowaną. A to jest cc 700ka (plakietki ED na błotnikach z porzodu). Aż tak na pewno nie odchudzili cepki w papierach.

Ergo - to nie kamikadze, i nie cienias, i nie holownik, a blokada zaczepu, wpinana w zaczep, co by przyczepy nie dmuchnęli, tyle że z kółkami, żeby ciężkiej blokady w rękach nie targać

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie może to być samochód do manewrów na placu, czy faktycznie zabezpieczenie kradzieżowe. Nie wierzę, że ktoś takim zestawem ruszyłby w trasę.

Mareec, serio, przyczepa i cienias miały na tablicach EZG lub podobnie jakoś, jak stałem na kampie to na drugi dzień to monstrum przyjechało i zaparkowało na chodniku przy ulicy publicznej, nazajutrz by oblepiony więc przeniósł się 10m obok na wolne miejsce na parkingu, równie niechlujnie parkując.

Sam nie wierzyłem że to widziałem, dlatego pstryknąłem :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.