Skocz do zawartości

Nagroda dla polskiego kampera


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście różnie można rozumieć innowacje... całkowicie(?) elektryczny kamper od Dethleffs'a, elektrycznie przyciemniane szyby w najmniejszej przyczepie Knausa - Travellino, czy w końcu projekt California XXL... Jednak chyba trudno oczekiwać, że polska firma będzie w ten sposób przyciągać uwagę klientów. Natomiast Voyager Z to, o ile się nie mylimy, jedyny na rynku blaszak z oddzielnym prysznicem i dwoma podwójnymi łóżkami. Nikt wcześniej takiego pojazdu nie zbudował...

 

A co do przestrzeni wewnątrz. Nie ma co porównywać z przyczepą czy alkową, ale są i tacy, którzy podróżują z dziećmi vanami typu VW California i nie narzekają. Z naszych obserwacji wynika, że na kempingach jest takich samochodów coraz więcej.  ;)

Mój powyży post odniósł się jedynie co do filmu (bez dalszej wnikliwej analizy).... nie mniej jednak widziałem już takich którzy z bardzo dużych sprzętów przesiadają się do mniejszych przestrzeni (ale do takich wniosków, że mniejszy sprzęt wystarczy dochodzi się po nabraniu doświadczeń z ciężkim sprzętem) .... i jak obserwuję zachodni rynek karawaningowy - w tym kierunku będzie się to rozwijać.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam, no to zaorałeś ich. Ja bym jeszcze dodał, że powinni zatrudnić Ciebie jako projektanta, i to by była dopiero innowacja, kosmiczny wymiar innowacyjnej innowacyjności. 

 

Sorki, nie mogłem się powstrzymać  :laugh:  :laugh:  :laugh:

u Adama liczy funkcja,estetyka do sprawa nieistotna :)

co do tylnych drzwi ma 100% racji,bałbym się tym jechać.

Kamper świetny,kiedyś tak przerobię moją blaszkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w modelach Pathfinder, jak i Challenge są zachowane oryginalne drzwi. :)

A w modelu Globe Traveller Voyager Z,  dla osób z lękami można zastosować kratę ochronną lub orurowanie, oczywiście w opcji. 

Dobra robota Panowie. 

 

Dobre Bo Polskie.

Edytowane przez KlAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

W Nadarzynie sporo osób pytało o szczegóły oferty GT i o to czym różnią się od siebie poszczególne kampery. Napisaliśmy zatem o tym na naszym blogu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy: https://www.motorhome.pl/kampery-globe-traveller/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zapoznać sie z dokladnymi danymi technicznymi? Np wymiary wnetrza, grubość izolacji ścian,dachu itp, rodzaj wyposażenia-lodówka, kuchenka, ogrzewanie/ciepła woda.

 

Cennik gotowych pojazdów i dodatkowych opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę was pochwalić , dobra robota i w stosunku do prowizorki jaką widziałem wcześniej w krakowie widać postęp  :yes:

Elcamp za kampery GT otrzymał w tym roku nagrodę Grand Prix targów. Zdaniem wielu odwiedzających, w pełni zasłużenie. Też tak uważamy, chociaż a. nasz udział - jako wypożyczalni motorhome.pl - miał na to bardzo niewielki wpływ, o ile w ogóle; b. ze względu na ogromne zainteresowanie, nie mieliśmy czasu obejrzeć oferty innych firm.

Edytowane przez motorhomepl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Ciesze się, że powstałą polski kamper. Życzę Wam sukcesów na rynku krajowym i zagranicznym. Dla nas coś takiego to przyszłość, jak dzieci wyfruną i przestaną z nami jeździć. Na obecną chwilę idealny kamper musiałby mieć 8 metrów długości i tonę ładowności :hehe:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Ciesze się, że powstałą polski kamper. Życzę Wam sukcesów na rynku krajowym i zagranicznym. Dla nas coś takiego to przyszłość, jak dzieci wyfruną i przestaną z nami jeździć. Na obecną chwilę idealny kamper musiałby mieć 8 metrów długości i tonę ładowności :hehe:  

W imieniu producenta dziękujemy. Przekażemy te miłe słowa, bo na forum to ich raczej nie ma ;)

Gdyby udało się wyrwać na weekend bez dzieci, to zawsze można wypożyczyć u nas. Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elcamp za kampery GT otrzymał w tym roku nagrodę Grand Prix targów. Zdaniem wielu odwiedzających, w pełni zasłużenie. Też tak uważamy, chociaż a. nasz udział - jako wypożyczalni motorhome.pl - miał na to bardzo niewielki wpływ, o ile w ogóle; b. ze względu na ogromne zainteresowanie, nie mieliśmy czasu obejrzeć oferty innych firm.

 

tak, wiem, że to nie Wy , ale jako związani z elcampem (napisałbym "niestety" bo reszta elkampu to porażka :oslabiony: ) zbieracie pochwały, trudno, przekażcie komu trzeba  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem, że to nie Wy , ale jako związani z elcampem (napisałbym "niestety" bo reszta elkampu to porażka :oslabiony: ) zbieracie pochwały, trudno, przekażcie komu trzeba  :]  

Dziękujemy. My od Elcampu kupujemy te kampery. Sprzęt sobie bardzo chwalimy, bo sprawdza się w warunkach wypożyczalni doskonale.

Elcamp to firma, która bardzo się zmienia. Wydaje nam się, że są świadomi pewnych słabości i mocno pracują, żeby poprawić swój wizerunek. My również im kibicujemy i jeśli tylko możemy, aktywnie wspieramy.

Edytowane przez motorhomepl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.