Skocz do zawartości

szukam mojej pierwszej przyczepki


kiler780

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam to może za dużo powiedziane raczej rozglądam się na przyszłość bo najpierw muszę zgłębić temat i zebrać kasę.

Na chwilę obecną i raczej jeszcze długo moje auto pociągnie przyczepkę 1350-1390 cmp a holownik to Laguna III w automacie standardowo 173km ale moc podniesiona do 205 i jej dmc to 2110.

Największy problem to moja luba przyzwyczajona do troszkę lepszych warunków, ale ja już nie mogę wytrzymać w jednym miejscu dlatego też pomysł na cepkę, ale żeby z odrobiną luksusu dla mojej wife to musi mieć oddzielną kabinę prysznicową bo raczej wątpię żeby się wykapała po kimś :( Osó podróżujących to 2+1 czasmi może być 2+2

Budżet jaki mogę w przyszłości przeznaczyć to około 25-30 tys.

Co mi radzicie.

Od razu powiem, że to raczej temat z rok ale już teraz chcę się zaznajomić z tematem.

Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielki odpuść, 99% zgniłe poza tym na nich są wałki na masie i na rocznikach. W gb przyczep się nie rejestruje, są jak bagażnik na rowery, na blachach holownika. Co handlarz wpisze w papierach to tylko fantazja go ogranicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem angola wiec wypowiadać się nie będę. Jedno co bym zmienił na starcie w angolu to zbiornik wody, aby mieć wodę w środku musisz mieć zbiornik a raczej beczkę wody obok przyczepy.

Osobny natrysk w budce czy że własny w miejscu kibelka może być? - dokładniejsze sprecyzowanie poposze.

 

Przyczepy to nie samochody idą swoimi prawami roczników wiec się nie nastawia ze np max 10 lat bo stara.

Ja miałem starsze i w bardzo dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No osobno kibelek i natrysk oraz umywalke to najczęściej mają from UK.

Głównie na tyle przyczepy natrysk lewo kibel prawo umywalka pośrodku.

 

Ciągną te angolem z wysp wiec popyt na nie jest, ja nie miałem z wysp budki wiec odzywać się nie będę co do jakości.

Ale pod uwagę brać można.

Zawsze możesz nadesłać linki - coś powiemy coś ogladniemy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeden forumowicz oglądał angielki u źródełka, w gb. Budżet podobny, 25k na kilkanaście co obejrzał to same zgniłe pieczarki. Stanęło na tym że kupił kontynentalną i tam zaciągnął. O czymś to świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeden forumowicz oglądał angielki u źródełka, w gb. Budżet podobny, 25k na kilkanaście co obejrzał to same zgniłe pieczarki. Stanęło na tym że kupił kontynentalną i tam zaciągnął. O czymś to świadczy...

Czuje sie wywołany do tablicy.... na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybij koledze z głowy wszelkiej maści angielki :P dla pożytku jego portfela

Nie jestem żadnym ekspertem ale mieszkam tutaj i widze jak niski poziom zmysłu technicznego maja Anglicy. Wynika to glownie z tego ze ich po prostu na to stać. Z tego samego powodu również zupełnie nie dbaja o rzeczy materialne.

 

Kolejna sprawa to auta w UK. W 99% sa to podstawowe wersje kompaktów. To z kolei wymusza na producentach zeby przyczepy byly lekkie.

 

Kolejna sprawa to drogi w uk. Nie sa one wcale takie idelane a angole ciagaja bardzo duzo. Jadac autostrada mam wrazenie ze te lokalne produkcje wybitnie pracują nawet podczas standardowej jazdy.

 

Ostanie. Anglicy nie uzywaja pokrowców.....

 

 

OT. Taka ciekawostka z weekendu. Lało jak cholera wiec zanim zlozyli przyczepę byla tam juz mala powodz w srodku Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można poszukać w Walii czy Szkocji, skoro w Anglii same złomy ;) Mnie się udało w Irlandii (Republice, nie Północnej) kupić dwie suche angielki. Bardzo długo nie szukałem. Ale w Polsce angielki bym nie kupił - zwykle są poniżej ceny zakupu dobrej przyczepy na miejscu. O czymś to świadczy.

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.