Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie, z prawkiem nie majà takiej możliwości podziałać jak z DO. Tylko dziwne troche bo rodo zabrania zbierać skany i kserówki dowodów


Na wyspach było łatwiej. W Europie bez dowód/paszport nie da rady.

Przecież nie wysyłasz im tego mailem.

Choć na androidzie z bezpieczeństwem to wiadomo jak jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, witus napisał:

 


Na wyspach było łatwiej. W Europie bez dowód/paszport nie da rady.

Przecież nie wysyłasz im tego mailem.

Choć na androidzie z bezpieczeństwem to wiadomo jak jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

U mnie poszło prawko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na prawku leciałem od początku ... teraz już nie wystarczy widocznie. Wysłałem im DO bo bez revoluta teraz byłoby ciężko. Sezon się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, witus napisał:

teraz już nie wystarczy widocznie

A nie wydaje Ci sie to troche dziwne że wystarczało a teraz już nie? Dla mnie jednak troche dziwne, nie wysyłam do. W ue będę jechał na mojej karcie do której mam podpięte konto w euro, a poza ue to jak wcześniej, troche kasy w kieszeń a reszta najwyżej kartą po trochę wyższym kursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakaś rozsądną alternatywa dla revolut ? Będę testował konto walutowe mBanku, mają tam prawie wszystkie waluty co mnie interesują. 
Tylko kursy niestety złodziejskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jacek00 napisał:
25 minut temu, Benior napisał:
Nie wiem czy jest jakaś rozsądną alternatywa dla revolut ? Będę testował konto walutowe mBanku, mają tam prawie wszystkie waluty co mnie interesują. 

Tylko kursy niestety złodziejskie

Na pewno będę szukał najlepszej alternatywy. Może revolut zmieni zasady weryfikacji i chętnie wrócę. Używa mi się tego bardzo dobrze i szybko aż żal się rozstawać ale strach przed utratą danych bierze górę. Gdyby w Polsce sądy były normalne i nie stały po stronie silniejszego lub układu to nie miałbym obaw udostępniać danych. 

Jednak wkrótce żona ma delegację do GB i trzeba mieć alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaję z revolutem - za dużo tam operacji robię. Karty multiwalutowe banku przerabiałem, konieczność zakładania do nich subkont walutowych jest dla mnie bardzo niewygodne. Zresztą żeby cokolwiek w banku zrobić też trzeba najpierw tam z dowodem powędrować. Jaka różnica ze przed chwilą swój dowód pokazałem w aplikacji revolutowi?

Nie ma w tej chwili dobrej alternatywy.

U mnie w kantorze ing kupuje euro w cenach jak na cinkciarzu i w 5sek mam na koncie. A płacąc kartą ściąga mi w automacie z konta walutowego. A i tak 90% wyjeżdżam do ue to mi wystarczy


A korony, forinty itd ... serio nie mogą banki zrobić tego dobrze?
A nie wydaje Ci sie to troche dziwne że wystarczało a teraz już nie? Dla mnie jednak troche dziwne, nie wysyłam do. W ue będę jechał na mojej karcie do której mam podpięte konto w euro, a poza ue to jak wcześniej, troche kasy w kieszeń a reszta najwyżej kartą po trochę wyższym kursie


Przecież napisali dlaczego muszą to zrobić. Wszystko jest wyjaśnione w mailu, który dostałeś. Miałem czas żeby ich dobrze przetestować, teraz jestem ich lojalnym klientem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale tylko u nich trzeba jakąś dodatkową identyfikację, nigdzie indziej z tym sie nie spotkałem ani nie słyszałem o tym

Druga rzecz bank to bank, a revoult nie jest bankiem. Nie wiem jakie mogą być niebezpieczeństwa, ale dowodu nie wyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wybaczcie, że nie przeczytam całego wątku ale ktoś może podpowiedzieć jak z wypłatami z bankomatów w mojej drugiej ojczyźnie czyli Korei Południowej.

Mój bank dyma mnie za każdym razem na ok. 250-300zł przy wypłacie gotówki rzędu 5 tyś. zł a trochę czasem zakupów robię a i hotel trza opłacić i za coś przecież trzeba jeść i żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacekzoo napisał:

Dobrze, ale tylko u nich trzeba jakąś dodatkową identyfikację, nigdzie indziej z tym sie nie spotkałem ani nie słyszałem o tym

Druga rzecz bank to bank, a revoult nie jest bankiem. Nie wiem jakie mogą być niebezpieczeństwa, ale dowodu nie wyślę

Nie ma zbyt wiele takich usług więc rozumiem Twoje obawy. 

2 minuty temu, Mandrol napisał:

Koledzy, wybaczcie, że nie przeczytam całego wątku ale ktoś może podpowiedzieć jak z wypłatami z bankomatów w mojej drugiej ojczyźnie czyli Korei Południowej.

Mój bank dyma mnie za każdym razem na ok. 250-300zł przy wypłacie gotówki rzędu 5 tyś. zł a trochę czasem zakupów robię a i hotel trza opłacić i za coś przecież trzeba jeść i żyć...

Z revolutem powinno być bezpłatnie, ale nie mam doświadczenia bo nie bywam tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.