Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ile czekaliście na kartę fizyczną? 


W tydzień się wyrabiają. Jej kopia wirtualna w aplikacji działa od ręki.

Nie zamawiaj wirtualnej tylko fizyczną (bo to takie 2w1).


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Google Pay już dawno takie featury działają  


Teraz mi mówisz ?! :) faktycznie od zeszłego roku działa z Androidem. Nie wiedziałem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w nocy wróciłem z delegacji do Szwecji gdzie testowałem mbank i revolut. Revoult=rewelacja!!! Po pierwsze mega kursy, po drugie mega łatwa obsługa.

Mbank w wakacje będzie jako backup na wypadek awarii revoluta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy wróciłem z delegacji do Szwecji gdzie testowałem mbank i revolut. Revoult=rewelacja!!! Po pierwsze mega kursy, po drugie mega łatwa obsługa.
Mbank w wakacje będzie jako backup na wypadek awarii revoluta.


Nie kracz :) działa!

Ze złych wiadomości pojawiły się utrudnienia w spłacaniu kredytów we frankach ;) nie będzie to już opłacalne revolutem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie utrudnienia?


Ja nie mam, więc jakoś nie śledzę ale było info w aplikacji, że wzięli się za CHF i będą dorzucane prowizje przez operatorów zewnętrznych tych przelewów.

https://fintek.pl/revolut-wprowadza-zmiany-w-przelewach-chf/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla odmiany banksterzy z mBanku podnoszą opłaty za kartę i konto: w dodatku grubo bo prawie 50% 
Zmieniają też warunki nie pobierania opłaty za kartę. (było 5 transakcji, teraz będzie 350zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli kończę z mbankiem po prawie 20 latach. Skasuje wszystkie konta a mamy ich chyba 6. Co nie zrobię ostatnio to cyk prowizja. 

W ING aktualnie uruchomiłem konto wielowalutowe i podpiąłem istniejącą kartę. Euro wychodzi po 4,28 przy revolucie 4,25 tego samego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

A jak tam wyglądają opłaty i prowizje?

Do prywatnego płacąc 200zł miesięcznie kartą nie ma żadnych opłat, do firmowego, dzisiaj zrobiłem aneks, przy wysłaniu przelewu do zusu lub US lub wpływie min 2000zł miesięcznie też nie ma żadnych opłat. Wcześniej były opłaty za przelew. 

 

Konto wielowalutowe podpina się pod kartę i konto ,,samo,, wie z którego ma ściągnąć. Konta można mieć w funtach, € i $. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mBankiem jest ten problem, że jest coraz droższy, ale to nadal jest nr 1 jeśli chodzi ficzery i automatyzację. Nie przerabiałem oczywiście wszystkich banków w PL, ale wszystkie z którymi miałem styczność były znacznie w tyle za mBankiem w tej dziedzinie. Chętnie bym się rozstał z mbankiem z powodu opłat i prowizji, ale żaden inny bank nie ma tak wielu przydatnych rzeczy obsługiwanych z palca online / z aplikacji. Trochę to mnie przy nich trzyma. mam tam konto chyba też z 20 lat i nigdy nie byłem w banku - wszystko można załatwić online. Inne banki niestety, tylko jakieś podstawowe rzeczy są instant i online, cokolwiek się chce załatwić bardziej zaawansowanego, to trzeba dzwonić, spowiadać się z bóg wie czego żeby się zautoryzować, (co zajmuje długie minuty), albo szukać placówek, stać w kolejce, czekać, albo w ogóle nie mają takich usług. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywą jest dobry opiekun klienta. Ja na taką osobę trafiłem w ing. (90% spraw załatwiamy na telefon lub w moim biurze) dopiero kiedy trzeba zrobić operację z gotówką udaje się do banku, na umówioną godzinę, mają tam parking - pierwsza godzina gratis, ze 20 miejsc dla klientów. Wchodzę, podpisuję, wychodzę. Ostatnio z miesiąc temu w piątek o 17:50 podpisywaliśmy dokumenty z żoną, wtedy też doradzono nam konto walutowe. Opłat podobno ma nie być. Czas pokaże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.