Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

https://businessinsider.com.pl/technologie/revolut-brexit-update-o-co-chodzi-wyjasniamy/e3ww47k

Będzie to wymagane tylko w przypadku twardego Brexitu czyli wyjścia bez żadnej umowy. Tak to rozumiem, jeżeli będzie jakaś umowa finansowa to chyba powinno być ok..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Orientujecie się w jakim banku, oprócz mbanku, jest usługa wielowalutowa do innych walut niż euro, funt i dolar? Dowiadywałem się w mbanku to żeby konto i karta były bezpłatne to trzeba karty używać, a nie chcę się uwiązać z następnym bankiem. Tu gdzie mam wszystkie konta, tj ing to są tylko trzy podstawowe waluty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Orientujecie się w jakim banku, oprócz mbanku, jest usługa wielowalutowa do innych walut niż euro, funt i dolar? Dowiadywałem się w mbanku to żeby konto i karta były bezpłatne to trzeba karty używać, a nie chcę się uwiązać z następnym bankiem. Tu gdzie mam wszystkie konta, tj ing to są tylko trzy podstawowe waluty

Oprócz karty wielowalutowej w mBank jest też coś, co się nazywa "usługa wielowalutowa". Zakładasz rachunki w JPY, NOK, SEK, CZK, DKK, HUF, HRK, EUR, USD, CHF, GBP i płacisz z nich tą samą kartą debetową, jakiej używasz do rachunku w PLN. A gdy zabraknie środków na rachunku walutowym, ściąga Ci złotówki przeliczone po kursie lepszym, niż standardowy w mBank. Całość jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sailor69 no właśnie jest bezpłatna jak się używa karty, podajże minimum jedna transakcja w miesiącu, w sumie to aż taki problem nie jest, ale nie lubie mieć jakiegoś haka nad sobą. Jak nic innego nie znajde to pójdę do mbanku. Muszę to pko dokładnie obadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ja po prostu mam w mBank mKonto Intensive i to wszystko mam za darmo. Ale jak masz specjalnie zakładać rachunek i do tego kartę, a korzystać na co dzień z innego banku, to faktycznie mogą być jakieś opłaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie wygląda, a mój macierzysty ing troche kuleje pod tym względem. A zawsze był to taki innowacyjny bank


Dlatego założyłem ten wątek bo Revolut najlepiej dopełnia ofertę banków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wcześniej wyjaśniłem powód mojej rezygnacji  


Będziesz musiał przywyknąć, w banku też poproszą o dowód przy otwarciu konta walutowego :)

Mój dowód wzięli przy umowie na internet, nawet w kiosku chyba przy rejestracji telefonu na kartę dla dziecka ... takie czasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale póki co Revolut działa i ja rozumiem że nie zanosi się na zmianę, no chyba że nastąpi Brexit ale poprosili o przełożenie na kolejny rok...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witus napisał:

 


Będziesz musiał przywyknąć, w banku też poproszą o dowód przy otwarciu konta walutowego :)

Mój dowód wzięli przy umowie na internet, nawet w kiosku chyba przy rejestracji telefonu na kartę dla dziecka ... takie czasy.

 

Ja to rozumiem, tylko taka prawda że bank to bank, a revoult to nie wiadomo co, gdzie idzie i kto co z tym robi. Ja osobiście mam obawy. Ostatnimi czasy bardziej niż normalnie pilnuję moich danych osobowych.... takie czasy

 

z revoulta zrezygnowałem i teraz szukam alternatywy, bardziej lub mniej opłacalnej ale wg mnie pewniejszej

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest z tą weryfikacją. Ja póki co używam do płatności za parkomaty i okazjonalnie do kupna biletów na komunikacje miejską apki SKY CASH. 

I też domagają się o weryfikacje https://www.skycash.com/weryfikacja/.

Jeszcze tego nie zrobiłem, na razie działa ale jak długo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.